Pikoló Vendéglő Bakonybél

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Pikoló Vendéglő Bakonybél vélemények

Kiváló 2019. április 8.családjával járt itt
Visszatérő vendégként minden alkalommal itt vacsorázunk, néha ebédelünk is. Az ételek minősége teljesen elfogadható, a házias ízek feledhetetlenné teszik a bakonybéli tartózkodást. Házi készítésű szörpöket ( bodza, som, csipkebogyó, birsalma, menta ) és kézműves söröket is kínálnak.
Pikoló Vendéglő Bakonybél - BelsőPikoló Vendéglő Bakonybél - Külső képPikoló Vendéglő Bakonybél - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Átlagos 2018. május 22.a párjával járt itt
Úgy tűnt, hogy ez családi vállalkozás, a pincér a tulaj is egyben. Nagyon kedves, nagyon segítőkész volt, olyan igazi retro. A zene is passzolt hozzá, 70-es80-as évek zenéje ment, ez mondjuk tetszett. Igazi, nagy dumás, kötényes, nagy bajuszos pincérrel. Nagyon vártam a rendelést, egész napos túra után nagyon éhesek voltunk, de sajnos csalódás volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Érdemes ezt az éttermet választani a településen, itt valóban azt nyújtják, amit ígérnek. Van egy csendes, árnyékos hátsó terasz, ami az útról nem látszik. A belső tér is szép, tiszta. Finomak az ételek, az adagok nagyok. A mosdó is tiszta és szép.
Pikoló Vendéglő Bakonybél - BelsőPikoló Vendéglő Bakonybél - Külső kép
Gyenge 2016. augusztus 3.családjával járt itt
Meleg időben tértünk be ebédelni az étterembe. Italnak háziszörpöt választottunk a felszolgáló úr ajánlására. A szörp meleg volt,a hőség miatt legalább jégkocka jól esett volna,ha már hideg ásványvízzel nem tudták felszolgálni.
Kiváló 2015. július 1.családjával járt itt
Most június hónapban étkeztem másodmagammal a Pikkoló vendéglőbe. Visszatérő vendég vagyok és elégedett minden szempontból. Családi vállalkozás Marikáék vendéglője. Hangulatos családias ,szépen megújult. Minden a vendégért van! Gyors udvarias figyelmes a kiszolgálás. Finomak az ételek,barátságosak az árak.
Pikoló Vendéglő Bakonybél - Étel/italPikoló Vendéglő Bakonybél - BelsőPikoló Vendéglő Bakonybél - Belső