Pannon Csillagda Bakonybél

Pannon Csillagda Bakonybél
Pannon Csillagda BakonybélPannon Csillagda Bakonybél
Pannon Csillagda BakonybélPannon Csillagda Bakonybél

Pannon Csillagda Bakonybél bemutatkozása

Az Új Magyarország Fejlesztési Terv Közép-Dunántúli Operatív program támogatási rendszerében a Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság 358 millió forint pályázati forrást nyert a Pannon Csillagda Látogatóközpont kialakításához Bakonybélben.

Hotel Bakony Bakonybél - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Bakony Bakonybél
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Pannon Csillagda Bakonybél vélemények

Érdekes 2024. április 1.gyerekekkel járt itt
2 nyugdíjas 1 diakjegy 8200 Ft, ebben csak a kiállítás és egy 25 perces film van.
További film 1300 Ft/fő
Ezért a program ért drága
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. szeptember 10.a párjával járt itt
Nagyon nagyon régóta szerettünk volna ide eljönni, de a távolság és az időjárás mindig keresztülhúzta a számításainkat. De idén júliusban eljött az alkalom és egy hétvégét erre szántunk. Nagyon izgatottan vártuk az előzetesen lefoglalt programokat és az időjárás is (mikor elindultunk) jónak ígérkezett.
Pannon Csillagda Bakonybél - EgyébPannon Csillagda Bakonybél - EgyébPannon Csillagda Bakonybél - EgyébPannon Csillagda Bakonybél - EgyébPannon Csillagda Bakonybél - EgyébPannon Csillagda Bakonybél - EgyébPannon Csillagda Bakonybél - EgyébPannon Csillagda Bakonybél - Egyéb
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Kirándulásunk alkalmával Bakonybélen a csillagdában is jártunk. Nagyon elvarázsolt a minket körülvevő univerzum bemutatása, a meteorit darab, a Mars bolygóról készült kiállítás, de legjobban a "Csillagok születése" című film tetszett. Mennyire keveset tudunk az univerzumról, a tejútrendszerről, a közeli és távoli bolygókról, naprendszerről.
Érdekes 2018. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Amikor a nyári bakonyi családi nyaralásunkat megterveztük, ez volt az egyik biztos célpont, amit felvettünk az útitervbe. Korábban is jártunk már Planetáriumban Budapesten, a retró Népligetben és a Citadella alattiban, illetve a MOM Sport ásványbörzén.
Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél -
Érdekes 2018. augusztus 28.a párjával járt itt
Régóta terveztük, hogy meglátogatjuk. Sajnos oda vissza 160 km, de azért fél kettőre odaértünk. Van egy ingyenes plafonvetítés, ami érdekesebb, mint a fizetős 3D! A fizetős 3D vetítésből kb 2 perc volt látványos 3D, a többi beszélgetés. Tehát gyerekeseknek nem ajánlom, csak pénz kidobás.
Pannon Csillagda Bakonybél - Pannon Csillagda Bakonybél -
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 59 városban járt márFelfedező - 30 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Érdekes 2018. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
A közelben nyaraltunk, akkor néztük ki ezt a helyet. Sajnos nem voltunk elég körültekintőek, és nem tudtuk, hogy felhős időben a kupola nem látogatható. Egy másik szint felújítás miatt volt lezárva. A planetáriumi előadás érdekes volt, bár egy alsós általánosnak szerintem nehezen emészthető.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.