Búbos Csárda Balatonberény
8649 Balatonberény, Kossuth L. u. 65.

Búbos Csárda Balatonberény a térképen

Szállások Balatonberény városában
Wellness csomagok Balatonberény városában

Búbos Csárda Balatonberény vélemények

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Felszolgàlo azt se tudja hol van .... Kiszolgàlàs minösithetlen ... Senkinek se ajànlom az ètermet .....

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem is tudom már, hogy az évek alatt hanyadszor is vagyunk itt, de mindig ide jövünk ha ezen a környéken járunk. Finomak az ételek, jók az italok! A húsleves nagyszerű volt a cápaharcsámról nem is szólva! Az adagok is nagyok, így a Cézár salátát ketten ettük meg. Férjem Kijevi csirkét evett hasábbal. A csárdának meg meg van a maga sajátos hangulata, olyan jó itt elidőzni.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a kiszolgálás kiváló ( bár ha sokan vannak elég sokat kell várni, de ezt ellensúlyozza a személyzet kedvessége) és nagyon finomak az ételek.
Gyakran járunk ide, csak ajánlani tudom mindenkinek.Kisgyerekkel érkezőknek a kert végében állatok is vannak amiket lehet etetni és simogatni.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy éve jártunk már itt, és akkor tetszett a hely, finomak voltak az ételek, és az ár-érték arány megfelelő volt. Ezen felbuzdulva gondoltuk idén is visszatérünk. Rosszul gondoltuk! Bár gyanakodnunk kellett volna, hiszen alig volt vendég (azok is jobbára németek), amíg tavaly tele volt az étterem. A napi ajánlatból választottunk.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Üdülni voltunk Balatonberényben és minden alkalommal itt voltunk vacsorázni. Belül és kint is lehet tartózkodni,de nyári meleg estéken kint volt kellemes. Hangulatos,családias étterem elsőrangú ételekkel. A felszolgálás előzékeny, minden igényt kielégítő. Amiben meglepődtem ,hogy egyéni kívánságokat is képesek voltak kielégíteni.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először a szállásadónk ajánlására tértünk be. Nem csalódtunk! Azóta minden évben felkeressük. Az idén különleges alkalom megszervezésében segítettek. A párom születésnapját ünnepeltük, természetesen ő nem tudott róla. Egyáltalán nem gyanakodott, a személyzet ugyanolyan természetesen tette a dolgát.
Tatabánya

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy nádtetős, vastag falú ház, belül és kint étterem, de valószínű szobakiadás is van. Kint meleg volt, beültünk. Bent meg hideg a vastag falaknak köszönhetően. Néhány vendéget ismerősként köszöntött a pincérhölgy, őket hamarabb is kiszolgálta, mint minket. A választék magyaros ételek, hal, némi vad, de semmi különleges. Az asztal is kockásabroszos, szinte hangulattalan.

2014. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ismerős ajánlására kb. 11 évvel ezelőtt tértem be ide. Nagyon meglepett az ételek mennyisége,minősége és a szolid árak. Évente többször is arra felé vezet az utam ( nem nyaraló vendég vagyok ! )és minden egyes alkalommal itt étkezem. Legutoljára most augusztus 20-án Horvátországból hazafelé farkas éhesen tértem be a csárdába. Déli menüt ettem,kiváló volt.
Balatonberény

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014. júliusában voltunk legutóbb az étteremben, a korábbi években is megfordultunk már itt. Az épület nádtetős,régi építésű, igazi XIX. századi hangulatot árasztó csárda. Bíztunk benne, hogy vasárnap este talán kevesebben lesznek a hazautazók miatt, de ez az elvárásunk nem jött be. Nagy nehezen sikerült helyet kapnunk, majd közel egy órás várakozás következett az ételre a nagy számú vendégsereg miatt.

Legnépszerűbb csomagok Balatonberényben és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 40.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.15. - 2022.01.01.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pincelátogatással és borkóstolóval, lovas kocsikázással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2021.12.30.
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 5.282,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.04.15.
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2022.12.30.
Kaktusz Villa
2021.03.11. - 2021.12.31.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2021.03.12. - 2021.12.30.
Hotel Solar
Nagyatád
2021.03.02. - 2021.12.29.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2021.03.02. - 2022.01.05.

Szállodák Balatonberény környékén
Hotel Vital Balatonberény
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)

Búbos Csárda BalatonberényX