Kis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár

4,6
a 18 balatonboglári étterem közül
étterem, szálláshely étterme, halétterem
Kis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár
Kis Szieszta Étterem és Panzió BalatonboglárKis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár

Kis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár bemutatkozása

A Kis Szieszta Étterem és Vendégház a Balaton déli partján, Balatonbogláron található a vízparthoz közel, csendes mellékutcában.
A családi vállalkozásként üzemeltetett 10 szobás panzió és 70 férőhelyes étterem barátságos hangulattal és családbarát árakkal várja a kikapcsolódni vágyó vendégeket.

H55 Balatonlelle Apartmanházak - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
H55 Balatonlelle Apartmanházak
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár vélemények

Kiváló 2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Az Erzsébet utcában volt a szállásunk a Melinda Apartmanban és egy reggel elsétáltam az étteremig, hogy megnézzem az étlapot, illetve az árakat. Az első pillanatban felkeltette a figyelmemet az óriás rántott szelet. Este meg is látogattuk a helyet és megkóstoltuk az említett ételt, ami nagyon ízletes és a nevéhez méltóan nagy adag volt.
Kiváló 2019. augusztus 7.családjával járt itt
Udvarias volt a kiszolgálás, a pincérek kedvesek, figyelmesek. Az ételek nagyon ízletesek voltak, az adagok bőségesek. Évek óta ismerjük ezt az éttermet, a színvonal még jobb, mint valaha! Köszönjük! A meleg almás pite vanília fagylalttal méltó koronája volt a vacsorának.
Kis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
2018. szeptember 21.a párjával járt itt
Szeptember 17-én egy finom ebédet fogyasztottunk el ebben a hangulatos étteremben, a Kis Sziesztában. Egy kicsit eldugott helyen van, de érdemes felkeresni. Az étel bőséges, a kiszolgálás kifogástalan. A pincér kedves volt. Az abrosz és az evőeszközök tiszták voltak. Menüt ettünk. A húsleves gazdagon tele volt tésztával.
Kiváló 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
3 éve a családdal Balatonbogláron nyaraltunk és a Kis Sziesztában volt a szállásunk félpanzióval. Már akkor nagyon megtetszett az étterem, a személyzet humora, kedvessége, segítőkészsége és nem utolsó sorban az ételek minősége, mennyisége. Tudtuk, hogy ha legközelebb arra járunk, legalább egy ebéd vagy vacsora erejéig visszatérünk.
2017. április 21.a párjával járt itt
Ebédre tértünk be az étterembe, ami Balatonboglár egyik félre eső utcájában van. Ígéretes jelnek tűnt, hogy csak egy üres asztaluk volt. Az étlapot és a rendelt italokat viszonylag gyorsan megkaptuk. Az ételre sem kellett sokat várni. Menüt csak előre lehet igényelni. A választott étel bőséges és finom volt.
Kiváló 2016. október 22.barátokkal járt itt
Hétvégi ebédre tértünk be, célirányosan. Kívülről úgy tűnt, mintha nem is lennének nyitva, de azért benéztünk az ajtón is, hátha. Jól döntöttünk. Mindennel elégedettek voltunk. Mind az italok, mind pedig az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás is rendben volt, csak egy kávé érkezett kicsit későn, de azonnal bocsánatot kértek érte.
Kis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár - Étel/italKis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár - Étel/italKis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár - Étel/italKis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Múlt csütörtökön vacsoráztunk itt a párommal. A teraszon kaptunk helyet, nagyon hangulatos, és bár sokan voltak, érthetően, mégis meg van az intimitás. A kiszolgálás tökéletes volt, a pincérek kedvesek, gyorsak és alaposak, felkészültek. Mindketten harcsapaprikást kértünk, és a legjobb döntésnek bizonyult.
Kis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár - Étel/italKis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár - Étlap/itallapKis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár - Belső
Kiváló 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
Csalådias lėgkör. Udvarias plusz figyelmes szemėlyzet. Finom,izletes kivålò az ėtel. Hangulatos,kellemes hely mindenkinek csak ajånlani tudom. Ha erre jårok ėn biztosan be tėrek. Köszönöm a szemėlyzetnek a konyhåsoknak a lehetősėget,hogy volt alkalmam itt finomakat enni ,vörös bort(ėdes)inni. Sziszkò
Kiváló 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Kicsit messze esett a szállásunktól, de ez is benne volt az ajánlott éttermek listájában, így elmentünk megnézni. Nem bántuk meg egyáltalán! Az élet kellemes volt és sok! Nagyon jól laktunk. A séf figyelmes volt, személyesen jött ki és mondta el hol használnak vajat az általam választott ételnél (tejérzékeny vagyok) és esetleg mivel helyettesíthetné.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
2014 Júliusba Bogláron nyaraltam a családdal és egy tihanyi kirándulás után úgy gondoltuk,hogy jól fog esni egy kiadós és finom vacsora. Sok fele nézelődtünk,többek között ezen az oldalon is és megfogott amit erről az étteremről írtak. A szállástól sem volt távol,így erre esett a választás.
Kis Szieszta Étterem és Panzió Balatonboglár a térképen
8630 BalatonboglárErzsébet u. 91.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus