Kis Szieszta Étterem Balatonboglár
8630 Balatonboglár, Erzsébet u. 91.

Kis Szieszta Étterem Balatonboglár a térképen

Kis Szieszta Étterem Balatonboglár értékelése:

2. helyezett a 15 balatonboglári étterem közül
62. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Kis Szieszta Étterem Balatonboglár bemutatkozása

A Kis Szieszta Étterem és Vendégház a Balaton déli partján, Balatonbogláron található a vízparthoz közel, csendes mellékutcában.

A családi vállalkozásként üzemeltetett 10 szobás panzió és 70 férőhelyes étterem barátságos hangulattal és családbarát árakkal várja a kikapcsolódni vágyó vendégeket.

A város számos kulturális rendezvénye, sportolási lehetőségei, a Balaton szépsége, a környék természeti értékei minden bizonnyal emlékezetessé teszik az Ön és családja nálunk töltött aktív vagy passzív pihenését.

Az étteremben és a szobákban ingyenes vezeték nélküli internet áll vendégeink rendelkezésére.

Kis Szieszta Étterem Balatonboglár képei

Szállások Balatonboglár városában
Wellness csomagok Balatonboglár városában

Kis Szieszta Étterem Balatonboglár vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Az Erzsébet utcában volt a szállásunk a Melinda Apartmanban és egy reggel elsétáltam az étteremig, hogy megnézzem az étlapot, illetve az árakat. Az első pillanatban felkeltette a figyelmemet az óriás rántott szelet. Este meg is látogattuk a helyet és megkóstoltuk az említett ételt, ami nagyon ízletes és a nevéhez méltóan nagy adag volt.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Udvarias volt a kiszolgálás, a pincérek kedvesek, figyelmesek. Az ételek nagyon ízletesek voltak, az adagok bőségesek. Évek óta ismerjük ezt az éttermet, a színvonal még jobb, mint valaha! Köszönjük! A meleg almás pite vanília fagylalttal méltó koronája volt a vacsorának.

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21.
Szeptember 17-én egy finom ebédet fogyasztottunk el ebben a hangulatos étteremben, a Kis Sziesztában. Egy kicsit eldugott helyen van, de érdemes felkeresni. Az étel bőséges, a kiszolgálás kifogástalan. A pincér kedves volt. Az abrosz és az evőeszközök tiszták voltak. Menüt ettünk. A húsleves gazdagon tele volt tésztával. A másodikra gordon bleu volt rizibizivel.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éve a családdal Balatonbogláron nyaraltunk és a Kis Sziesztában volt a szállásunk félpanzióval. Már akkor nagyon megtetszett az étterem, a személyzet humora, kedvessége, segítőkészsége és nem utolsó sorban az ételek minősége, mennyisége. Tudtuk, hogy ha legközelebb arra járunk, legalább egy ebéd vagy vacsora erejéig visszatérünk. Így is lett.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ebédre tértünk be az étterembe, ami Balatonboglár egyik félre eső utcájában van. Ígéretes jelnek tűnt, hogy csak egy üres asztaluk volt. Az étlapot és a rendelt italokat viszonylag gyorsan megkaptuk. Az ételre sem kellett sokat várni. Menüt csak előre lehet igényelni. A választott étel bőséges és finom volt. A desszert és kávé rendeléshez nem volt könnyű pincért hívni.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 22.
Hétvégi ebédre tértünk be, célirányosan. Kívülről úgy tűnt, mintha nem is lennének nyitva, de azért benéztünk az ajtón is, hátha. Jól döntöttünk. Mindennel elégedettek voltunk. Mind az italok, mind pedig az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás is rendben volt, csak egy kávé érkezett kicsit későn, de azonnal bocsánatot kértek érte.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Múlt csütörtökön vacsoráztunk itt a párommal. A teraszon kaptunk helyet, nagyon hangulatos, és bár sokan voltak, érthetően, mégis meg van az intimitás. A kiszolgálás tökéletes volt, a pincérek kedvesek, gyorsak és alaposak, felkészültek. Mindketten harcsapaprikást kértünk, és a legjobb döntésnek bizonyult. Finom volt, az egyik legjobb, amit ettem.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Csalådias lėgkör. Udvarias plusz figyelmes szemėlyzet. Finom,izletes kivålò az ėtel. Hangulatos,kellemes hely mindenkinek csak ajånlani tudom. Ha erre jårok ėn biztosan be tėrek. Köszönöm a szemėlyzetnek a konyhåsoknak a lehetősėget,hogy volt alkalmam itt finomakat enni ,vörös bort(ėdes)inni.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kicsit messze esett a szállásunktól, de ez is benne volt az ajánlott éttermek listájában, így elmentünk megnézni. Nem bántuk meg egyáltalán! Az élet kellemes volt és sok! Nagyon jól laktunk. A séf figyelmes volt, személyesen jött ki és mondta el hol használnak vajat az általam választott ételnél (tejérzékeny vagyok) és esetleg mivel helyettesíthetné.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 Júliusba Bogláron nyaraltam a családdal és egy tihanyi kirándulás után úgy gondoltuk,hogy jól fog esni egy kiadós és finom vacsora. Sok fele nézelődtünk,többek között ezen az oldalon is és megfogott amit erről az étteremről írtak. A szállástól sem volt távol,így erre esett a választás. Nem volt kérdés,hogy egy 2 személyes tálat rendelünk.

Legnépszerűbb csomagok Balatonbogláron és környékén
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2022.01.01.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.325 - 12.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.22.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
4 nap/3 éjszaka 32.385,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.
Joó-Elite Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.22. - 2021.09.30.
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
4 nap/3 éjszaka 35.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, szilveszteri vacsorával és bulival, korlátlan italcsomaggal, borvacsorával, élő zenével, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2021.12.22.
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.16. - 2021.12.02.

Szállodák Balatonboglár környékén
Hotel Vital Balatonboglár
Venus Hotel Balatonboglár
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Kis Szieszta Étterem BalatonboglárX