Manna Mia Cafe Balatonföldvár
8623 Balatonföldvár, Széchenyi tér 1-3.

Manna Mia Cafe Balatonföldvár a térképen

Szállások Balatonföldvár városában
Wellness csomagok Balatonföldvár városában

Manna Mia Cafe Balatonföldvár vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Amúgy is elfogult vagyok az olasz konyhával kapcsolatban, de ez a hely!!! Igazi olasz módra készül minden. A legjobb rizottó, a legjobb spagetti, a legjobb saláta, a legjobb desszert. Az adagokkal nem vagyok kibékülve, de így legalább nem esszük degeszre magunkat. Árban elfogadható, ja és a limonádé tényleg nagyon isteni!

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonföldvárra érkeztünk barátainkkal nyár elején, a sétányon ahol voltunk nagyon szimpatikusnak tűnt a kávézó. Beültünk, fiatalos csapat szolgált ki minket, nagyon rövid idő alatt. Párom és a barátaink is kávéztak, én üdítőztem. Semmire nem lehetett panaszunk, tényleg rendes és jófej volt mindenki. Maga a hely tiszta volt mindenhol, beszélgettünk hogy este vissza kellene jönni vacsorázni.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ahová még mindenképpen érdemes ellátogatnotok, az a földvári kikötő és parti sétány. Csodálatos kilátás nyílik az árbóc-rengeteg mögül a nyílt Balatonra. Ezernyi vitorlás-csodában gyönyörködhetünk és már önmagában is kikapcsol a csodás kékség látványa. Kicsit tovább sétálva, a posta mellett található egy isteni hely, mégpedig a
Manna Mia Étterem - Pizzéria, ahová ha tudtok, feltétlenül látogassatok el.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, jó konyha, kiváló kiszolgálás, ár-érték arányban jól teljesítettek.
Családdal voltunk, kihasználtuk a torkosnap előnyeit :)
Akár 5 szívecskét is adnék, de ezt csak messze az átlag felett teljesítő szakácsoknak tartogatom, amit azért kevesen tudnak az országban ;)
De a Manna Mia-t szívesen ajánlom.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal mentünk (5 felnőtt + 2 gyerek) "A Vidék íze" 50%-os ételkuponunkkal ebédelni. A szép, napos idő miatt kint választottunk asztalt magunknak egy kellemes kis emelvényen, a személyzet azonnal segített összetolni két asztalt, majd megkaptuk az étlapokat, ami egyszerre volt kellemes és kellemetlen csalódás is számomra.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Balatonföldvár legjobb étterme a Manna Mia. Az egyetlen kifogástalan vendéglátóhely. Végtelenül kedves személyzet. Udvariasak készségesek, tisztelettudóak egytől egyig mindegyikük! Fenséges ízek és gyerekbarát környezet. Földváron mindent kipróbáltunk ők a befutók. Mindenkinek ajánlom.
Apa anya gyerekek :)

Legnépszerűbb csomagok Balatonföldváron és környékén
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 49.555,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel
2019.09.01. - 2019.10.15.
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2019.12.31.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.03.31.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól:félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg pezsgő bekészítéssel, délutáni teázással, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2019.11.30.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2019.10.14. - 2020.10.14.

Szállodák Balatonföldvár környékén
Hotel Laroba Balatonföldvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Balatonföldvár
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonföldvár
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)