BF Hotel Balatonföldvár
8623 Balatonföldvár, Balatonföldvár, Rákóczi Ferenc utca 15-17.

BF Hotel Balatonföldvár a térképen

Antika TOP étteremértékelő
Antika TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó az elhelyezkedése a Hotelnek és az Üdülőháznak is, csak egy gyönyörű sétány választ el a parttól. Az üdülőházban voltunk, elég puritán, de aludni jó. Az étkezés viszont svédasztalos és kiváló. Ár-érték arányban nekünk tökéletes. Ping-pong asztal is van a kert részen. Az üdülőház kb. 200 méterre van a Hoteltól, ahol az étkezőrész és kávézó van.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A szállás közvetlenül a vízpart mellett van. A személyzet kedves és mindenben segítőkész.Kitűnő az étel. A kikötő is közel van. Nagyszerű programokat lehet szervezni.Jó időben és rossz időben is mindig igazi varázsa van a Balatonnak.Tavaly nyáron is itt töltöttünk a párommal egy nagyon kellemes hetet. Mindig visszahúz a szívünk!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legjobban az zavart hogy a személyzet egész nap a teraszon volt foglalták az aztalt a nevetgèlèsüket kellet hallgatni ,főleg egy kövér csúnya lány è volt szörnyű de késő estig kint voltak a teraszon sőt a vacsorajukat is a teraszon ették meg míg mi a fülledt meleg étterembe szoval ezt a vezetőség nem tudom hogy engedheti meg , a vasútrol nem ok tehetnek ,de egy klíma jó lenne ,szóval személyzetnek kéne ki alakítani egy helységet hogy ne zavarják a pihenni vágyokat

2016. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
Közvetlen vízparti hotel, közel a kikötő, a vasútállomás. Kedves személyzet, megfelelő minőségű, mennyiségű étel. Többször jártam diákcsoporttal. Osztálykirándulásnak, táborozásnak is kiváló. Itt a gyerekek nem unatkoznak. A Balaton akkor is vonzó, ha esetleg hűvösebb az idő. A településen számtalan látnivaló, remek kilátó található.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24.
Imádjuk a Balatont, ezért ha tehetjük azonnal odautazunk. Általában most már jobban kísérletezgetünk a szálláshelyekkel, eddig csak a kipróbált "bejött" szálláshelyeknél maradtunk. Ezúttal BF hotelre esett a választásunk, nem csalódtunk. Kedves, segítőkész személyzet, csodálatos környezet, tisztaság mindenhol, az ételek nagyon finomak. Kell ennél több?

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves. Kiváló a kiszolgálás. Az ételek mind mennyiségükben mind ízvilágukban kiválóak.
Jövőre csak is ide jövünk.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 16.
Hétvégén jártunk Balatonföldváron,a BF Hotelben,három csodálatos napot eltöltve. Nagyon hangulatos ,csendes közvetlenül a vizpartján helyezkedik el,még is,vagy ezért igazi pihenést nyújtva az ott nyaralóknak. Tiszta,kényelmes megfelelő felszereltségű szobák. Külön kiemelendő hogy van közvetlenül a tóra néző szobájuk ami még fokozza azt az érzést hogy jó helyre jött az ember hisz a Balaton mindig a szeme előtt van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
2x jártunk mát itt, két gyerekkel, egy-egy hétig nyaraltunk itt. Nagyon kedves, figyelmes a személyzet, nem volt olyan kérésünk amit ne teljesítettek volna. Nagyon bababarát szállás, minden gyermek felszerelés megtalálható. A szobák megfelelő felszereltségűek, elég tágasak és tiszták. Az ételben kifogás nem található, bőséges és nagyon finom, valamint a választék is kifogástalan.

Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Zsófia Vendégház
Pápa
Vicze Apartman
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.262 - 21.903,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.265 - 42.196,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2020.06.28-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca

Szállodák Balatonföldvár környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)