BF Hotel Balatonföldvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

BF Hotel Balatonföldvár vélemények

Kiváló 2023. október 5.a párjával járt itt
A Balaton közelsége az egyik legfontosabb tényező. A partot övező, árnyékot nyújtó, csodás Kvassay sétány. Nyugodtabb strandolási, pihenési lehetőség. Félpanziós ellátás.
Kirándulási lehetőségek.
BF Hotel Balatonföldvár - Külső képBF Hotel Balatonföldvár - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2021. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Az üdülőház részben vannak retro, hűtő nélküli szobák, valamint van pár felújított, erkélyes, hűtővel felszerelt szoba is, kicsit drágábban. Az üdülőház és hotel területén is tisztaság van. A személyzet végtelenül kedves, mindent megtesznek, hogy a vendégek jól érezzék magukat.
Kiváló 2021. augusztus 18.családjával járt itt
Igazi Gyerekbarát hotel, szép szobák, finom étel, a BF Hotel nagyon tetszett, mert a gyerekeknek egész nap volt elfoglaltságuk, Balaton mellett ideális volt a fürdés, átöltözés. Homokozó, játszótér.
Reggeli vacsora finom, gördülékeny, rossz időben játszóház, programajánlatok.
Szép szobák, kedves személyzet, fantasztikusan éreztük magunkat
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 10.a párjával járt itt
Nagyon jó az elhelyezkedése a Hotelnek és az Üdülőháznak is, csak egy gyönyörű sétány választ el a parttól. Az üdülőházban voltunk, elég puritán, de aludni jó. Az étkezés viszont svédasztalos és kiváló. Ár-érték arányban nekünk tökéletes. Ping-pong asztal is van a kert részen. Az üdülőház kb. 200 méterre van a Hoteltól, ahol az étkezőrész és kávézó van.
BF Hotel Balatonföldvár - KörnyékBF Hotel Balatonföldvár - Külső képBF Hotel Balatonföldvár - KörnyékBF Hotel Balatonföldvár - KörnyékBF Hotel Balatonföldvár - KörnyékBF Hotel Balatonföldvár - Környék
Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
A szállás közvetlenül a vízpart mellett van. A személyzet kedves és mindenben segítőkész. Kitűnő az étel. A kikötő is közel van. Nagyszerű programokat lehet szervezni. Jó időben és rossz időben is mindig igazi varázsa van a Balatonnak. Tavaly nyáron is itt töltöttünk a párommal egy nagyon kellemes hetet. Mindig visszahúz a szívünk!
BF Hotel Balatonföldvár - KörnyékBF Hotel Balatonföldvár - EgyébBF Hotel Balatonföldvár - Külső kép
Átlagos 2018. augusztus 1.a párjával járt itt
A legjobban az zavart hogy a személyzet egész nap a teraszon volt foglalták az aztalt a nevetgèlèsüket kellet hallgatni ,főleg egy kövér csúnya lány è volt szörnyű de késő estig kint voltak a teraszon sőt a vacsorajukat is a teraszon ették meg míg mi a fülledt meleg étterembe szoval ezt a vezetőség nem tudom hogy engedheti meg , a vasútrol nem ok tehetnek ,de egy klíma jó lenne ,szóval személyzetnek kéne ki alakítani egy helységet hogy ne zavarják a pihenni vágyokat
Kiváló 2016. október 10.csoporttal járt itt
Közvetlen vízparti hotel, közel a kikötő, a vasútállomás. Kedves személyzet, megfelelő minőségű, mennyiségű étel. Többször jártam diákcsoporttal. Osztálykirándulásnak, táborozásnak is kiváló. Itt a gyerekek nem unatkoznak. A Balaton akkor is vonzó, ha esetleg hűvösebb az idő. A településen számtalan látnivaló, remek kilátó található.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 24.a párjával járt itt
Imádjuk a Balatont, ezért ha tehetjük azonnal odautazunk. Általában most már jobban kísérletezgetünk a szálláshelyekkel, eddig csak a kipróbált "bejött" szálláshelyeknél maradtunk. Ezúttal BF hotelre esett a választásunk, nem csalódtunk. Kedves, segítőkész személyzet, csodálatos környezet, tisztaság mindenhol, az ételek nagyon finomak. Kell ennél több? !
Kiváló 2015. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves. Kiváló a kiszolgálás. Az ételek mind mennyiségükben mind ízvilágukban kiválóak.
Jövőre csak is ide jövünk.
Kiváló 2014. június 16.a párjával járt itt
Hétvégén jártunk Balatonföldváron,a BF Hotelben,három csodálatos napot eltöltve. Nagyon hangulatos ,csendes közvetlenül a vizpartján helyezkedik el,még is,vagy ezért igazi pihenést nyújtva az ott nyaralóknak. Tiszta,kényelmes megfelelő felszereltségű szobák.
BF Hotel Balatonföldvár - Külső kép