hold

hold adatlapja

Utazóholista,/ ezt most találtam ki ./Tényleg meg mámorosodok az utazások alkalmával ért élményektől.Szeretem a számomra ismeretlen szállások,legyen az 4* szálloda,vagy családi apartman ház,még nem tapasztalt kisugárzását. Ha tehetném hivatásos utazó lennék.
Előre megtervezem, utána nézek véleményeket olvasok.Étterem látogatások ad hoc jellegűek.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  utazóholista
Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2017.05.29

Kiváló 2014. szeptember 15.a párjával járt itt
2014 augusztus végén jártunk a férjemmel a Főnix panzióba,a gyermekeimtől kaptunk egy kuponosan vett hétvégét. Nagyon jól tették mert nagyon szép élmény marad. Nagyon szép környezetben,egy modern ízlésesen berendezett lakrészt kaptunk két éjszakára. Nagyon figyelmes kiszolgálásban volt részünk.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Meglepő! Belépsz az ajtón,és megcsap az a finom tiszta jó illat,az egész szállodára ez volt a jellemző. El is neveztem jó illatú szállodának. Házassági évfordulót jöttünk ünnepelni a párommal és tökéletes három éjszakát töltöttünk el itt.
2015. január 19.a párjával járt itt
Egy szürke januári napon akadt dolgom arra. Nem akarom részletezni,de nem igazán voltam feldobva. Mikor gondolataimba merülve, sétáltunk a párommal,hirtelen nekem szegezte a kérdést:Nem vagy éhes? Felnézvén egy parányi Görögországot láttam magam előtt. Betérvén,hamisítatlan Görög zene,fehér falak ,kék asztalok,mécsesek,csak a tenger látványa hiányzott.