Hotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár bemutatkozása

A Hotel Három Hattyú "A magyar tenger gyöngyszemén", Balatonföldváron várja kedves vendégeit. A szálloda part menti fekvése mellett változatos szolgáltatásaik segítik a tökéletes kikapcsolódást.
A szálloda saját stranddal rendelkezik, emellett sokszínű sportolási, játék- és wellness-lehetőséget biztosít az ide látogatóknak.

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár vélemények

2016. december 15.a párjával járt itt
Kedves, segítökész személyzet. Az ételek nagyon finomak voltak, és a vacsora választéka is kifogástalan. A szoba megfelelő méretű, és az ágyak is kényelmesek. A fürdőszoba lehetett volna kicsit melegebb. A wellness részben a nagy medence vize kicsit hűvös volt, leginkább csak úszásra alkalmas. Az infra szauna ajtaja nem zár rendesen.
2016. december 5.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégére látogattunk el a hotelba, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, a reggeli és a vacsora is nagy választékú és nagyon finom. A szobánk tiszta és rendes volt. A kert rendezett, van udvari kis medence is, a belső medence és jakuzzi mellett. Közvetlen vízparti elhelyezkedésével és távol a nyüzsgéstől a tökéletes pihenést és kikapcsolódást szolgálja minden.
2016. november 25.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a Hotel Három Hattyúban november végén, nagyon kellemes napos ősz végi időnk volt. A személyzet korrekt, a félpanziós ellátás remek volt.
2016. november 18.családjával járt itt
Kellemes környezetben, kényelmes szoba, jó szolgáltatások fogadtak minket. A tájékoztatás nem mindig volt teljes körű, de mindig minden kiderült időben. A konyha remek, a svédasztalos étkezések során mindig újratöltöttek mindent. A szálloda welness részlege felújított, bár a medencékre is ráférne ez.
2016. november 12.a párjával járt itt
Kicsit nehezen indult mert az első éjszaka a kazán alatti szobát kaptuk és nagyon hangos volt és nem lehetett pihenni de jeleztük a problémánkat és rögtön kaptunk egy másik szobát. Ez pozitívum. Második nap sajnos a víz fővezetékét elvágták a vasúti síneknél és ez miatt nem volt víz a szállodában reggel 9 órától du:15 óra 30 ig így a wellnessnek lőttek arra a napra.
2016. november 9.a párjával járt itt
Érkezéskor kellemes csalódást jelentett a Hotel belső kialakítása. Igaz a mondás,hogy ne ítélj elsőre és ne ítélj a külsőségek alapján. A fogadtatás kíváló volt, nem vett sok időt ígénybe a bejelentkezés. A tisztaság kíváló. A szoba kényelmes, megfelelő méretű. Az étkezések alkalmával a kínálat megfelelő,elegendő és változatos volt.
2016. november 3.gyerekekkel járt itt
Kedves, hangulatos fogadtatás. A szoba felszereltsége jó, bár az egyik pótágy hajlamos volt a szétesésre, és a mosdó csaptelepből alig csordogált a víz, bár minden más vízforrás kifogástalanul működött. Mindenhol tisztaság fogadott. A kisgyermekek bátran hentereghettek akár az asztal alatt is.
2016. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
A hotel Három Hattyú nagyon kellemes kikapcsolódást biztosított számunkra,és
az étterem valamint az ételek minősége és mennyisége nagyon jó volt.
Maga az épület kívülről már némi felújításra szorulna, főleg az emeleti teraszok.
A személyzet nagyon segítőkész, csak jót lehet róluk mondani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Emeleti, tágas, erkélyes, Balatonra néző szobát kaptunk. Kényelmes ágy, reluxa, légkondi, az erkélyen ruhaszárító. De a zuhanyfülke alsó szélén fekete penészfoltok, elnéztük. Hamarosan le is mentünk a wellnessbe, de jó, csak mi vagyunk! Az örömünk hamarosan elmúlt.
Hotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - Egyéb
2016. június 4.a párjával járt itt
Őszi, nosztalgiázós balatoni pihenésre vágytunk " mert nekünk a Balaton a Riviéra", ahol van wellness részleg is, ezért választottuk a Három Hattyú Hotelt. A hangulatunkhoz éppen passzolt a hotel kicsit retró stílusa. Hurrá vonattal utazunk! A szálloda kicsit messze van az állomástól de nincs sok csomagunk, így a séta is kellemes.