kaolyom

kaolyom adatlapja

Regisztráció2014.07.08
Utoljára itt2016.07.02

Kiváló 2014. szeptember 8.a párjával járt itt
Többször is voltam már de mindig az elvárásoknak megfelelő volt az ételek minősége. És a kiszolgálás is gyors. Egyéni rendezvényekre is alkalmas . Szerintem az adottságai kiválóak és van egy egyedi hangulata is . Tuti hogy még ki fogok menni még . Menüs ételekre van beállva de az ételek finomak és nagyadagok .
Kiváló 2014. szeptember 8.családjával járt itt
Rendszeresen járunk ide fagyizni és sütizni . A kínálat változatos és nagyon finomak. Ami még nagyon jó hogy nagy ok a sütik és gusztusosak . Rendelésre is készítenek mindenféle finomat . Megbízható ,gyors kiszolgálás . Ritka az ilyen cukrászda . Csak ajánlani tudom mindenkinek. A családommal de külön-külön is szívesen jövünk ide .
Kiváló 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Egyszer voltam még de a szám is tátva maradt annyira szuper és totál a vendégekért vannak . Én csak a legjobbat tudok mondani . Sőt ez a színvonal bárhol megállná a helyét . Nagy gasztro élményekkel távozik aki ide betér ! ! ! Nagyon kedvesek de nem tolakodóak. Az ételek bőségesek és nagyon magyarosak .