8230 Balatonfüred, Baricska dűlő

H 12:00-22:00
K zárva
Sze-V 12:00-22:00
csárda, étterem, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
Rendezvény - max. 150 fő
Visa, EC/MC
Soproni

Baricska Csárda Balatonfüred bemutatkozása

A Baricska Csárda és Vendéglő páratlan környezetben, ősszőlők között, Balatonfüred szívében – a hajókikötőtől, és a Tagore sétánytól kb. 600 méterre – jelenleg is művelt szőlőbirtok mellett helyezkedik el. A Vadszőlővel fedett teraszról pompás kilátás nyílik a Balatonra.
Az 1811-ben kialakított Csárda 2013. nyár eleji megnyitásától kezdve már nem csak a Balaton kiváló halait és a nép szokásait őrző ételeket kínálja, mégis hű marad a tradíciókhoz.
Az újra nyíló Baricska Csárda üzemeltetői - akik a kitűnő veszprémi Chianti Étterem irányításával már bizonyítottak - azt a célt tűzték maguk elé, hogy e vendéglátóhely legyen a gasztronómia, a borkultúra, s a kultúra egy olyan szentélye, amely hirdeti a környékbeli borászatok és magyar ételkészítés hagyományait, hírnevét.
Az étterem Balatonfüred központi helyén, a 71-es főúttól északra helyezkedik el (a SHELL benzinkút bejáratánál található bekötőúton lehet megközelíteni). Gyönyörű panoráma nyílik az ősszőlőkre, s a Balatonra, a Tihanyi-félszigetre.

Baricska Csárda Balatonfüred képei

Baricska Csárda Balatonfüred vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
A párommal egy szombati nyári estén vacsorázni jöttünk ide. Megtetszett nekünk a nyitott, egyedi hangulatú terasz és a pazar kilátás a Balatonra. Hangulatos élő zene volt. Humoros, kedves és segítőkész személyzet fogadott minket. A pincérek nagyon udvariasak voltak, kéréseinket maradéktalanul, gyorsan felszolgálták.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Külső: pazar, szőlő lugas alatt nézheted a Balatont. Éjszaka még szebb. Igazi csárda hangulat. Amikor mi voltunk élő cigányzene /a pincér szerint van tartalék zenész, ha cigánypecsenyét rendelsz/
Belső szintén csárda hangulat búbos kemencével, élő fával a terem közepén. Felszolgálók: udvariasak, kedvesek, gyorsak, figyelmesek.
Veszprém
Zirc

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Szeptember elején tettük tiszteletünket a Baricska csárdában. Olyan gyönyörű volt az idő, hogy a nyitott teraszon ebédeltünk. Felszolgálóink udvariasak, segítőkészek voltak. Jómagam hajlamos vagyok arra, hogy egy vendéglő nekem tetsző ételét ismételjem. Most is ugyanígy tettem (harcsapaprikás túrós csuszával). Családom többi tagja pedig a fogas és csirkemell irányt favorizálta.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ezen a helyen, már többször hallottunk róla gondoltuk ideje megnézi. A megközelíthetősége egyszerű, de nincs kitáblázva, így azt hittük, hogy bonyolultabb lesz. Az egész helynek jó hangulata van különösen a szőlő lugas,tetszett, ahogy fel van futtatva, és ez adja a terasz lefedettségét.

lnln TOP étteremértékelő
2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ügyfél-csoporttal, kollégáimmal jártunk a csárdában két egymás utáni nap (a helyszín korábbról ismerős volt, tehát tudtuk, mit várhatunk, mire számíthatunk - azért is mentünk oda. . . ). Két külföldi csoport (25 és 30 fő) egybehangzó véleménye rendkívül pozitív volt, láthatóan nagyon jól érezték magukat. Az ötfogásos esti menü ételskálája bőséges választékú.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Aki éhes, ne ide menjen! 2 személyes tálhoz 1 krumpli, 2 szelet cukkini, 1 ekanál káposzta és 2 bébi répa. A lekváros Rákóczi túróshoz 4 csepp lekvár jutott. A pálinka vmi édes lötty. Ez 2 személyre 14 ezer forint.
Veszprém
Zirc

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonosváltás után először jártunk a baricska csárdában. A balatoni panoráma pazar - ez nem változott. A csárda ételválasztékába sok-sok modern táplálkozásunkra jellemző elem került. Ez természetesen nem váltja ki a régi csárdaételek kedvelőinek ellenérzését. Valódi keleméri bárányt forgalmaznak - ennek utána is néztem.

Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csárda elhelyezkedése kiváló, jó a parkolási lehetőség, a terasz és a belső terek is nagyon hangulatosak. A hely jellegéhez jól passzolnak a berendezések, egyszerűek de ízlésesek. A terasz ugyanakkor már enyhén esős időben sem jöhet szóba - sajnos még a sűrű lugas sem véd meg az esőcseppektől.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Az étterem nagyon szép helyen fekszik,szép a kilátás. A pincérek udvariasak,az ételek finomak,de az adagok kicsik,jóllakni nem igazán lehet,még több fogással sem. Legnagyobb hátranya,hogy rengeteg a gyerek,egyszerre 3-4 csecsemő is sírt,nem tudom,hogy miért nem próbálják meg a gyerekkel érkezőket elkülöníteni,akkor az embernek nem lenne olyan érzése mintha egy bölcsödébe ebédelne.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
A hely nagyon szép, magával ragadó, a kilátás pedig szintén gyönyörű, leszámítva azt az egy-két szállodát ami kicsit belerondít a látványba. Fontos észben tartani, hogy mindenképpen foglalni kell asztalt, mi előző este tettük meg ezt, akkor még sok hely volt a következő estére.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.415 - 41.371,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2019.01.31. - 2021.05.31.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.100 - 16.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2020.06.06. - 2021.06.07.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 11.450 - 18.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.07. - 2020.08.31.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 21.850,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2020.04.29. - 2020.09.26.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.623 - 25.054,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.250 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.28. - 2020.09.01.
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.450 - 24.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.30.
Csóka Apartman
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Balatoni nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Baricska Csárda BalatonfüredX