Baricska Csárda Balatonfüred

Baricska Csárda Balatonfüred
Baricska Csárda BalatonfüredBaricska Csárda Balatonfüred
Baricska Csárda BalatonfüredBaricska Csárda Balatonfüred

Baricska Csárda Balatonfüred bemutatkozása

A Baricska Csárda és Vendéglő páratlan környezetben, ősszőlők között, Balatonfüred szívében – a hajókikötőtől, és a Tagore sétánytól kb. 600 méterre – jelenleg is művelt szőlőbirtok mellett helyezkedik el. A Vadszőlővel fedett teraszról pompás kilátás nyílik a Balatonra.
Az 1811-ben kialakított Csárda 2013.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Baricska Csárda Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2022. augusztus 18.családjával járt itt
Rendelés után 1 órával kaptunk üzenetet arról, hogy nem fogják kihozni azt, így se nem kaptunk még a rendelésüket, de még a pénzünket se utalták vissza. (Foodpanda)
2055
2021. szeptember 20.egyedül járt itt
Gyerekkoromban, kb. 60 éve, állandó családi program volt, hogy minden évben felkerekedünk Balatonszabadiból és Siófokról átmegyünk hajóval Balatonfüredre, ott ebéd a Baricska Csárdában, nevelőapám halászlét, természetesen, szóval nekem ez egy ilyen emlék. Sokszor elmentem már errefelé azóta is, meg néhányszor benéztem felnőttként is, de nem volt ugyanaz.
Baricska Csárda Balatonfüred - Külső képBaricska Csárda Balatonfüred - Étel/italBaricska Csárda Balatonfüred - BelsőBaricska Csárda Balatonfüred - BelsőBaricska Csárda Balatonfüred - EgyébBaricska Csárda Balatonfüred - Külső képBaricska Csárda Balatonfüred - BelsőBaricska Csárda Balatonfüred - BelsőBaricska Csárda Balatonfüred - BelsőBaricska Csárda Balatonfüred - BelsőBaricska Csárda Balatonfüred - EgyébBaricska Csárda Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2019. szeptember 17.a párjával járt itt
A párommal egy szombati nyári estén vacsorázni jöttünk ide. Megtetszett nekünk a nyitott, egyedi hangulatú terasz és a pazar kilátás a Balatonra. Hangulatos élő zene volt. Humoros, kedves és segítőkész személyzet fogadott minket. A pincérek nagyon udvariasak voltak, kéréseinket maradéktalanul, gyorsan felszolgálták.
Kiváló 2019. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Külső: pazar, szőlő lugas alatt nézheted a Balatont. Éjszaka még szebb. Igazi csárda hangulat. Amikor mi voltunk élő cigányzene /a pincér szerint van tartalék zenész, ha cigánypecsenyét rendelsz/
Belső szintén csárda hangulat búbos kemencével, élő fával a terem közepén. Felszolgálók: udvariasak, kedvesek, gyorsak, figyelmesek.
Kiváló 2019. március 6.gyerekekkel járt itt
Szeptember elején tettük tiszteletünket a Baricska csárdában. Olyan gyönyörű volt az idő, hogy a nyitott teraszon ebédeltünk. Felszolgálóink udvariasak, segítőkészek voltak. Jómagam hajlamos vagyok arra, hogy egy vendéglő nekem tetsző ételét ismételjem. Most is ugyanígy tettem (harcsapaprikás túrós csuszával).
Átlagos 2018. június 19.a párjával járt itt
Először jártunk ezen a helyen, már többször hallottunk róla gondoltuk ideje megnézi. A megközelíthetősége egyszerű, de nincs kitáblázva, így azt hittük, hogy bonyolultabb lesz. Az egész helynek jó hangulata van különösen a szőlő lugas,tetszett, ahogy fel van futtatva, és ez adja a terasz lefedettségét.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 31., csoporttal járt itt
Ügyfél-csoporttal, kollégáimmal jártunk a csárdában két egymás utáni nap (a helyszín korábbról ismerős volt, tehát tudtuk, mit várhatunk, mire számíthatunk - azért is mentünk oda. . . ). Két külföldi csoport (25 és 30 fő) egybehangzó véleménye rendkívül pozitív volt, láthatóan nagyon jól érezték magukat.
2017. július 7.barátokkal járt itt
Aki éhes, ne ide menjen! 2 személyes tálhoz 1 krumpli, 2 szelet cukkini, 1 ekanál káposzta és 2 bébi répa. A lekváros Rákóczi túróshoz 4 csepp lekvár jutott. A pálinka vmi édes lötty. Ez 2 személyre 14 ezer forint.
2016. augusztus 24.családjával járt itt
A tulajdonosváltás után először jártunk a baricska csárdában. A balatoni panoráma pazar - ez nem változott. A csárda ételválasztékába sok-sok modern táplálkozásunkra jellemző elem került. Ez természetesen nem váltja ki a régi csárdaételek kedvelőinek ellenérzését. Valódi keleméri bárányt forgalmaznak - ennek utána is néztem.
Átlagos 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
A csárda elhelyezkedése kiváló, jó a parkolási lehetőség, a terasz és a belső terek is nagyon hangulatosak. A hely jellegéhez jól passzolnak a berendezések, egyszerűek de ízlésesek. A terasz ugyanakkor már enyhén esős időben sem jöhet szóba - sajnos még a sűrű lugas sem véd meg az esőcseppektől.
Baricska Csárda Balatonfüred - Étel/italBaricska Csárda Balatonfüred - Étel/italBaricska Csárda Balatonfüred - Étel/ital
Baricska Csárda Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredBaricska dűlő
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • esküvői helyszín
H
K