8230 Balatonfüred, Baricska dűlő

H 12:00-22:00
K zárva
Sze-V 12:00-22:00
csárda, étterem, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
Rendezvény - max. 150 fő
Visa, EC/MC
Soproni

Baricska Csárda Balatonfüred bemutatkozása

A Baricska Csárda és Vendéglő páratlan környezetben, ősszőlők között, Balatonfüred szívében – a hajókikötőtől, és a Tagore sétánytól kb. 600 méterre – jelenleg is művelt szőlőbirtok mellett helyezkedik el. A Vadszőlővel fedett teraszról pompás kilátás nyílik a Balatonra.
Az 1811-ben kialakított Csárda 2013. nyár eleji megnyitásától kezdve már nem csak a Balaton kiváló halait és a nép szokásait őrző ételeket kínálja, mégis hű marad a tradíciókhoz.
Az újra nyíló Baricska Csárda üzemeltetői - akik a kitűnő veszprémi Chianti Étterem irányításával már bizonyítottak - azt a célt tűzték maguk elé, hogy e vendéglátóhely legyen a gasztronómia, a borkultúra, s a kultúra egy olyan szentélye, amely hirdeti a környékbeli borászatok és magyar ételkészítés hagyományait, hírnevét.
Az étterem Balatonfüred központi helyén, a 71-es főúttól északra helyezkedik el (a SHELL benzinkút bejáratánál található bekötőúton lehet megközelíteni). Gyönyörű panoráma nyílik az ősszőlőkre, s a Balatonra, a Tihanyi-félszigetre.

Baricska Csárda Balatonfüred képei

Baricska Csárda Balatonfüred vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
A párommal egy szombati nyári estén vacsorázni jöttünk ide. Megtetszett nekünk a nyitott, egyedi hangulatú terasz és a pazar kilátás a Balatonra. Hangulatos élő zene volt. Humoros, kedves és segítőkész személyzet fogadott minket. A pincérek nagyon udvariasak voltak, kéréseinket maradéktalanul, gyorsan felszolgálták.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Külső: pazar, szőlő lugas alatt nézheted a Balatont. Éjszaka még szebb. Igazi csárda hangulat. Amikor mi voltunk élő cigányzene /a pincér szerint van tartalék zenész, ha cigánypecsenyét rendelsz/
Belső szintén csárda hangulat búbos kemencével, élő fával a terem közepén. Felszolgálók: udvariasak, kedvesek, gyorsak, figyelmesek.
Veszprém
Zirc

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Szeptember elején tettük tiszteletünket a Baricska csárdában. Olyan gyönyörű volt az idő, hogy a nyitott teraszon ebédeltünk. Felszolgálóink udvariasak, segítőkészek voltak. Jómagam hajlamos vagyok arra, hogy egy vendéglő nekem tetsző ételét ismételjem. Most is ugyanígy tettem (harcsapaprikás túrós csuszával). Családom többi tagja pedig a fogas és csirkemell irányt favorizálta.

Sütő András TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ezen a helyen, már többször hallottunk róla gondoltuk ideje megnézi. A megközelíthetősége egyszerű, de nincs kitáblázva, így azt hittük, hogy bonyolultabb lesz. Az egész helynek jó hangulata van különösen a szőlő lugas,tetszett, ahogy fel van futtatva, és ez adja a terasz lefedettségét.

lnln TOP étteremértékelő
2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ügyfél-csoporttal, kollégáimmal jártunk a csárdában két egymás utáni nap (a helyszín korábbról ismerős volt, tehát tudtuk, mit várhatunk, mire számíthatunk - azért is mentünk oda. . . ). Két külföldi csoport (25 és 30 fő) egybehangzó véleménye rendkívül pozitív volt, láthatóan nagyon jól érezték magukat. Az ötfogásos esti menü ételskálája bőséges választékú.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Aki éhes, ne ide menjen! 2 személyes tálhoz 1 krumpli, 2 szelet cukkini, 1 ekanál káposzta és 2 bébi répa. A lekváros Rákóczi túróshoz 4 csepp lekvár jutott. A pálinka vmi édes lötty. Ez 2 személyre 14 ezer forint.
Veszprém
Zirc

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonosváltás után először jártunk a baricska csárdában. A balatoni panoráma pazar - ez nem változott. A csárda ételválasztékába sok-sok modern táplálkozásunkra jellemző elem került. Ez természetesen nem váltja ki a régi csárdaételek kedvelőinek ellenérzését. Valódi keleméri bárányt forgalmaznak - ennek utána is néztem.

Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csárda elhelyezkedése kiváló, jó a parkolási lehetőség, a terasz és a belső terek is nagyon hangulatosak. A hely jellegéhez jól passzolnak a berendezések, egyszerűek de ízlésesek. A terasz ugyanakkor már enyhén esős időben sem jöhet szóba - sajnos még a sűrű lugas sem véd meg az esőcseppektől.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Az étterem nagyon szép helyen fekszik,szép a kilátás. A pincérek udvariasak,az ételek finomak,de az adagok kicsik,jóllakni nem igazán lehet,még több fogással sem. Legnagyobb hátranya,hogy rengeteg a gyerek,egyszerre 3-4 csecsemő is sírt,nem tudom,hogy miért nem próbálják meg a gyerekkel érkezőket elkülöníteni,akkor az embernek nem lenne olyan érzése mintha egy bölcsödébe ebédelne.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
A hely nagyon szép, magával ragadó, a kilátás pedig szintén gyönyörű, leszámítva azt az egy-két szállodát ami kicsit belerondít a látványba. Fontos észben tartani, hogy mindenképpen foglalni kell asztalt, mi előző este tettük meg ezt, akkor még sok hely volt a következő estére.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.250 - 19.080,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2020.08.31.
Napsugár Apartmanház
2019.12.16. - 2020.01.06.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.30. - 2019.11.08.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 42.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.03.01.
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.16. - 2019.12.30.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.24. - 2020.10.24.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.835 - 28.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
2019.02.11. - 2021.01.01.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
5 nap/4 éjszaka 22.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, falusi disznóvágással, szilveszterkori gálavacsora all inclusive italfogyasztással, élőzenével, tombolával, finn szauna-, és kültéri jakuzzi használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 13.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és pezsgőfürdő használattal, disznótoros napon való részvétellel, élőzenés disznótoros vacsorával, ajándék kóstoló-csomaggal, sportos programokkal
2019.11.22. - 2019.12.01.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.02.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Laroba Balatonfüred
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Karácsony (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)

Baricska Csárda BalatonfüredX