8230 Balatonfüred, Baricska dűlő

H 12:00-22:00
K zárva
Sze-V 12:00-22:00
csárda, étterem, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
Rendezvény - max. 150 fő
Visa, EC/MC
Soproni

Baricska Csárda Balatonfüred bemutatkozása

A Baricska Csárda és Vendéglő páratlan környezetben, ősszőlők között, Balatonfüred szívében – a hajókikötőtől, és a Tagore sétánytól kb. 600 méterre – jelenleg is művelt szőlőbirtok mellett helyezkedik el. A Vadszőlővel fedett teraszról pompás kilátás nyílik a Balatonra.
Az 1811-ben kialakított Csárda 2013. nyár eleji megnyitásától kezdve már nem csak a Balaton kiváló halait és a nép szokásait őrző ételeket kínálja, mégis hű marad a tradíciókhoz.
Az újra nyíló Baricska Csárda üzemeltetői - akik a kitűnő veszprémi Chianti Étterem irányításával már bizonyítottak - azt a célt tűzték maguk elé, hogy e vendéglátóhely legyen a gasztronómia, a borkultúra, s a kultúra egy olyan szentélye, amely hirdeti a környékbeli borászatok és magyar ételkészítés hagyományait, hírnevét.
Az étterem Balatonfüred központi helyén, a 71-es főúttól északra helyezkedik el (a SHELL benzinkút bejáratánál található bekötőúton lehet megközelíteni). Gyönyörű panoráma nyílik az ősszőlőkre, s a Balatonra, a Tihanyi-félszigetre.

Baricska Csárda Balatonfüred képei

Baricska Csárda Balatonfüred vélemények

Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Szeptember elején tettük tiszteletünket a Baricska csárdában. Olyan gyönyörű volt az idő, hogy a nyitott teraszon ebédeltünk. Felszolgálóink udvariasak, segítőkészek voltak. Jómagam hajlamos vagyok arra, hogy egy vendéglő nekem tetsző ételét ismételjem. Most is ugyanígy tettem (harcsapaprikás túrós csuszával). Családom többi tagja pedig a fogas és csirkemell irányt favorizálta.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ezen a helyen, már többször hallottunk róla gondoltuk ideje megnézi. A megközelíthetősége egyszerű, de nincs kitáblázva, így azt hittük, hogy bonyolultabb lesz. Az egész helynek jó hangulata van különösen a szőlő lugas,tetszett, ahogy fel van futtatva, és ez adja a terasz lefedettségét.

lnln TOP étteremértékelő
2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ügyfél-csoporttal, kollégáimmal jártunk a csárdában két egymás utáni nap (a helyszín korábbról ismerős volt, tehát tudtuk, mit várhatunk, mire számíthatunk - azért is mentünk oda. . . ). Két külföldi csoport (25 és 30 fő) egybehangzó véleménye rendkívül pozitív volt, láthatóan nagyon jól érezték magukat. Az ötfogásos esti menü ételskálája bőséges választékú.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Aki éhes, ne ide menjen! 2 személyes tálhoz 1 krumpli, 2 szelet cukkini, 1 ekanál káposzta és 2 bébi répa. A lekváros Rákóczi túróshoz 4 csepp lekvár jutott. A pálinka vmi édes lötty. Ez 2 személyre 14 ezer forint.
Csopak
Zirc

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonosváltás után először jártunk a baricska csárdában. A balatoni panoráma pazar - ez nem változott. A csárda ételválasztékába sok-sok modern táplálkozásunkra jellemző elem került. Ez természetesen nem váltja ki a régi csárdaételek kedvelőinek ellenérzését. Valódi keleméri bárányt forgalmaznak - ennek utána is néztem.

Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csárda elhelyezkedése kiváló, jó a parkolási lehetőség, a terasz és a belső terek is nagyon hangulatosak. A hely jellegéhez jól passzolnak a berendezések, egyszerűek de ízlésesek. A terasz ugyanakkor már enyhén esős időben sem jöhet szóba - sajnos még a sűrű lugas sem véd meg az esőcseppektől.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Az étterem nagyon szép helyen fekszik,szép a kilátás. A pincérek udvariasak,az ételek finomak,de az adagok kicsik,jóllakni nem igazán lehet,még több fogással sem. Legnagyobb hátranya,hogy rengeteg a gyerek,egyszerre 3-4 csecsemő is sírt,nem tudom,hogy miért nem próbálják meg a gyerekkel érkezőket elkülöníteni,akkor az embernek nem lenne olyan érzése mintha egy bölcsödébe ebédelne.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
A hely nagyon szép, magával ragadó, a kilátás pedig szintén gyönyörű, leszámítva azt az egy-két szállodát ami kicsit belerondít a látványba. Fontos észben tartani, hogy mindenképpen foglalni kell asztalt, mi előző este tettük meg ezt, akkor még sok hely volt a következő estére.
Tatabánya

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pincérek kedvesek, előzékenyek, az ételek finomak, dekoratívak és drágák. Az italok is. A helyszínt nehezen találtuk meg, mi egy benzinkúton keresztül GPS segítségével találtuk meg a helyet, ugyanis beleolvad a környezetébe. A hűvös lugas alatt kültéri párnázott padokon, kockás abroszon lehet étkezni. A kilátás jó a Balatonra, persze egy-két szálloda sokat takar belőle.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Sokadjára ettünk itt a múlt hét végén és újra és újra csak jót tudok írni a helyről. ételek jók választék meg felelő kiszolgálás kedves szó nélkül kaptunk pokrócot gyerek színezőt játékot. azt gondolom kritikus mindig lesz a hellyel kapcsoltban de ha bele gondolunk hogy évekig zárva volt most pedig asztal foglalás nélkül nem lehet be ülni(hétvége tuti)akkor valamit biztos hogy jól csinálnak.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.530 - 18.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2019.12.30.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.
Hotel Jade
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, frissítő masszázzsal, medence használattal, Bakonyszentlászlói Kalandpark belépővel, sportos programokkal, horgászási lehetőséggel
2019.06.15. - 2019.08.31.
Prémium Hotel Panoráma
2019.05.27. - 2019.12.21.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
2019.05.27. - 2019.11.10.
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
6 nap/5 éjszaka 8.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.06.01. - 2019.09.01.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2019.05.27. - 2020.05.27.
Ezüsthíd Hotel
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2020.05.27.
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Caesar Panzió
Pápa
2-3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2019.12.31.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

Baricska Csárda BalatonfüredX