Bistro Sparhelt Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Szent István tér 7.

Bistro Sparhelt Balatonfüred a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
A Sparhelt bisztró már egy jó ideje a célpontlistámon van, idén június elején végre sikerült meglátogatni. A kisebbik fiammal ültünk be, úgy igyekeztünk rendelni, hogy meg is együk és még jusson hely aznapra más éttermet [moderálva - a szerk. ] is megnézni. Tetszett a beltér, hangulatos jazz zene szólt, egy fokkal hangosabban a kellemesnél.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Igen, például én a levest. Amit itt ettem az egyébként kifogástalan és kitűnő volt, de csak melegen tálalták. Szándékosan kerestük fel a helyet, mert kíváncsiak voltunk rá. A berendezés ízléses és hangulatos, de hosszas tépelődés után sem tudtam megfogalmazni, milyen stílust képvisel. Modern? A kiszolgálás, a tisztaság kifogástalan. Az árak?

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Ez az étterem az egyike a város újhullámos, könnyed, mégis magas minőséget nyújtó modern helyei közül. A belső tér hangulatos, ízléses, letisztult, mégis karakteres. A terasz rész is kellemes a növények előtt ülve. A fogások mérete a gurmé éttermekre van szabva, de ide nem is azért jövünk, hogy degeszre együk magunkat, hanem minél több fogást megkóstolhassunk és élvezhessük az ízpárosításokat, amik meglepőek, ugyanakkor harmonikusak.

boogi TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
A Balaton mellett töltöttük a hétvégét, és kifejezetten a Sparhelt Bistro kedvéért mentünk át Füredre. Először azt hittük, rossz címre jöttünk, mert senki nem volt, de később megtelt a terasz, bent viszont senki nem ült. Remélem, megmarad a hely, mert kell ilyen is a Balaton mellé. Az étlap nem túl hosszú, viszonylag hamar választottunk.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nem hittem, hogy a mai „világban” létezik még klasszikus bisztró! De mi is valójában a bisztró? „Gyorsbüfé, talponálló, kis kocsma, olyan hely, ahol pult mögül szolgálnak ki ételeket, italokat. ” Nos ez igazándiból nem igaz, mert hogy az ételekre ugyan nem kell sokat várni, de ez annak köszönhető, hogy 5+1 vega főétel van és kész, a levesekből 3-4 áll rendelkezésre.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 7.
Első megállónk itt volt, véletlenül vettük észre a hírdetést az autópályán, és ihletet kaptunk. Nagyon jól megcsinált étterem,látványkonyhával, aprócska, ám annál figyelemreméltóbb étlappal, lerí róla, hogy helyi alapanyagokból dolgoznak, a mai trend elvárásainak megfelelően. Az ízeket úgy kombinálják, hogy minden falatot ki kell élvezni, a látvány sem utolsó, és az adag is pont akkora, ami elfogy, de nem maradsz éhes.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 28.
Muszáj kipróbálni. Igen nem a legolcsóbb de az ìzek miatt ki kell próbálni. A szemed előtt készül az a fajta étel amiről nem is gondolod hogy szereted. A kacsamell verhetetlen - saját tapasztalat!!!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hőségben jártunk náluk, teraszi asztalt választottunk. A kért fogások: kajszibarack leves kókusszal és pattogatott kukoricával, szarvassonkával; sült kecskesajt ribizliöntetetes salátával, fenyőporos mézzel; kacsamell burgonyapürével töltött kelkáposztával, tejszínes mártással, szarvasgombával. A kiszolgálás kedves volt és körültekintő.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 24.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
2020.12.09. - 2019.12.09.
Napsugár Apartmanház
2019.12.16. - 2020.01.06.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 27.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves-ebéddel, wellness-részleg használattal, programokkal, szilveszteri mulatsággal, fürdőpartyval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 32.288,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.10.11.
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.09. - 2020.04.30.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus szoba bekészítéssel, pezsgővel, kedvezményes masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 19.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, üdvözlő koktéllal, éjfélkor pezsgővel, tombolával, késői elutazással
2019.12.30. - 2020.01.02.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.30. - 2019.12.20.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Hotel Wellamarin Balatonfüred
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

Bistro Sparhelt BalatonfüredX