Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Szeretettel, tisztelettel és barátsággal vár mindenkit a balatonfüredi Borcsa Étterem. A Balaton kétség kívül egyik legszebb sétányánál, a Tagore-sétány keleti végénél található étterem hangulatát a magyar tenger közelsége, este kellemes élőzene teszi fantasztikussá.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2024. január 21.gyerekekkel járt itt
Grillezett tofut rendeltem zöldséges kuszkusszal. A tofu száraz volt, mint egy cipőtalp, és teljesen íztelen. Állaga gumis. A kuszkuszban nagyítóval kellett keresni a zöldséget. Mikor jeleztem a pincérnek, azt mondta, hogy az étterem így kapja a tofut. Ízesítésről nem hallottak? A húsokat sem ízesítik?
Borcsa Étterem Balatonfüred - Egyéb
Szörnyű 2023. július 29.barátokkal járt itt
Sajnálatos, hogy ezt kell írjam. Mindenki ajánlotta a helyet. Szép, finom ételek. Külföldi rokonom itthon volt, gondoltuk ide ellátogattunk. Koszos asztal, 10 perc várakozás után szóltunk szeretnénk kérni étlapot és üdítőket. 36 fokban gondoltam megkérdezik kérünk e valamit inni. . 2 pincér is elment az asztalunk mellett, de oda sem nézett!
Szörnyű 2018. augusztus 15.családjával járt itt
Több, mint egy óra várakozás után vacsora és innivaló (!!!) nélkül távoztunk. Azt se kérdezték meg, hogy minek vagyunk ott.
Szörnyű 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Két gyermekem rántott csirkét rendelt sült krumplival, krumpli pure helyett. 45 percnyi várakozás után végre megérkezett a vacsora (utánunk érkező 4 másik asztal mar majdnem be is fejezte a vacsorát. . . )
Sajnos a kis tenyérnyi méretű zsír darab berantva volt rántott csirke helyett a tányéron.
Gyenge 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Talán finoman szólva így lehetne kifejezni a főpincér viselkedését. Ezen a hétvégén este akartunk vacsorázni az étteremben és amikor beléptünk a főpincér flegma, szinte lekezelő módon úgy hogy közben meg sem ált, közölte nincs hely az étteremben.
Gyenge 2013. december 2.a párjával járt itt
Friss az élmény, hiszen alig 2 napja jártunk itt a párommal. A dicsérő értékeléseket nem feltétlenül értem. . . kiválónak semmiképp nem nevezném az éttermet. Az árak magasak, nyilván az elhelyezkedés miatt (Tagore sétány, Balaton-part), de az ételek messze nem érik ezt meg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. április 30.barátokkal járt itt
Gyönyörű a hely, hiszen Füreden, a strandon van. Ezzel viszont kb véget is ért a pozítiv dolgok sora. Régen nagyon szerettem, normális minőségű és adagú ételek voltak, de legutóbb nagyon felhúztak. Valami könnyű ebédre vágytam: megkaptam. Lazacot és salátát kértem, de a lazachoz nagyító kellett volna, akkora volt.
Átlagos 2017. október 25.egyedül járt itt
Szép időben a Balaton part közelében lehet itt finomakat enni. A kiszolgálás gyors és kedves. Negatívum talán, hogy ár/érték arányban valószínűleg itt ittam a Balaton legrosszabb rozé-hosszúlépését: közepes minőségű bor, 2 dl szénsvavemntes vízzel 580 Ft-ért. Ennek ellenére visszatérnék bármikor szívesen, majd mást iszok :)
Átlagos 2016. május 25.barátokkal járt itt
Barati tarsasaggal ultunk be egy jo ebedre. Belepeskor ledobbentunk mennyire tele volt a hely es kisse aggodva neztunk korul, h hol tudunk leulni. Borzaszto zsufolt volt. Olyan hangulata volt mint egy szalloda reggeliztetojenek csucsidoben. A kelletenel kisse tobbet kellett varni a rendelesfelvetelre es az italok/etelekre is.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Átlagos 2015. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Régen nagyon jó hely volt és mindig boldogan mentünk oda akár minden étkezésre egész nap. Viszont csak a gyönyörű panoráma maradt meg. Az étterem valószínűleg túl sokat bővült és nem tudnak olyan ütemben kiszolgálni ahogyan az elvárható lenne.