Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Szeretettel, tisztelettel és barátsággal vár mindenkit a balatonfüredi Borcsa Étterem. A Balaton kétség kívül egyik legszebb sétányánál, a Tagore-sétány keleti végénél található étterem hangulatát a magyar tenger közelsége, este kellemes élőzene teszi fantasztikussá.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. március 9.a párjával járt itt
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.
A bankkártyás fizetés zökkenőmentes.
2016. október 31.a párjával járt itt
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
2016. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Más sokszor ebédeltünk-vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Kifejezetten jó a konyha, mindent ételt finoman készítenek el. A tálalás igényes, az adagok teljesen rendben vannak. Kellemes meglepetés, hogy koktélokkal is szolgálnak, ami nyári melegben jól esik.
2016. május 30.családjával járt itt
Ha Balatonfüreden járok, akkor számomra természetes, hogy betérek a Borcsa vendéglőbe. Kiskorom óta a város szerelmese vagyok, hiszen itt meg van minden ami a kikapcsolódáshoz kell. A híres Tagore sétány, Jókai-ház, fagyizók, a Balaton valamint természetesen az éttermek. A Borcsában már voltam télen-nyáron-ősszel és tavasszal, ám évszakokhoz híven mindig mást tapasztaltam.
2015. július 20.barátokkal járt itt
Egy teljesen korrekt ár-érték arányú étterem, kiváló felszolgálással és kitünő ételekkel. Csak azért adtam jó osztályzatot rá, mert ismerve a helyet többet vártam volna. Nem, nem volt hiba semmiben, de a milliő adta érzetem többet kívánt. Nem tudom meghatározni, hogy mit.
2015. április 16.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal is jártunk már itt, mindig kedvesek és udvariasak voltak. Az étel és a kiszolgálás is hibátlan volt. Télen és nyáron is, 4x voltunk már itt. Volt már itt nagycsaládos vacsoránk, családi kisgyerekes vacsoránk, romantikus kétszemélyes este, és volt egy őszi sétálós nagycsaládi vacsora is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. március 3.a párjával járt itt
2015. januárban jártunk az étteremben. Hangulatos hely.
A pincérek kedvesek voltak, de gyorsnak éppen nem nevezném őket. Az étel is ízletes volt, viszonylag hamar megkaptuk a rendelés után. Az adagok viszont az átlag alattiak voltak. Ezt levéve kellemes a hely és nyáron még hangulatosabb lehet a Balaton felőli oldalon ülni a hatalmas nyitott ablakoknál.
2014. szeptember 29.családjával járt itt
Szeptember volt, nagyon szép idő. A Tagore sétánytól pár percre volt a szállásunk. Kerestünk egy jó éttermet, ahol a gyerekeinkkel együtt jól éreznénk magunkat és jót is ehetnénk. A Borcsa szinte a szállásajtóban volt, így nem gyalogoltunk tovább. A étlapon ételek sokasága sorakozott, nehéz volt választani.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Külső kép
Kiváló 2023. november 21.a párjával járt itt
OSZI KIRÁNDULÁS, AMI A BALATON CSODÁLATOS PARTJÁN EGY NYUGALOMAT ÁRASZT EZ. AZ ÉTTEREM MUKODIK EBBEN AZ IDOSZAKBAN , IGY NEM A LÁNGOSOS BUFÉT VÁLASZTOTTUK. AMI NYITVA VOLT. A PARTON. . . ELSŐ BENYOMÁS NAGYON POTZITIV VOLT. A PINCÉREK, IGEN SZIMPATIKUSAK VOLTAK, VIDÁMAK, KÖZVETELNEK.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2023. augusztus 9.barátokkal járt itt
Voltunk már itt, ezért bátran kerestük fel tegnap a lányokkal az éttermet. Most zajlanak a Balatonfüredi bornapok, ezért hatalmas tömegre számítottunk, de meglepően kevesen voltak az étteremben. Foglalásunk nem volt, a bejáratnál azonnal jöttek elénk és ültettek le ahová akartunk, A teraszon foglaltunk helyet, félig nyitott részen, közvetlenül a Tagore-sétány mellett, mégsem volt zavaró a kinti nyüzsgés, nagyon ötletesen különítették el a teraszt.
Borcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Egyéb