Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

2016. május 3.családjával járt itt
Többször volt már szerencsém kipróbálni a Karolina Kávéház finomságait. Véleményen szerint nem véletlen, hogy akármikor jár arra az ember, nehéz üres asztalt találni, főleg szép időben a hangulatos teraszon.
2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Már nagyon kiváncsiak voltunk erre a helyre, sokszor és sokat hallotunk, olvastunk róla. Jó helyen van, nagyon hangulatos, látszik rajta és kétségtelenül érezhető, hogy a tulajdonosok szívüket-lelküket beleadták a hely kialakításába, a kínálat megválasztásába.
2015. augusztus 2.a párjával járt itt
Az általában gyatra, szinvonaltalan, átlagos magyar cukrászdák közt a Karolina cukrászda szinte egy oázisnak számít. Igényes, nagyon finom sütemények, szép környezet. Nekünk az egyik kedvenc helyünk, ha egy szép napsütéses, késő őszi hétköznapról van szó. Ilyenkor jóval kevesebben vannak, a kiszolgálás is sokkal figyelmesebb mint nyáron csúcsidőben.
2014. június 2.gyerekekkel járt itt
Igényes kiszolgálás, finom süteményekkel/italokkal. A hely kissé "burzsuj" tele láthatóan jól szituált vendégekkel, de alapvetően van miért odamenni.
Az árak magasak, de ilyen finom és házias jellegű süteményeket sehol sem kapni.
Negatívum, ami szerintem nagyon gáz, hogy nem lehet kártyával fizetni. Illetve a WC borzasztóan kicsi ekkora forgalmú helyhez képest.
2014. május 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó, házias sütemények, finom kávé, de sajnos a kiszolgálás lassú, mert nagyon sokan járnak már ide. Ami persze nem baj, csak a kiszolgálásnak alkalmazkodnia kellene ehhez. A belső tér nekem nem tetszik, de ettől a sütemények isteniek. A pult sem igazán jó, persze ha minden tökéletes lenne, akkor tényleg reménytelen lenne bármikor is betérni ide, hiszen szezonban meg se próbálunk bejutni.
2014. május 20. járt itt
Ha erre járunk sokszor beugrunk egy sütire. A minőségre nem lehet panasz, házias ízek, sajnos azonban tényleg nagyon felkapott a hely és igen türelmesnek kell lenni. Szezonban gyakran hely sincs ha pedig talál az ember, ki kell várni.
2014. március 11.barátokkal járt itt
Nagyon szeretjük, mindig isteni a sütemény, de sajnos úgy tűnik, a hely kinőtte magát. Ősszel, télen, és most tavasszal is megértük azt, hogy 20-30 perc várakozás után feladtuk, még elvitelre sem tudtunk sütit kérni, annyira elfoglalt volt a személyzet. Azt már megszoktuk, hogy nyáron meg se próbáljuk, de szezonon kívül régebben jó élményeink voltak ott. Sajnálom, remélem, hogy lesz még alkalmunk ott fogyasztani.
Átlagos 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Többször jártunk a Karolinában, mert hangulatosnak és igényesnek tűnik, de mindig kis csalódással jöttünk el sajnos. . Azt érezzük, hogy a lényeg, hogy minél előbb igyuk meg a kávénkat és húzzunk el. A sütik szép nagyok, de tömények, soha nem sikerült megenni az egészet, és sajnos elég drágák.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Az ár-érték arány egy vicc, tekintve, hogy egy szelet süti, több, mint 700 forint. . . a kiszolgáás rendben volt, de hiába látták, hogy hatan vagyunk, nem segítettek két asztalt összetolni.
Glüténmentes süti elvileg van kettő is, de mint más sem, ezek sem helyben készülnek! ! ! Ráadásul az egyik répatorta, amásik pedig mákos, úgyhogy ezeket egye, aki kitalálta.
Kifejzetten zavaró volt, hogy mellettünd dohányoztak.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Átlagos 2014. augusztus 22.barátokkal járt itt
Immár egy éve nem voltam a Karolinában. Eddig csupa jó élmény ért, de mostanában nem éppen szívemnek kedves dolgokat hallottam, olvastam róla. Épp itt volt az ideje, hogy személyesen győződjek meg, mi változott a kedvenc helyemen. A környezet továbbra is lenyűgöző, augusztus lévén sok volt a vendég, de találtunk helyet.