Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
Sokadszorra jártunk a helyen,ami eleinte nagyon is tetszett. Bemész,megnézed a sütiket,kiválasztod mit szeretnél,leülsz,megrendeled. . . . . . Ez mind szép és jó. . . de most már így történik:
Bementünk,nem voltak kiírva a sütemények nevei. Úgy kellett odahívnunk egy felszolgálót,hogy megkérdezzük,mit is néztünk ki a nem túl bőséges választékból.
Szörnyű 2016. július 31.a párjával járt itt
Július 27-én párommal voltunk a "híres" Karolina cukrászdában először. Párom "választása"-miután az előzőleg kiválasztott sütemény elfogyott- az áfonyás túrótortára esett,amelyben 4 szem áfonya volt, öntet és díszítés nélkül, házias, ugyanakkor szikkadt sütemény volt.
Szörnyű 2021. július 5.a párjával járt itt
Eddig nem okozott csalódást a cukrászda, a sütemények mutatósak és finomak.
Tegnap kávézni mentünk be, süteményt nem ettünk, fenti értékelésem a kávéra vonatkozik, ami kimondottan nagy csalódás volt. Híg, ízetlen, kritikán aluli löttyöt szolgáltak fel, a kettőt közel 2000.- forintért….. Óriási csalódás volt!
Szörnyű 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Túlárazott, eszméletlen rosszul elkészített reggelit sikerült elfogyasztanunk félig, hiszen gyakorlatilag a lecsó már-már ehetetlen, a padlizsánkrém pedig büdös és kellemetlen ízű volt. A pincér érdeklődésére közöltük, hogy ettünk már jobbat is, ő csak felhúzta a vállát, majd értetlenül állt az előtt, hogy a szinte nulla reggeli ára mellé nem kapott borravalót. . .
Egyszóval Füreden soha többet Karolina! ! ! Felkapott, ócskaság! !
Gyenge 2014. július 30.gyerekekkel járt itt
A hely jó lenne és hangulatos, de sajnos a kiszolgálás nagyon lassú és a pincérek is túl modorosak, illetve nagyon nagy negatívum, hogy kártyával nem lehet fizetni. A pincér úr elküldött egy 15 perces sétára, hogy vegyek ki pénzt. (Ez volt a legközelebbi ATM). A presszó kávé, bár helyben készített, de nagyon savanyú. Persze biztos van aki ezt szereti, de ez nem az igazi olasz presso.
Szörnyű 2022. június 15.a párjával járt itt
Sajnos 3szor voltunk(nem hoztunk elhamarkodott döntést) , de mindhárom alkalommal csalódás volt. . . Arrogáns főpincér,aki úgy beszél a vendégek előtt a többi pincérrel mintha a s. . . húzta volna ki őket. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
Gyenge 2018. február 2.a párjával járt itt
2x jártam ezen a helyen, elég is volt. Jó helyen van,közvetlen a parton egy vitorlás kikötőnél. Jó a design, rózsaszín párnás elegáns kávézó, sok pincérrel. Legjobb helyek állandóan foglaltak. Bécsi kávénk negyed órás várakozás után sem érkezett meg. Jeleztem ezt egy másik pincérnek, az előző aki felvette a rendelést ránk se hederített.
2017. július 1.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be nem túl extra ebéd után kávézni 9 fő. Csak kérdezés után ajánlották fel azt az asztalt ahol elfértünk, mert foglalt tábla volt kirakva. A tűző napon nem nyitották ki a napernyőt. Szerettünk volna bent leülni, de nem engedték,indoklás nem volt kint a napellenző alatt toltak össze két asztalt, nem volt kényelmes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. március 26.a párjával járt itt
Kezdetektől fogva ismerjük a helyet. Sajnos "jó" magyar szokás szerint ha valami bejáratódik, lanyhul a figyelem, romlik a minőség. A napokban párommal tértünk be, hideg lévén inkább benn foglaltunk helyet. A tulaj kinn kávézott, kedvesen kőszöntött minket. Itt vége is lett a figyelemnek. Próbáltunk választani a nagyon kevés süteményből.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Átlagos 2014. augusztus 22.barátokkal járt itt
Immár egy éve nem voltam a Karolinában. Eddig csupa jó élmény ért, de mostanában nem éppen szívemnek kedves dolgokat hallottam, olvastam róla. Épp itt volt az ideje, hogy személyesen győződjek meg, mi változott a kedvenc helyemen. A környezet továbbra is lenyűgöző, augusztus lévén sok volt a vendég, de találtunk helyet.