Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

Kiváló 2024. március 11.a párjával járt itt
Véletlen arra sétálva kerültünk a Karolina kávézóba.Közeledve egy úriember invitált bennünket,megmutatva a kávézót a sütemény ajánlatokat,a reggeli lehetőségeket.Szuper kiszolgálás, különféle kavekkal,italokkal,ételekkel.Legközelebb újra visszatérünk.
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Egyéb
Kiváló 2023. január 13.a párjával járt itt
Véletlenszerűen esett a választásunk a Karolinára. Hideg volt, egy Balaton partján tett séta után meleg italra vágytunk. Amikor beléptünk, még nem is sejtettük, hogy hova jöttünk. A pincérek kedvesen fogadtak, a környezet rögtön magával ragadott. Igazából minden nagyon tetszett, kényelem, elegancia, tisztaság, bőséges választék.
Kiváló 2021. február 3.családjával járt itt
Kedvenc helyünk a Balaton környékén - ahányszor csak erre járunk, be kell mennünk. Igazi kávéházi élmény, főleg ha az ember szezon közben csöppen oda; a csodás nyüzsgés, fenséges italok, még fenségesebb édességek, kedves személyzet - ezek mind hozzájárultak, hogy erre a helyre gondolunk vissza a legszívesebben, ha a balatoni élményeket idézzük fel családi körben vagy barátokkal.
Csak így tovább!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 4.családjával járt itt
Igazi sznob hely a legjobb értelemben. Exkluziv környezet. Füred legelegànsabb részén a vitorláskikötöben. Pàr éve csinàltàk meg a sétálót, modern hotel és apartmanok, èttermek bàrak. Karolina mindig tele van. Nem olcsó és néha vàrni kell a pincérre de azèrt mert sokan vannak.
Kiváló 2018. április 1.a párjával járt itt
Nem a komenteket kell olvasni, hanem odamenni és enni - inni. MEGÉRI! !
Jó helyen lévő elegánsan berendezett hangulatos kávéház minőségi termékekkel és profi pincérekkel.
Az elfogyasztott citromtorta és a már nem tudom minek nevezett somlói régi nagy idők ízeire emlékeztettek. Az adagok nagyok és ezt figyelembe véve nem is drágák.
Balatonfüred és Karolina együtt élmények.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Idén augusztusban ismét alig vártuk, hogy legyen időnk betérni a Karolinába. Magával ragadó a hely hangulata, a part közelsége, a kilátás, a cukrászda rendezettsége, a gazdag süteményválaszték, a pompás borok. . . A személyzet gyors, rendkívül udvarias, jól nevelt, igazán ritkaság a mai vendéglátásban!
Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
Hatalmas méretű, szemet gyönyörködtető sütemények, házias ízek, mégis modern elvárásoknak is megfelelő receptek. Itt találhatunk xilites, mandulalisztes finomságot is. Isteni illat lengi be az egész lávézót a helyben, frissen pörkölt kávétól. Érdemes kipróbálni a hidgen áztatott csipkebogyó teát vagy a chai lattét is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 27.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be a cukrászdába. Udvarias vendégfogadásban részesültünk. Mivel bizonytalan voltam a bor kiválasztásában, hoztak belőle kóstolót. A sütik finomak, szépek. A kávét úgy szolgálták fel, ahogy illene mindenhol. Kis tálcán, vízzel, tejjel. Szép is, kellemes is, finom is. Szívesen ajánlom mindenkinek. Máskor is szívesen be fogunk térni
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. október 8.a párjával járt itt
A Karolina Kávéház egy fogalom. A kiszolgálás, az étlap, az itallap, a tartalma, formája,a képek, a történetei, a hangulat, az elhelyezkedése. . . minden. /Nem vagyok fizetett értékelőjük. Nincs rá szükségük! /
Helyet kapni nem egyszerű, de törekszik rá mindenki. Egy asztal ürül, máris tiszta lesz, leülhetsz.
Kiváló 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
Párommal nem először járunk a Karolinában, de most írok is róla. A forgalmas augusztusi szombat délután alig tudtunk leülni. A kedves pincérünk kerek perec megmondta, hogy 20 perc lesz, mire oda tud jönni valaki. A temérdek felszolgáló futólépésben közlekedett és volt egy "karmester", ki irányította őket. Ezalatt elmentem fényképezni.
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Étel/italKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - EgyébKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - EgyébKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Étel/italKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső képKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - BelsőKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Étel/italKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Külső kép