Anna Grand Hotel Balatonfüred

Anna Grand Hotel Balatonfüred
Anna Grand Hotel BalatonfüredAnna Grand Hotel Balatonfüred
Anna Grand Hotel BalatonfüredAnna Grand Hotel Balatonfüred

Anna Grand Hotel Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüred történelmi központjában, egy több mint 200 éves, felújított épületben, a méltán világhírű Anna-bálok helyszínén található a legmagasabb szintű szolgáltatásokat nyújtó négy csillagos Anna Grand Hotel Wine & Vital.

Az Anna Grand Hotel legnépszerűbb csomagjai

Anna Grand Hotel Balatonfüred - Pünkösd (min. 1 éj)
Anna Grand Hotel Balatonfüred - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Anna Grand Hotel Balatonfüred vélemények

Kiváló 2020. március 17.gyerekekkel járt itt
Remekül éreztük magunkat. Meg voltunk elégedve mindennel.
Jó volt az elhelyezés, tisztaság volt. Személyzet kedves volt.
Szeretnénk máskor is ott pihenni. Remélem lesz még rá lehetőségünk.
Kiváló 2020. január 27.gyerekekkel járt itt
A hotel irodalomtörténeti szempontból (is) igen fontos helyszín, ahol kimagasló költőink-íróink megpihentek egykoron s melyet szépen megőriztek az utókornak. Nagyon kellemes környezetben található, és teljes értékű wellness ill. gasztronómiai hétvégét képes ajánlani.
2019. december 28.a párjával járt itt
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, így a személyzettel, a szolgáltatásokkal és az étkezéssel. Egy kifogásunk volt, s ez a szobánk elhelyzkedése, amely az új szárnyban volt, annak is a legvégében és két különböző, egymástól nagy távolságra lévő lifttel volt megközelíthető.
2019. november 12.gyerekekkel járt itt
Összességében nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el. Negatívumként fel kell tüntetnem, hogy az ágyak elég kényelmetlenek, nyikorognak. Sötétben érkeztünk, hiányoltuk a parkolóban a világítást, kicsit bolyongani kellett, hogy megtaláljuk a recepciót. A konditerem csak térítés ellenében volt igénybe vehető, szerintem ennek alapszolgáltatásnak kellene lennie egy szállodában.
Kiváló 2019. november 4.gyerekekkel járt itt
Csodálatos szálloda, bátran ajánlom az utazóknak. Az ételek finomak voltak, de a gyerekekre nem gondoltak külön, pedig őszi szünet lévén sok óvodás, iskolás volt. A parkolóházat kicsit nehezen találtuk meg GPS alapján és nem írták ki a városban, merre induljunk. A személyzet nagyon kedves és udvarias volt, az animátor jó programokat talált ki.
Kiváló 2019. október 31.a párjával járt itt
Október vége felé töltöttünk itt 3 napot, nagyon szép későnyári időnk volt, 20 fok feletti nappali hőmérséklettel. A szálloda központi fekvését kihasználva jókat sétáltunk, októberben nem volt probléma a strand viszonylag távoli volta. Az épület szép, elegáns, stílusos, ősszel kifejezetten jutányos áron pihenhettünk.
2019. augusztus 26.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a párommal a szálláshelyen. Közel van a Balaton part és a strand is. A wellness részleg nagyon szuper! A reggeli és a vacsora is bőséges volt. A reggelinél ugyanaz volt mindkét napon az étel. A vacsora változatosabb volt. Az ágyak hangosak voltak. A TV-ben összesen 2 magyar csatorna volt, Wifi alig működött.
Kiváló 2019. március 18.a párjával járt itt
Nagyon elégedettek voltunk férjemmel a szállással, tisztaság, rend volt, a fürdő szép. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. A szállodai személyzet kedves, segítőkész. A reggeli svédasztal sokféle péksüteménnyel, a vacsora pedig nagyon változatos és kiváló ételekkel. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2019. február 7.a párjával járt itt
Általában meg voltunk elégedve.
Ami nem tetszett: Későn (21 óra körül) mentünk vacsorázni és egyes ételek hőfoka nem volt már megfelelő, magyarul, langyosak voltak.
A vacsora választék is lehetett volna bővebb!
A személyzet kedves és segítőkész volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. január 21.családjával járt itt
Az érkezés borzasztóan bonyolult, javasoltam eljövetelkor, hogy a visszaigazolásnál csatoljanak egy térképet, mert info-hiányos minden pláne annak, aki először van itt. (Parkolók, bejárat, stb. megközelítése). Lejegesedett, kritikán aluli autós bejárat és parkoló. A modern szoba so-so, de az egész helyre egy alapos felújítás ráférne - meg valami illatszerűség a folyosókon.
Anna Grand Hotel Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredGyógy tér 1.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 6000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, nem őrzött: 6000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • cukrászda