Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

4,5
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel BalatonfüredFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Szép és tiszta szálloda. Isteni ételek, nagy választék. Tiszta wellness részleg. Saját rendezett strand. Horgászati lehetőség. A kedvenc szállodánk.
Kiváló 2017. június 9.családjával járt itt
A számunkra kissé magas árfekvés ellenére igyekszünk minél többször eljutni ide. A szálloda nagy kapacitása miatt a személyzettel relatíve kevés a kontaktus, de mindig panasz mentes. A választott standard szobáink átlagosak, a tetőtéri megközelítés sem okoz gondot. Egyszer kifogtunk egy kutyás szomszédot, hajnalban az kellemetlen volt.
Kiváló 2017. április 26.a párjával járt itt
Már többször jártunk a szállodában, mi nagyon szeretjük. Közvetlenül a Balaton partján van, nagy wellness részleggel, külső medencékkel. Nyáron éri meg leginkább idelátogatni, de azért télen sem lehet rossz, mert a beltéri wellness is nagy, de nyáron a kinti medencékkel és a Balaton közelsége miatt még jobban kinyílik a tér. Mi még biztosan visszatérünk. Egyetlen hátránya, hogy kicsit drága.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 4.a párjával járt itt
Már sokszor jártunk a szállodában. Finom ételek, tiszta szoba. kitűnő, több medencés wellness szolgáltatás. Problémát csak az egyes vendégek hozzáállása okozta. A wellness részleg kiírásait nem veszik figyelembe és ezt sajnos egy úszómester sem tartatja be.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Környék
Kiváló 2017. február 25.családjával járt itt
Minden igényt kielégítő HOTEL.
Gyereknek felnőttnek egyaránt, csak drága, meg kell húzni a nadrágszíjat az igénybevételéért.
Ajánlanám másoknak is.
A szállás jó, a személyzet szolgálatkész, az étkezések néha ugyan nehéz, mert egyszerre van amikor sokan mennek, de a választék rendkívűli.
A gyerekeknek a kismedence megfelelő, a belső medence is kellemes.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. október 17.csoporttal járt itt
A szálloda könnyen megtalálható helyen van, tágas elhelyezkedéssel. A tágasság érvényes az épület külső és belső kialakítására is. Ez a szépsége, "szabadsága",ugyanakkor ez az egyetlen (áthidalható)hátrány, ha az ismerős szobája a komplexum másik végében van.
Kiváló 2016. október 11.gyerekekkel járt itt
Gépkocsival érkeztünk a szállodához, nagyon egyszerűen odataláltunk. Ingyenes parkolóhelyet szobánk ablaka alatt sikerült találni. A személyzet nagyon készséges, kedves volt, az étkezések minden eddigi tapasztalatainkat felülmúlták. Minőségi ételek, minden igényt kielégítő választékkal. Szobánk tiszta, tágas, kényelmes volt.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Több wellness hétvégét is eltöltöttünk már a Flamingó Hotelben, mondhatni visszatérő vendégek vagyunk, hiszen elégedettek voltunk az itteni szolgáltatásokkal. Amit kiemelnék az elsősorban a nagy wellness részleg, ahol mindenki megtalálja a neki megfelelőt: élménymedencék, úszómedence, szauna, sókabin, kinek mi tetszik.
Kiváló 2016. augusztus 22.családjával járt itt
A szálloda igényesen berendezett, a szobák tágasak világosak sajnos most az utcafronra volt már csak szoba azért ez is szuper volt. Fantasztikus volt minden szerintem a Balaton parton nagyon kevés ilyen Hotel van. Az árak kicsit magasak, de nehéz lenne ekkora családdal 1 hetet kigazdálkodni.
Kiváló 2016. augusztus 13.üzleti partnerrel járt itt
Nagyon szép,igényes hotel komplexum,luxus szobákkal,gyönyörű kilátással a Balatonra! Változatos,super wellness részleg,kiváló masszőrökkel és kedves,mosolygós személyzettel! Az étterem is kellemes,finom,egészséges ételválasztékkal és gyors,kedves felszolgálókkal! Ötcsillagos minőség,imádjuk és mindig visszatérünk! Köszönöm