Hotel Füred Spa & Conference Balatonfüred

4,6
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Füred Spa & Conference Balatonfüred
Hotel Füred Spa & Conference BalatonfüredHotel Füred Spa & Conference Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Füred Spa & Conference Balatonfüred vélemények

Kiváló 2018. július 17.a párjával járt itt
Először voltunk a felújított szállodában. Az ételek jók, a kiszolgálás tökéletes. A szálloda gyönyörű. Csodálatos érzés átélni, amikor a benti medencéből nézi az ember a Balatont, a közlekedő vitorlásokat. Ülsz a medencében, és gyönyörködsz a látványban. Kell ennél több egy pihenésre szánt üdülés kellős közepén?
Kiváló 2018. június 26.a párjával járt itt
A hotel és a környezete gyönyörű. A szálloda teljes személyzete, szaktudása és hozzáállása példaértékű.
Tökéletes tisztaság volt mindenhol. A Wellness részleg nagyon szép és tágas.
Az ételek ízletesek, a választék rendkívül bőséges. Az étteremből a kilátás a Balatonra varázslatos.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2018. június 13.gyerekekkel járt itt
Tökéletes a tisztaság. Nagyon szèp a kilátás nagyon finomak az ètelek sok a választék. Egy helyen van a balaton ès pár mèterre ha rossz az idő a benti kinti medencèk! Kedves szemèlyzet. Az árba benne lehetne a parkolás akik ott alszanak. Családosoknak is tökèletes
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 31.csoporttal járt itt
Ügyfél-csoporttal, kollégáimmal jártunk a Füred Hotelben két napra (a helyszín korábbról ismerős volt, tehát tudtuk, mit várhatunk, mire számíthatunk - azért is mentünk oda. . . ). Két külföldi csoport (25 és 30 fő) egybehangzó véleménye rendkívül pozitív volt, láthatóan nagyon jól érezték magukat.
Kiváló 2018. március 7.kollégákkal járt itt
Rövid, havas hétvégét töltöttünk itt, de minden tökéletes volt. Szépen felújított hotel, gyors liftek, panorámás szobák, jó tv, kényelmes ágy, a legfinomabb ételek kellő választékban, sok gyümölcs. Kitűnőek a konferenciatermek. Ritkán látni ennyi élménymedencét egy szállodán belül. /még a parton is van strand és medence/.
Kiváló 2018. február 6.barátokkal járt itt
CSODÁLATOS! ! ! ! Vasárnaptól keddig voltunk a szállodában. A személyzet nagyon kedves. Nagyon szeretnék még visszatérni. Nagyon finomak az ételek,gyönyörű a terítés. A Wellnessrészleg is minden igényt kielégít. A liftek gyorsak. A szobák is nagyon szépek és kényelmesek. Csodálatos a panoráma . El sem tudtam képzelni ,hogy a Balaton ilyen gyönyörű lehet februárban.
Kiváló 2017. december 30.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk a szállódában ,minden tökéletes volt. Jobban nem is válaszhattunk volna . Szeptember első napjaiban voltunk , az idő nagyon jó volt, a hotel a parton van az éttermük minden kivánnivalót felülmult , mindenhol tisztaság,minden alkalmazott kedves , a wellnessrészlegben is megtalálja mindenki a megfelelőt magának. Nekünk 2017 -ben elnyerte az év szállódája címet . Jövőre ugyanitt .
Kiváló 2017. szeptember 18.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában. Mindennel nagyon elégedettek voltunk, szeretnénk még visszamenni. Az étel nagyon finom és választékos, a szobák tiszták, az ágyak kényelmesek. A fürdő tiszta, a víz hőmérséklete nekünk tökéletes volt. A személyzet kedves, segítőkész. A három liftből mindegyik működik és gyorsak is.
Kiváló 2017. július 5.a párjával járt itt
2017 július elején töltöttünk itt 3 éjszakát és megint nagyon jól éreztük magunkat ahogy tavaly is. Nekünk tökéletes a hely minden szempontból a szálloda a wellnes az étterem az ételek és italok és persze maga a város is. Még 100 %, hogy jövünk. Ajánlom mindenkinek. Jártunk már nagyon sok helyen de ez biztos, hogy a legjobb helyek egyike. A törzsvendégkártyát viszont hiányoljuk.
Kiváló 2017. április 24.a párjával járt itt
Nagyon szép, gyönyörűen felújított hotel! Remek elhelyezkedés, csodás kilátás a Balatonra! Tiszta új állapotú szoba, fürdőszoba, jó ágy, kellemes ágynemű! Az étterem nagyon szép, az étel csillagos ötös! ! ! ! Nem találtam a kiválasztott ételekben egy pici hibát sem! Ízes, harmónizáló, aminek melegnek kellett lennie az meleg, aminek nem az nem!