Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese

8174 Balatonkenese, Parti sétány 51.

Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese a térképen

Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese értékelése:

5. helyezett a 21 balatonkenesei szállás közül
163. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese - vélemények, kritkikák

Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese vélemények

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
A tavalyi év augusztusában voltunk egy baráti társasággal egy hosszú hétvégére ! Volt velünk egy egyéves kisgyerek is ,neki is volt kiválójátszási lehetősége ami nagyon jó . Nagyon jól éreztük magunkat igényeinket teljesen kielégítette . Szobánk kényelmes ,és tiszta volt . Szoba felszereltsége is rendben volt . Étel kínálat választékos és ízletes volt.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igen-igen, ez bizony egy vállalati üdülő a Balaton partján, azonban ha lenne besorolása a ****-ot is megérdemelné. Nyáron, a főszezonban szigorúan zártkörű, a dolgozók pihenését szolgáló üdülő, szezonon kívül csapatépítő tréningek, képzések, egyéb rendezvények helyszíne. A konyhája egyedi igényeket is szívesen kielégítő, magas színvonalú.

Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.05-ig
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Balatonkenese környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)