Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese vélemények

Kiváló 2016. június 16.a párjával járt itt
Kicsit korábban érkeztünk, mint ahogy lehetett volna elfoglalni a szobát, de nem volt semmi gond, készen volt a szállás. Felmentünk, lepakoltunk, majd ámultunk. Visszamentem a recepcióra, hogy lehet ez valami tévedés, de nem az volt. Két ágyas szoba helyett egy komplett apartman várt. Csoda szép hotel, csoda szép környezetben.
Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese - Külső kép
Kiváló 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Igen-igen, ez bizony egy vállalati üdülő a Balaton partján, azonban ha lenne besorolása a ****-ot is megérdemelné. Nyáron, a főszezonban szigorúan zártkörű, a dolgozók pihenését szolgáló üdülő, szezonon kívül csapatépítő tréningek, képzések, egyéb rendezvények helyszíne. A konyhája egyedi igényeket is szívesen kielégítő, magas színvonalú.
Kiváló 2021. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Balatonkenesén, közvetlenül a Balaton partján található ez a csodaszép szálloda. A szálloda hall-ja és wellness részlege igényes, a szobák tiszták, az ágyak kényelmesek. A szálloda saját stranddal rendelkezik. Az étterem is magas színvonalú, az ételek finomak és nagy a választék.
Kiváló 2020. december 18.a párjával járt itt
2020.szeptember elején jártunk a hotelben férjemmel.Minden tökéletes volt, szuper wellness, saját partszakasz napágyakkal,szépen rendben tartott kertrésszel,kertibútorokkal.Finom,válltozatos ételek, kedves személyzet! Ha tehetjůk újra megyůnk!
Kiváló 2020. július 4.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk itt a párommal. Számunkra tökéletes Hotel, minden felszereltséggel, ami a vendég kényelmét szolgálja. Csodálatos part, szerencsére az idő kegyes volt, engedte, hogy fürdeni tudjunk. Balaton itt kicsit iszapos, (bár én nem szenvedtem tőle), de távozásunk előtt pont megérkezett a tisztító hajó, így az utánunk jövők már tökéletesen élvezhetik a vizet.
Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese - Külső kép
Átlagos 2019. április 21.a párjával járt itt
A szoba rendben volt. A hotel szépen kialakított, rendezett. El lehet kellemesen tölteni az időt, mi tavasszal voltunk nyáron szuper lehet. Mikor ott jártunk nem működött a beltéri jakuzzi, de ez sehol nem volt jelezve. Az ételek számunkra íztelenek voltak, ezt csak tetézte, hogy a pincér az asztalnál állva várta meg amíg megeszem az ételt. Én ilyet még sehol sem tapasztaltam.
Kiváló 2017. április 21.családjával járt itt
Több éve visszatérő vendégek vagyunk tavasszal. Meg vagyunk elégedve mindennel!Minden évben örömünkre szolgàl,hogy egyre több visszatérő vendéggel talàlkozunk!Ez is köszönhetö a csalàdbaràt helynek!
Kiváló 2017. január 2. járt itt
A konferencia központ épülete tágas, modern felszereltségű, minden kívánalomnak eleet tesz, akár nagy létszámú tréning vagy konferencia kiszolgálására is. A munkatársak készségesek, szolgáltatásközpontúak voltak ottlétünk alatt. Külön épületekben van a szállás, a konferencia részleg és a központi étterem.
Kiváló 2016. május 30.barátokkal járt itt
Ha rövid és tömör szeretnék lenni, egy fenomenális hely volt. Kezdjük először is Magyar ember számára a legfontosabbal, a hasával vagyis a konyhával. Az ételek finomak voltak, bőséges választék, mind a levesek, sütemények terén, különlegességek is előfordultak, de a sima rántott szelet is megtalálható volt.
Kiváló 2016. április 12.családjával járt itt
Több éve rendszeresen visszatérő vendégek vagyunk a hotelbe,melyről csak jó véleményt tudok mondani! Kifogástalan a szállás,ellátás,személyzet! Bőséges félpanzió. Változatos ételek. Kiváló Welnes részleg! Személyzet kedves udvarias,beleértve a takarító személyzetetis! A medence víze mindenki számára megfelelő hőmérsékletű! A szaunák tszták,rendezettek!