Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle ★★★

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle
Hotel Melis, Balatonlelle BalatonlelleHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle
Hotel Melis, Balatonlelle BalatonlelleHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle bemutatkozása

A Hotel Melis a "virágos Lelle" névre keresztelt fürdőhelyen található. A természeti környezet expresszív szépsége, a Balaton sportolási és strandolási lehetőségei, a karibi hangulatot árasztó homokos strandrész, illetve a panzió, a maga minden igényt kielégítő szolgáltatásaival, éttermével, mind-mind az ide érkező vendégek kedvét szolgálja.

5Szolgáltatás

A Hotel Melis, Balatonlelle legnépszerűbb csomagjai

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle vélemények

Kiváló 2023. augusztus 31.családjával járt itt
Az utóbbi évek legjobb nyaralása volt a Hotel Melisben eltöltött pár napunk. Ehhez nagyban hozzájárult, hogy végig fantasztikus időnk volt. Megérkezéskor nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A képek alapján kicsit tartottunk attól, hogy milyen lesz a szállásunk, de belépve az apartmanba kellemesen csalódtunk.
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Egyéb
Kiváló 2022. november 9.gyerekekkel járt itt
Közel van minden, a szabadstrand közvetlenül a szállásról elérhető, oda nyílik a hátsó kapu! Csend, nyugalom, de csak pár perc séta a móló, a központ, vagy akár a nagyobb boltok. Nagyon kedves, udvarias a kiszolgálás, az étel változatos, bőséges és finom. Aki kocsival érkezik, szinte az apartman elé állhat be, zárt parkoló. Minden szempontból tökéletes!
Kiváló 2022. szeptember 15.a párjával járt itt
B. lellén volt dolga a páromnak, azért utaztunk ide, Fénykép alapján retróbbnak gondoltam, de amit lehet, újítottak. /Légkondi, fürdőszoba/. Emeletre kell menni a felnőtt hálószobába, (ott van jó tv. , konyhapult), fszt. -et 2 gyereknek szánták. Kis hiány: nincs egyetlen konnektor sem a lenti ágyak közelében, a fürdőszobait nem értem el( 168 cm vagyok) Igen forróra van állítva a boyler.
Kiváló 2022. augusztus 22.a párjával járt itt
Hotel Melis családbarát, csendes, nyugodt pihenést biztosító hotel. Ételek finomak, elegendő mennyiségűek. A központ 10 perces kényelmes sétával elérhető. Szállás mindennel ellátott mini konyha, hűtő, klíma. Bejárat előtt műanyag kerti székek, asztalok. Szabad stand a kert végén lévő kapun kilépve található. Nagyon jól éreztük magunkat.
Hotel Melis, Balatonlelle válasza
Kedves Vendégünk, köszönjük, hogy élményt adhattunk, szeretettel várjuk Önöket a jövőben is! Jó egészséget, békés, nyugodt mindennapokat kívánunk!
2022. augusztus 24., Máthé Krisztina, Hotel Melis, Balatonlelle
Kiváló 2022. augusztus 5.a párjával járt itt
Szerintem még visszatérek.Jó helyen van.Tiszta.Kifogástalan kiszolgálás és nagyon finom ételek.
Kiváló 2017. május 17.a párjával járt itt
Csodás zöld környezetben, a Balaton partján lévő két szintes apartmanok
minden igényt kielégitenek. Gyerekeknek minden van, mi szem-szájnak ingere. A kellemes időtöltéshez kerékpárt is biztosítanak. Igy elkerekeztünk a gömbkilátóhoz, ahonnan az egész Balatont beláttuk. Boboztunk is és megnéztük a piros és kék műemlék templomokat.
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Vendéglátás
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Maximálisan segítőkész személyzet, vendégközpontú tulajdonosok, nagyon finom ételek. Kényelmes a szállás, van sportolási lehetőség, pár méter a Balaton. Saját, zárt parkolóban van parkolási lehetőség.
Kuponnal voltunk, az érték magasan felülmúlta az árat! Júniusban voltunk először, szeptember elején újra a szüleinkkel, de jövőre is visszamegyünk még!
Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
Ez egy tavasztól őszig üzemelő kis panzió,kétszintes 4 fős apartmanokkal,de saját konyhával, közvetlenül a Balaton parton remek szabad strand előtt. . Nem építészeti remek mű. Idős nehezen mozgó embernek a felső szobához vezető lépcsőkét nem is ajánlanám. Itt a vendéget a lakrészükhöz kísérik és azt átadják nekik.
Kiváló 2016. június 16.gyerekekkel járt itt
Csendes,madárcsiripeléses hely.Nagyon kedves személyzet,finom ételek.A szállás kiváló,minden adott egy jó pihenéshez.Az étterem jó,gondolnak a kisebb gyerekekre is.kakaó,sütemény,szinte mindig volt.Játszósarok,pingpongasztal,napozók,és parti látványkonyha.Hát kell ennél több....
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Családommal töltöttem el egy kis időt a Melis Panzióban. Mindennel meg voltunk elégedve, kezdve a zárt parkolóval, a gyermekjátszóval. Az étterem kifogástalan, jól főznek. Tetszett a partra való könnyű kijutás. Mi ugyan ősszel voltunk, de tetszett a város "csendes" arca...vissza fogunk még menni!
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle a térképen
8638 BalatonlelleHonvéd u.12.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • büfé