Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

4,4
a 20 balatonszárszói szállás közül
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel BalatonszárszóKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

A Két Korona Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Nyárindító wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
Nyárindító wellness akció a Balatonon
05.31-06.28.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Tavaszi wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció a Balatonon
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

Átlagos 2014. április 11.kollégákkal járt itt
Szintén egy négycsillagos hotelról beszélünk, de a tv- itt is régi mondhatni elavúlt. A szálloda hangulatos és egyszerű, tiszta és kellemes környezetben található. Ha ide mész minden képpen az új épületében kérd a szobát. Az árak elfogadhatóak (Superior Kétágyas szoba terasszal ), a reggeli és a vacsora standard, semmi extra.
Kiváló 2014. március 11.kollégákkal járt itt
Szezonon kívüli időszakban hétköznapon töltöttünk el 2 napot a szárszói 2 Korona Hotelben. Korábban már több alkalommal jártunk itt, szintén céges tréningen 2-3 napos időszakokban. A Balaton néhány száz méterre van, viszont úgysem volt fürdére alkalmas az idő, a vasútállomás és a település központja is egy kellemes sétára található.
Kiváló 2016. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Megvoltunk elégedve a recepción dolgozók segitségnyújtásával,a szálloda szobájának kényelmével,és tisztaságával. Az ételek változatosak,és nagyon ízletesek voltak,valamint a felszolgálás minőségével nagyon megvoltunk elégedve, a welnes részleg is nagyon tetszett! Az is tetszett,hogy a parkoló a szálloda elött volt közvetlenül!
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Kellemes, nyugis hely, családdal kiváló lehet, bár én ezúttal csak a párommal voltam kettesben. Elég jó a wellness, de lehetne melegebb is. Csak a beltéri jakuzzi volt 36 fokos , a többi medence hidegebb volt. A ételkínálat inkább 3 csillagosnak mondható. A szobából hiányzik egy nagy tükör és egyáltalán nincs fogas.
2016. június 6.a párjával járt itt
Egy nyárutói pihenés miatt választottuk a hotelt. A környezet szép,a hotel tiszta az ott dolgozók kedves és segítőkész emberek. Ami engem igazán vonzott az a wellnes részleg. Pici csalódást a korai zárás jelentett mert,ha wellnes őrültek vagyunk akkor a késői érkezés esetén azt már nem tudjuk igénybevenni.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Wellness
2016. április 11.barátokkal járt itt
Áprilisban töltöttünk pár napot barátnőimmel itt! A wellness részleg nagyon tetszett,bár csak mi voltunk a szállodában,mindig müködtették az élmény részeket amikor lementünk. Az ételek kifogástalanok,és óriási adagok voltak. A személyzet segítőkész,barátságos. Negatívumként annyit jegyeznék meg,az italhütő/bárhütő/nagyon kicsi.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. június 4.a párjával járt itt
Ha jól láttam, eredetileg panzió volt és első pillantásra kívülről nem is tudtam négycsillagos hotelnek elképzelni, de betérve kellemes csalódás volt. Nagyon szép az épület belülről. A szoba superior létére túl minimalista, de jól néz ki és tiszta. Nincs minibár és hajszárító, de van erkély.
Kiváló 2021. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
A hotel gyönyörű szép, makulátlan tisztaság a személyzet nagyon kedves volt. Finom , ízletes ételek. Superior szobában voltunk két kisgyerekkel , hatalmas tér, bőven elfértünk. Csak ajánlani tudom kisgyermekes családoknak is!
Átlagos 2020. november 4.a párjával járt itt
A hotel kívülről nagyon megnyerő, jó elhelyezkedésű. A személyzet fiatalos, kedves, segítőkész, barátságos. Megérdemlik a dicséretet. Eddigi szállásaink közül ez volt a legkisebb szobánk, fürdőnk. Az ágy iszonyatosan kényelmetlen volt, állandóan szétcsúszott. (guruló láb) A matrac iszonyat puha, nem volt tartása. Nincs szekrény a szobában.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel válasza
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük szépen visszajelzését és elismerő értékelését. Számunka megtiszteltetés, hogy Vendégül láthattuk Önöket és kellemes napokat töltöttek szállodánkban. Véleménye fontos számunkra. Az említett részletekre még fokozottabb figyelmet fordítunk.
Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
2020. november 6., Értékesítés , Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Kiváló 2020. március 10.a párjával járt itt
A recepciós Hölgyek-Urak rendkívül kedvesek, barátságosak és segítőkészek, a személyzet többi tagja is nagyon kedves. A szállás kiváló, az ételek kitűnőek. Ajánlani tudom minden korosztálynak és gyermekes családoknak. Köszönöm.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen
8624 BalatonszárszóCsárda u. 18.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem