Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

4,4
a 20 balatonszárszói szállás közül
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel BalatonszárszóKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

A Két Korona Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon (min. 3 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
05.17-20.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Tavaszi wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció a Balatonon
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

Kiváló 2017. február 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt a hotelben,igazi feltöltődés a wellness részleg kínálata mellett. A szálloda nagyon tiszta, a személyzet nagyon kedves. Az ételek nagyon finomak voltak és bőséges választék volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki igazi kikapcsolódást szeretne.
Kiváló 2017. január 31.családjával járt itt
Igaz,hogy csak 1 éjszakát töltöttünk a hotelben,de az tökéletes volt. Vasárnapi nap volt,így ebben a hatalmas hotelben 5-en voltunk összesen. Wellness részleg szuper,minden dolgozó nagyon figyelmes és kedves. Hazaindulás előtt még a Kislányunk fürödni szeretett volna,de a fürdő csak 10-kor nyitott.
Kiváló 2017. január 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt, valóban hétvégi lazításban volt részünk. A wellness részleg nagyon jó, a tisztaság tökéletes, az ételek finomak és bőségesek. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel válasza
Köszönjük értékelését!
Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk benne, hogy legközelebb is szállodánk vendégeiként köszönthetjük Önöket!
2018. január 5., Tóth Edit, Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Kiváló 2017. január 16.a párjával járt itt
A hotel szép, tiszta és a wellness részlege is kellemes. A személyzet kedves,udvarias. Az ételek ízletesek, bőséges választékkal. Nagyon pihentető hétvégénk volt. Csak ajánlani tudom.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel válasza
Köszönjük véleményüket!
Örömmel látjuk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal!
Várjuk Önöket máskor is szeretettel!
2018. január 5., Tóth Edit, Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Kiváló 2017. január 1.gyerekekkel járt itt
Nem gondoltam, hogy lehet pihenni, kikapcsolódni egy ilyen picibabával. A hotel erre tökéletesen rácáfolt. Már az előkészületek is precízek voltak (kiságy, fürdetőkád, babaágynemű a szobában). A hotel személyzete egytől egyig kedves figyelmes, aranyos volt. A masszázs kiváló, ajánlom mindenkinek, az ételek kifogástalanok, akár reggeliről vagy vacsoráról legyen szó.
Kiváló 2016. december 6.a párjával járt itt
Téli pihenésre inkább ideális, mint nyárra. /Balatonpartra lementünk, nem volt közel. / A standard szárnyban felújított, igen tágas szobát kaptunk, napos erkéllyel. Nyáron u. ez nem tudom, mennyire lenne elviselhető, u. is ezen a részen nincs légkondi. Nem tudjuk, honnan /falból/ jött a fűtés,igen meleg volt, még éjjel is kissé nyitva hagytuk az ablakot.
Kiváló 2016. november 6.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttünk itt a kisfiammal. Az ételek nagyon ízletesek, a felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek. A wellness részleg gyerek és felnőtt számára is élvezetes. Bátran merem ajánlani ismerőseimnek a szállodát. Köszönjük! Eszter és Bence
2016. november 1.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép és tiszta volt. A wellness részleg tökéletes,a gyerekek nagyon élvezték. A személyzet udvarias és figyelmes. A tisztaságra nagyon ügyelt. A medencékből kifolyt vizet nem a medencébe terelték vissza,mint sok más helyen. Az ételek finomak és a választék bőséges,mindenki megtalálta a számára megfelelőt. Pihenésre tökéletes gyermekekkel is.
Kiváló 2016. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Megvoltunk elégedve a recepción dolgozók segitségnyújtásával,a szálloda szobájának kényelmével,és tisztaságával. Az ételek változatosak,és nagyon ízletesek voltak,valamint a felszolgálás minőségével nagyon megvoltunk elégedve, a welnes részleg is nagyon tetszett! Az is tetszett,hogy a parkoló a szálloda elött volt közvetlenül!
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Kellemes, nyugis hely, családdal kiváló lehet, bár én ezúttal csak a párommal voltam kettesben. Elég jó a wellness, de lehetne melegebb is. Csak a beltéri jakuzzi volt 36 fokos , a többi medence hidegebb volt. A ételkínálat inkább 3 csillagosnak mondható. A szobából hiányzik egy nagy tükör és egyáltalán nincs fogas.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen
8624 BalatonszárszóCsárda u. 18.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem