Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

4,4
a 20 balatonszárszói szállás közül
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel BalatonszárszóKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

A Két Korona Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Tavaszi wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció a Balatonon
2024.05.30-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon (min. 3 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

Kiváló 2024. január 9.a párjával járt itt
Szép környezetben töltöttünk el pár napot. A nagyon finoman elkészített ételek változatosak különlegesek voltak. A személyzet nagyon kedves segítőkész volt. A wellness rész nagyon szép, tökéletes vízhőmérséklet, szauna élménydús programot nyújtott. A szobákban padlófűtés van, aki nincs hozzá szokva annak melege lehet.
Kiváló 2023. június 10.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt,ami nagyon szuper volt.Nagyon kedves,és segítő kész a személyzet,maximális a kiszolgálás,és a konyhát főként kiemelném,mert nagyon bőséges a választék,és nagyon ízletesek az ételek.
Biztos,hogy vissza fogunk ide még menni,és csak ajánlani tudom mindenkinek!
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Egyéb
Kiváló 2022. május 19.a párjával járt itt
A szállodát úgy ismertük meg, hogy egy netes honlapon vettünk egy nagyon jó ajánlattal kupont. A szállodával való egyeztetés nagyon gyorsan és szakszerűen történt, első jó pont volt számunkra. A vasútállomástól kb. 1 km-re található az épület, (sétával 15 percre), nyugodt, csendes kis balatoni utcában, mely kívülről is nyugodtságot, csendet, tisztaságot sugároz.
Kiváló 2022. április 26.a párjával járt itt
Sok helyen megfordultam már, de itt minden egységesen jó. A tisztaság, a személyzet, minden. Legközelebb is visszatérek az biztos. A svédasztal bőséges választékkal es finom ízletes ételekkel várt minket reggelinél és vacsoránál is. Folyamatosan utántöltötték.
Kiváló 2021. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
A hotel gyönyörű szép, makulátlan tisztaság a személyzet nagyon kedves volt. Finom , ízletes ételek. Superior szobában voltunk két kisgyerekkel , hatalmas tér, bőven elfértünk. Csak ajánlani tudom kisgyermekes családoknak is!
Kiváló 2020. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben, csendes helyen töltöttünk igazán kellemes 4 napot a Fiammal. Tiszta, szép szálloda, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. A személyzet kedves, segitőkész. A wellnes is remek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek !
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel válasza
Tisztelt Kiss Jánosné!
Köszönjük szépen visszajelzését és elismerő értékelését. Számunka megtiszteltetés, hogy Vendégül láthattuk Önöket és kellemes napokat töltöttek szállodánkban. Véleménye fontos számunkra.
Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
2020. november 4., Értékesítés , Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Kiváló 2020. szeptember 14.csoporttal járt itt
Finom ételek,bőséges választék,a welness részleg is nagyon jó ,tisztaság van,a személyzet barátságos,segítőkész .Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!
Kiváló 2020. augusztus 23.a párjával járt itt
Tetszett, hogy a gyönyörű, új építésű szállodában tágasak voltak a szobák és kényelmes volt az ágy. Hatalmas teraszunk volt, ez szintén remek volt. Az étel nagyon finom és változatos volt, gratulálunk a séfnek és segítőinek! Egyszer fordult elő, hogy elfogyott a kalács, amiből fogyasztani szerettem volna.
Kiváló 2020. március 10.a párjával járt itt
A recepciós Hölgyek-Urak rendkívül kedvesek, barátságosak és segítőkészek, a személyzet többi tagja is nagyon kedves. A szállás kiváló, az ételek kitűnőek. Ajánlani tudom minden korosztálynak és gyermekes családoknak. Köszönöm.
Kiváló 2019. december 29.a párjával járt itt
A karácsonyt töltöttük a férjemmel a szállodában. A tisztaság, a szobánkban, és az egész szállodában, a meleg, a sütis tea délutánok, a karácsonyi hangulat, az élményfürdő , a személyzet kedvessége, mind ,mind kiváló, Köszönjük, csak ajánlani tudom a szállodájukat.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen
8624 BalatonszárszóCsárda u. 18.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem