Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

2014. június 3.a párjával járt itt
Érthetetlen számomra hogy egy pörgős hely ahol kb 100 ember tud leülni es öt felszolgáló dolgozik miért nem sikerül negyed óra alatt még az étlapot sem meg kapnunk. ajanlom a főnök vagy üzletvezető figyelmébe hogy hogy a leszedő pincér nyugodtan vihet étlapot a vendégnek es a türelmet kérhet amíg megérkezik a kolléga ehelyett ötször ment el mellettünk a szemünkbe sem nézve,ez a hozzáállás 2014-Ben megengedhetetlen.
2013. december 7.családjával járt itt
Családom mindig alkalmakra rendel fatálat. Helyben nem étkezünk,mert mindig nagy a nyüzsgés és a felszolgálók nagyon hangosak és kiabálva rohannak az asztalok és a konyha közt ami tényleg nagyon zavaró. Így nem lehet nyugodtam enni. Nagyon finomak az ételek és tényleg nagy adagot kapunk.
2013. augusztus 6.családjával járt itt
Hétfőn 5-én betértünk a csillagvár étterembe. Sajnos szomorúan láttuk csak egy felszolgáló dolgozik, ő vette a rendelést és ő hozta az ételeket is. Szemüveges felszolgáló ment a többiek, más elfoglaltságuk volt Pl. a bajszos felszolgáló elment az ABC-be, elindultam kezet mosni, látom a szőke hölgy a TV.
Átlagos 2019. január 10.barátokkal járt itt
Többször jártunk már itt, volt hogy minden rendben volt, előfordult, hogy nem. Első alkalommal gyors, udvarias kiszolgálás, igazán finom étel, jó ár-érték arány amit tapasztaltunk. Másodjára lassabban ment a dolog mert teltház, kosz és ingerült pincér fogadott. Harmadjára többen mentünk.
Átlagos 2018. július 8.a párjával járt itt
Attól függ, ki mit szeret? Népkonyha, hatalmas adagokkal. Tisztaság, higiénia nulla! Kiszolgálás gyors, gépies. Ha megetted menj el minél gyorsabban, nem foglald a helyet, más is enne! Az ételek finomak , tényleg óriás adagok, az üdítő italok melegek,a sör hideg. Az ételek , menük olcsók , viszont az italok drágák!
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/ital
Átlagos 2018. június 18.gyerekekkel járt itt
Néhány éve járunk a Balatonra, a csillagvári étterem mindig be lett programozva , eddig . Az étel +árak kiválóak , a pincérek biztos túl vannak terhelve, sajnos a vendégszeretetük ,udvariasságuk nagyon gyenge, ezért gyorsan döntöttünk és elmentünk a másik étterembe. [Moderálva - a szerk.]
Átlagos 2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Mikor nyaralni voltunk, a szállás adónk ajánlotta ezt az éttermet, utaztunk is miatta jó pár km-et. Nem egyszerű véleményt írni erről a helyről. Az első ami az eszembe jutott róla : zabálda. Hatalmas adag étel olcsón, de minden színvonal nélkül. Talán tényleg ez az összes pozitív dolog amit eltudok mondani róla.
Átlagos 2016. február 21.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk ott szülinapot tartottunk. Foglaltunk asztalt így nem kellett sorba állnunk,gyorsan kellett ételt választanunk hamar meg is kaptunk reklamáltunk hogy párom nem azt kapta amit kért de vállig állította a pincér de azt kapta párom majdnem megette az ételt oda jön a pincér hoz kistányéron 2 db húst azt mondta gyorsan csináltatott mert látta hogy kisadagot kapott de se elnézést nem kért semmit.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. augusztus 30.a párjával járt itt
Múlt héten jártunk a Balaton környékén és megéhezve kerestünk valami helyet az éhségünk csillapítására. 11. 30. órakor estünk be, tehát elvileg még a déli csúcsidő előtt, de szabad asztal csak az az egy volt, ahova ültettek. Aztán gyakorlatban kipróbálhattam fast food magyaros, csárda jellegű változatát.
Átlagos 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Teltház volt.(itt mindig)Az ételek a tálalás kifogástalan,a pincérek udvariasak kedvesek.és most a gyengeségek:az abrosz koszos volt az ajtónállók mint egy diszkóban kifejezetten "bunkók "a rendelésünk elkeveredett,és hiányzik a klíma volt vagy40 fok.Jártam már itt kevésbé forgalmas időszakban akkor is lassúak.