Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Kiváló 2015. július 22.a párjával járt itt
Az ételeik tálalása, mennyisége, ízvilága, árfekvése kiváló. Ami zavar. . . . . szinte soha nincs üres asztal (pedig van belőle jócskán), sokat kell várni - már leülve is az ételre, a nagy parkoló ellenére alig lehet üres helyet találni :-)) Nem egy sietőseknek való hely. A megrendelt ételeknek már a látványa is lenyűgöző.
Kiváló 2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Klasszikus magyar konyha, óriási adagokkal és frissen készült ételekkel. A pincérek kicsit szervezetlenül végzik a kiszolgálást, emiatt kicsit néha káoszos, de érdemes a sort és az üres asztalt kivárni az egyébként szinte folyamatosan ( és nem is véletlenül) teltházasan működő étteremben, mert gyerek és felnőtt számára egyaránt megtelik a pocak és jó szájízzel lehet távozni a végén.
Kiváló 2015. június 22.a párjával járt itt
"Sajnos" az aprobléma,hogy egyszer betévedtünk erre a helyre és azóta nem megyünk máshova. Miért? Máshol az adagok kisebbek,az árak magasabbak,a kiszolgálás gyengébb. És ami a "legszomorúb" távozáskor ha 1,2 vagy több felszolgálóval találkozunk,akkor mindegyik előre köszön.
Ezért ezt az éttermet csak azoknak tudom AJÁNLANI,akik ezeket a "szörnyüségeket " elviselik.
tisztelettel,
/csak így tovább/
Kiváló 2015. április 13.gyerekekkel járt itt
Ismerős ajánlására próbáltuk ki pár éve, azóta évente többször is elmegyünk, bár nem a környékén lakunk. Tapasztalat alapján érdemes előre foglalni helyet, így elkerülhető a várakozás a szabad asztalra. Nekünk még nem volt gondunk a minőséggel, de még a kiszolgálással sem, az ételek finomak és hatalmas adagban, ízlésesen tálalva kapjuk.
Kiváló 2015. április 4.a párjával járt itt
Rengeteget utazok az országba, ebből kifolyólag sok éttermet látogatok, az ételek íze és mennyisége sokszor a régi gyermekkoromat idézi, bárkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani, aki szeret a pénzéért jó és megfeleő mennyiségű ételt kapni.
Kiváló 2015. február 3.a párjával járt itt
Közbensö megállóhely lett Hévíz előtt. Dél körül értünk oda. Kint vagy 20 kocsi volt gondoltuk itt finoman főzhetnek ha ennyien betértek. Vagy lesz ülő hely vagy nem gondoltuk. A bejáratnál két fiatal hölgy fogadott és az egyik egy szabad asztalhoz kísért amiről a foglalt táblát levette.
Kiváló 2015. január 5.egyedül járt itt
Bármikor, bármely időpontban érkeztem, mindig pontos gyors kiszolgálásban volt részem. Az ételek kiválóak, az adag pedig felejthetetlen. Itt fogyasztottam pl. a legjobb kelkáposzta főzeléket! A személyzet bármely tagja érti a dolgát, és kedvesek, még a legnagyobb zsúfoltságban is.
Kiváló 2014. november 2.gyerekekkel járt itt
Az étteremben szinte minden asztal foglalt volt,de szerencsére elég hamar találtunk helyet. A pincér felvette a rendelést,nagyon gyorsan hozta is az ételeinket. Annak ellenére,hogy menüket rendeltünk,hatalmas adagokat kaptunk ,szépen ,ízlésesen tálalva,díszítéssel ellátva. Nagyon finom volt mindegyik menü. Az italokat hamar és a a kért hőmérsékleten kaptuk.
Kiváló 2014. október 31.a párjával járt itt
Életem egyik legfinomabb halas ételeit ettem itt. Nem csak nagyon finomak ,de nagyon gusztusos ahogy fatányéron kihozták a halételeinket. Vegyes haltálat szoktam rendelni,ami változatos és nagyon finom volt mindig. Amikor erre járunk mindig nagyon szívesen megyünk be a helyre,mert ételük kiemelkedően finom és reális áron vannak beárazva.
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Kb két éve rendszeresen járunk az étterembe. Magyaros jellege és a rendkívül jó ár érték arány miatt. A környék egyik legjobb konyhájával rendelkezik. Igaz kicsit várni kell az ételekre ,néha még ülőhelyre is de aki ismeri az tudja miért és ezt bekalkulálja az idejébe. Ennyit megér.