Régóta tartoztunk magunknak ezzel a nagy ajándékkal, mert ez az, a szürke élet mindennapjai közül egy kivilágító gyöngyszem. Már amikor a Picitmás étteremben örvendeztünk, akkor eldöntöttük, hogy a Casa Christa sem maradhat ki... Durva hiba lett volna ezt elfelejteni. Tehát telefonon lefixáltam...
2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
Remek ételek. Gyors és kedves kiszolgálás. Kaposvári vendégként tértünk vissza. A Helikon Napokon már bizonyítottak. Ha legközelebb erre járunk ismét bemegyünk.