Club Aliga Balatonvilágos

Club Aliga Balatonvilágos
Club Aliga BalatonvilágosClub Aliga Balatonvilágos
Club Aliga BalatonvilágosClub Aliga Balatonvilágos

Club Aliga Balatonvilágos bemutatkozása

A Club Aliga kellemes zöld környezetben, gyönyörű ősfás parkban helyezkedik el, Budapesttől egy órás útra autóval. A különböző kategóriájú szálláshelyek több épületben találhatóak, a komplexumot két kilométeres strand és vendéglátó helyiségek egészítik ki, ideális helyet biztosítva pihenésre vágyó családoknak és bulizni vagy sportolni kívánó fiataloknak egyaránt.

Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Club Aliga Balatonvilágos vélemények

Átlagos 2016. július 25.gyerekekkel járt itt
3 gyerekkel utaztunk, miután ismertük a helyet, mert a közelben már pihentünk, úgy gondoltuk nem olyan rossz hely. A már ismert vélemények alapján sejtettük, hogy nem vár minket kánaán, rettentő nagy elvárásaink sem voltak ( mint ahogy találkoztunk olyanokkal, akiknek viszont igen), csak egy pár napot szerettünk volna pihenni, és elsősorban a Balaton közelsége volt fontos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 24.gyerekekkel járt itt
Nos, az értékelések alapján sok jóra nem számítottam, de kellemesen csalódtam. Azt ajánlom, hogy aki ide megy, az készüljön föl ezekre. A szállás az valóban nagyon lelakott és igénytelen. Mi egy két légterű szobában voltunk. Kb. ennyi volt az előnye, ez viszont nagyon családbarát, hogy a család együtt lehet.
Átlagos 2015. október 25.a párjával járt itt
A szállás nem retro hanem igénytelen, elhasznált, kopott. Rozsdás, kicsi hűtő, katasztrofális erkély a bútoraival együtt. Egércsapda a fürdőszobában, kinyithatatlan ill. becsukhatatlan ablakok, ajtók. (legalábbis a földszinten)
Viszont kilépve az épületből minden fantasztikus. A strand (bár lehetne több ülőalkalmatosság), a partszakasz az étkezés ill.
Átlagos 2015. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Négy éjszakát töltöttünk a ClubAliga 3. számú hotelében, amit három szempont alapján választottunk: 1. saját strandja van, 2. két kisgyerekkel két légteres családi szobát szerettünk volna, 3. megfizethető áron. Azzal kezdettől tisztában voltunk, hogy túl nagy komfortra nem számíthatunk, mégis elszomorító volt látni, mennyire nincsenek kiaknázva a helyben rejlő lehetőségek.
Átlagos 2015. augusztus 31.a párjával járt itt
A Club elhelyezkedése, a strand, az étkezés teljesen rendben volt, a park nagyon szép. A III. számú épületben kaptunk szobát, ami csak azért volt jó, mert közel van a parthoz és távol a központi résztől. Nagyon elhanyagolt és lerobbant az épület és a szoba, a jó időnek köszönhetően keveset tartózkodtunk bent.
Átlagos 2015. január 27.gyerekekkel járt itt
A szálláshelyet nosztalgiából kerestük fel. Részben meg is találtuk, amit kerestünk, a szoba berendezése, a fürdőszoba, mintha a '80-as években lennénk, csak azóta kicsit leamortizálódva. Elalvás előtt pók, szúnyog és légyvadászat. Az étteremben a svédasztalos reggeli a balatoni szállodák átlagának megfelelő.
Club Aliga Balatonvilágos - Külső képClub Aliga Balatonvilágos - Külső képClub Aliga Balatonvilágos - KörnyékClub Aliga Balatonvilágos - Környék
Átlagos 2014. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Kis gyermekekkel nagyon ideális üdülőhely (lenne), ahol közel van a strand, hatalmas területen helyezkedik el a játszótér, napernyővel védett homokózó, biztonsági őrökkel védett, sok lehetőség van sétára stb. Azonban a szállodák és melléképületek rendkívül lelakottak, kopottak (különösen a III-as szálló), amihez képest még a nem túl magas szobaár is túlzás.
Átlagos 2014. január 22.gyerekekkel járt itt
2013. nyarán töltöttünk el 3 napot a férjemmel és a két fiúnkkal. A szálláshely gyönyörű helyen fekszik a Balaton közvetlen partján. Gyönyörű zöld övezetben, saját stranddal rendelkezik. A félpanziós ellátás nagyon finom ételekkel és bőséges kínálattal minden igényt kielégít. A szállás az ami számunkra hagyott kívánni valót maga után.
Átlagos 2013. július 1.a párjával járt itt
Aki a szobát csak alvásra akarja használni, annak megfizethető, jó választás ez a hely. Én gyerekként többször megfordultam itt, amikor még "párt üdülő" néven futott. Az akkori elegancia mára teljesen eltűnt, halottaiból próbálják az üzemeltetők több-kevesebb sikerrel feltámasztani.
Gyenge 2018. június 3.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt már töltöttünk pár kellemes napot a Club Aligában,így gondoltam meglepem a férjemet egy szülinapi hétvégével. Sajnos a retró jelző itt arra vonatkozik,hogy a helyet az üzemeltető teljesen hagyta lepusztulni. Mivel én láttam ,hogyan nézett ki virágkorában a 80-as,90-es években,amit itt láttam az a teljes pusztulás és igénytelenség.