Tengerszem Panzió étterme Bánk
2653 Bánk, Petőfi Sándor út 25.

Tengerszem Panzió étterme Bánk a térképen

Szállások Bánk városában
Wellness csomagok Bánk városában

Tengerszem Panzió étterme Bánk vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Udvarias kiszolgálás, hatalmas és ízletes adagok, ragyogó tisztaság.
Többedszer járunk itt, soha nem csalódtam.

boogi TOP étteremértékelő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Ha a környéken kirándulsz vagy a Bánki-tónál strandolsz, ide érdemes jönni. Viszonylag nagy, tehát nem kell attól félned, hogy nincs hely. Hagyományos ételeket találsz, egyedül a desszertekkel próbálnak némi újhullámot becsempészni. A kiszolgálásról nem tudok objektíven nyilatkozni, hiszen a hőségben értékelni kell, hogy egyáltalán valaki dolgozik, és néha még mosolyogni is próbál.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Közel húsz éve járunk a Tengerszem Panzió éttermébe, Bánkon van nyaralónk. Szerettük, friss ételek, kedves, mosolygós, figyelmes pincérek várták a kívánságainkat. Sajnos a személyzet az elmúlt egy évben lecserélődött. Fiatal felszolgálók unottan veszik fel a rendelést. Pár héttel ezelőtt a Jókai bablevesben nem volt, csak lé és ujjnyi vastag zsír a tetején; se bab, se zöldség.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Többször jártunk már itt és kettős érzésekkel írok a helyről. Néha nagyon jó a kaja, néha átlag alatti. Mintha két különböző karakterű szakács lenne. A kiszolgálás is személyzet függő, de többnyire barátságos. Ebből adódik a hely hangulata is. . . Az árak kedvezőnek mondhatóak. A parkolás jó. Összességében nincs gond a hellyel. Merem ajánlani másoknak is.

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Nagyon kedvesen forgattak, még igy is, hogy viszonylag csúcsidőben mentem egyedül, és egy hat férőhelyes asztalt kellet nekem adniuk.
Az ételek kifejezetten ízletesek voltak. A kiszolgálás kielégítő a pincérek figyelmesek.
A mellékhelyiségek is teljesen rendben volt. Legközelebb arra járok feltétlenül bemegyek.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bánk legjobb étterme, szerintem :)
Tavasztól őszig sokat járunk ide, általában vacsorázni. A tengerszem tálat nem szabad kihagyni, nagy adag és finom falatok! A Francia hagymaleves cipóban a kedvencem :)
Desszertnek szinte mindig gőzgombócot kérek. Kedvesen szolgálnak ki, és a hely is tiszta. Aki Bánkon jár és jó éttermet keres, az mindenképp próbálja ki!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ősszel (télen, koratavasszal) elég nehéz a Bánki tó környékén nyitvatartó helyet találni, ha csak egy kis desszertet, kávét szeretnél fogyasztani. Majdnem reményvesztetten mentünk el a Tengerszem mellett, mert kicsit távolabb van a tótól, és szerényen húzódik meg egy parkoló mögött és egy patak mellett.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 17.
Hangulatos,családias étterem Nagyon finom ételekkel. Bőséges választék szlovák különlegességek és vadhúsok is rendelhetők. Többször fogyasztottunk már a Tengerszem étteremben, páromnak visszatérően a tárkonyos ragu a kedvence, nekem a libasült párolt-káposztával.
Személyzet kedves, gyors a kiszolgálás.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Beer TOP fotófeltöltő
2012. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nyáron rengeteg időt töltünk Bánkon. közel van Budapesthez és hétköznapokon nincs tömeg. Nyaralás közben az ember lusta főzni, így ideális gyerekekkel a menüs ebéd. Olcsó és ehető ételek kaphatóak itt. Legutóbb nem a menüből rendeltünk, és a lazac, amit a kisfiam kapott gyenge volt és szuttyogott az olajtól. A kiszolgálás kedves és sörözni is ideális.

Legnépszerűbb csomagok Bánkon és környékén
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 20.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.08.15.
Napi árak, Reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.08.25.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.08.25. - 2019.12.31.
Vadrózsa Panzió
2019.08.25. - 2020.08.25.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 23.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.08.02.

Szállodák Bánkon és környékén
Libra Hotel Bánk
Hotel Bellevue Bánk
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval