Tengerszem Panzió étterme Bánk
2653 Bánk, Petőfi Sándor út 25.

Tengerszem Panzió étterme Bánk a térképen

Szállások Bánk városában
Wellness csomagok Bánk városában

Tengerszem Panzió étterme Bánk vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Udvarias kiszolgálás, hatalmas és ízletes adagok, ragyogó tisztaság.
Többedszer járunk itt, soha nem csalódtam.

boogi TOP étteremértékelő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Ha a környéken kirándulsz vagy a Bánki-tónál strandolsz, ide érdemes jönni. Viszonylag nagy, tehát nem kell attól félned, hogy nincs hely. Hagyományos ételeket találsz, egyedül a desszertekkel próbálnak némi újhullámot becsempészni. A kiszolgálásról nem tudok objektíven nyilatkozni, hiszen a hőségben értékelni kell, hogy egyáltalán valaki dolgozik, és néha még mosolyogni is próbál.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Közel húsz éve járunk a Tengerszem Panzió éttermébe, Bánkon van nyaralónk. Szerettük, friss ételek, kedves, mosolygós, figyelmes pincérek várták a kívánságainkat. Sajnos a személyzet az elmúlt egy évben lecserélődött. Fiatal felszolgálók unottan veszik fel a rendelést. Pár héttel ezelőtt a Jókai bablevesben nem volt, csak lé és ujjnyi vastag zsír a tetején; se bab, se zöldség.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Többször jártunk már itt és kettős érzésekkel írok a helyről. Néha nagyon jó a kaja, néha átlag alatti. Mintha két különböző karakterű szakács lenne. A kiszolgálás is személyzet függő, de többnyire barátságos. Ebből adódik a hely hangulata is. . . Az árak kedvezőnek mondhatóak. A parkolás jó. Összességében nincs gond a hellyel. Merem ajánlani másoknak is.

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Nagyon kedvesen forgattak, még igy is, hogy viszonylag csúcsidőben mentem egyedül, és egy hat férőhelyes asztalt kellet nekem adniuk.
Az ételek kifejezetten ízletesek voltak. A kiszolgálás kielégítő a pincérek figyelmesek.
A mellékhelyiségek is teljesen rendben volt. Legközelebb arra járok feltétlenül bemegyek.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bánk legjobb étterme, szerintem :)
Tavasztól őszig sokat járunk ide, általában vacsorázni. A tengerszem tálat nem szabad kihagyni, nagy adag és finom falatok! A Francia hagymaleves cipóban a kedvencem :)
Desszertnek szinte mindig gőzgombócot kérek. Kedvesen szolgálnak ki, és a hely is tiszta. Aki Bánkon jár és jó éttermet keres, az mindenképp próbálja ki!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ősszel (télen, koratavasszal) elég nehéz a Bánki tó környékén nyitvatartó helyet találni, ha csak egy kis desszertet, kávét szeretnél fogyasztani. Majdnem reményvesztetten mentünk el a Tengerszem mellett, mert kicsit távolabb van a tótól, és szerényen húzódik meg egy parkoló mögött és egy patak mellett.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 17.
Hangulatos,családias étterem Nagyon finom ételekkel. Bőséges választék szlovák különlegességek és vadhúsok is rendelhetők. Többször fogyasztottunk már a Tengerszem étteremben, páromnak visszatérően a tárkonyos ragu a kedvence, nekem a libasült párolt-káposztával.
Személyzet kedves, gyors a kiszolgálás.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Beer TOP fotófeltöltő
2012. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nyáron rengeteg időt töltünk Bánkon. közel van Budapesthez és hétköznapokon nincs tömeg. Nyaralás közben az ember lusta főzni, így ideális gyerekekkel a menüs ebéd. Olcsó és ehető ételek kaphatóak itt. Legutóbb nem a menüből rendeltünk, és a lazac, amit a kisfiam kapott gyenge volt és szuttyogott az olajtól. A kiszolgálás kedves és sörözni is ideális.

Legnépszerűbb csomagok Bánkon és környékén
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 21.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2021.01.02.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.12.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Full Moon Design Hostel
4 nap/ 3 éjszaka: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 17.190 - 17.937,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.12.20.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.12.23.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.01.20. - 2021.01.20.

Szállodák Bánkon és környékén
Royal Club Hotel Bánk
Abacus Business & Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Tengerszem Panzió étterme BánkX