Szekér Fogadó étterme Bátonyterenye

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
69.720 Ft / fő / 2 éj-től félpanzióval

Szekér Fogadó étterme Bátonyterenye vélemények

Átlagos 2018. június 6., kollégákkal járt itt
Munka vacsorára tértünk be, új főnökömmel. Az étterem egy gomboldalon fekszik. Szép a környezet, kellemes a kialakítása. Most kissé nehezebb a megközelítése, mert a városon átvezet fő út bővítése zajlik. Igen udvarias, korrekt kiszolgálás fogadott. Étlapok tanulmányozása közben főnököm igen fontos hívást kapott.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Hangulatos nagyon szép környezet felkeltete érdeklődésünket, hogy belülről is megnézzük és megebédeljünk. Bár ebédidő volt nem voltak sokan. Fiatal személyzet azonnal jött. Gyors udvarias kiszolgálás, nem kellett sokat várni a megrendelt ételre. Nagyon finom volt és elegendő. Nagyon izléses teritékek, a tisztaság, az étterem hangulata lenyűgöző.
5Ételek / Italok
5Hangulat
Kiváló 2015. augusztus 8.egyedül járt itt
Van amikor az ember étlapról válogat, és melléfog, de itt a Szlovák határ mentén egy tájjellegű ételt rendelve erre kicsi az esély, a szekérfogadó személyzete a melléfogásra esélyt sem adott. Úton voltam, éhes voltam, kíváncsi voltam. Második alkalommal tértem be. A személyzet gyors volt és diszkrét.
5Ételek / Italok
4Hangulat
Kiváló 2015. január 26.gyerekekkel járt itt
Abszolút gyermekbarát,családbarát vendéglő mely romantikájával, udvarias kiszolgálásával, ételei finom ízével lenyűgözött. Étel és ital választéka jó,az adagok is megfelelőek még
egy nagy étvágyú személy számára is. Mindenkinek, mindenféle alkalomra ajánlom!
Ha lehetőségünk adódik rá, visszatérünk!
4Ételek / Italok
5Hangulat