Szekér Fogadó étterme Bátonyterenye

3070 Bátonyterenye, Klapka György út 1.

Szekér Fogadó étterme Bátonyterenye a térképen

Szekér Fogadó étterme Bátonyterenye értékelése:

1. helyezett a 3 bátonyterenyei étterem közül
323. helyezett Észak Magyarországon - 873 étterem közül

Szekér Fogadó étterme Bátonyterenye vélemények

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Munka vacsorára tértünk be, új főnökömmel. Az étterem egy gomboldalon fekszik. Szép a környezet, kellemes a kialakítása. Most kissé nehezebb a megközelítése, mert a városon átvezet fő út bővítése zajlik. Igen udvarias, korrekt kiszolgálás fogadott. Étlapok tanulmányozása közben főnököm igen fontos hívást kapott. Türelmesen megvárták, rendelés felvételével.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Hangulatos nagyon szép környezet felkeltete érdeklődésünket, hogy belülről is megnézzük és megebédeljünk.Bár ebédidő volt nem voltak sokan. Fiatal személyzet azonnal jött. Gyors udvarias kiszolgálás, nem kellett sokat várni a megrendelt ételre. Nagyon finom volt és elegendő. Nagyon izléses teritékek, a tisztaság, az étterem hangulata lenyűgöző.

2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 8.
Van amikor az ember étlapról válogat, és melléfog, de itt a Szlovák határ mentén egy tájjellegű ételt rendelve erre kicsi az esély, a szekérfogadó személyzete a melléfogásra esélyt sem adott. Úton voltam, éhes voltam, kíváncsi voltam. Második alkalommal tértem be. A személyzet gyors volt és diszkrét. Kértem egy gulyást és egy sztrapacskát.
Salgótarján

0. , családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Abszolút gyermekbarát,családbarát vendéglő mely romantikájával, udvarias kiszolgálásával, ételei finom ízével lenyűgözött. Étel és ital választéka jó,az adagok is megfelelőek még
egy nagy étvágyú személy számára is. Mindenkinek, mindenféle alkalomra ajánlom!
Ha lehetőségünk adódik rá, visszatérünk!

Legnépszerűbb csomagok Bátonyterenyén és környékén
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.12.31.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Agria Vintage Apartman

Szállodák Bátonyterenye környékén
Erzsébet Park Hotel Bátonyterenye
Hotel Villa Völgy Bátonyterenye
Kastélyhotel Sasvár Bátonyterenye
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Téli napok (min. 2 éj)

Szekér Fogadó étterme BátonyterenyeX