Bél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva

2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Bél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva vélemények

Gyenge 2021. október 2.családjával járt itt
A mai napon nagyon csalódottan távoztunk az étteremből. Kezdem a cigánypecsenyével,aminek az alapja tarja és elmaradhatatlan a fokhagyma, ezzel ellentétben egy vékony kiszáradt,rágós szinte ehetetlen karaj szelet volt , a fokhagyma hiányzott,ellenben volt rajta egy kis paradicsom szósz. Ez tehát mindenféle szempontból nulla értékeléssel bír.
Gyenge 2018. szeptember 12.a párjával járt itt
Egy éjszakára foglaltunk szállást Bélapátfalván, és mivel ezen a napon volt a házassági évfordulónk, a közelben lévő étterembe tértünk be ünnepelni. Az ünneplés elmaradt. A felszolgáló fiatal hölgy gyors, készséges, figyelmes volt - ezzel ki is merült a pozitívumok listája.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. június 13., csoporttal járt itt
Egy csoporttal töltöttünk pár napot Bélapátfalván. A motelunk szomszédságában volt ez az étterem, aminek nagyon örültünk, gondoltuk, jó lesz a vacsorákat az étterem teraszán elfogyasztani délutánonként. Az első benyomások aztán rögtön módosították az elképzelést. Az egyetlen pincér alig akart kiszolgálni.
Átlagos 2023. augusztus 6.családjával járt itt
Tiszta kulturált hely! Finom nagyon az étel és a ki szolgálással sem lenne semmi gond HA nem hangosan adna véleményt a felszolgáló és a pincér! 1 évig spórolunk itthon alacsony jövedelemből,nincs káros szenvedélyünk és nem csavargunk egész évben hogy nyáron 1x elmenjünk a családdal 4napra és itt már nem fért bele több a borravalóba mint 400 Ft !
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2285 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44096 feltöltött kép
Átlagos 2021. december 23.a párjával járt itt
A Szomjas Csukát kerestük az ittjartam. hu ajánlása alapján, kétszer végig is mentünk a településen, nem találtuk meg, de végül egy lány az ABC előtt elárulta a helyét. . . lehajtottunk a tóhoz, de zárva volt, és a mellette lévő is. . . így hát vissza a rondanevű "Bélkő" étteremhez, ami viszont jól látszik a főúton.
Bél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - Külső képBél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - EgyébBél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - EgyébBél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - MosdóBél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - BelsőBél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - Étel/italBél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - Étel/italBél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - Étel/italBél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - BelsőBél-kő Étterem & Pizzéria Bélapátfalva - Belső
2019. augusztus 28.családjával járt itt
Finom volt az étel, olcsó is, szép a hely, megéri betérni. Jó helyen van. Egyszer jártam ott mindennel meg voltam elégedve.
2019. április 23.családjával járt itt
Húsvétkor fordultunk meg a családdal az étteremben, ahol kevés várakozás után asztalt is kaptunk. Nagy volt a vendégsereg, a felszolgáló szerint előző nap főleg, így sajnos volt több olyan alapanyag is amiből már előzőleg kifogytak. Ennek ellenére azért sikerült ételt választanunk, viszonylag hamar meg is kaptuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel álltunk meg útközben ebédelni. A kiszolgálás példaértékű, gyors és rugalmas, az ételek nagyon finomak és kiadósak. Megdöbbentően olcsón ebédeltünk, pedig sokan voltunk és háromfogásos volt az ebédünk. Az étterem szép és tiszta, mi a teraszon ültünk, kellemesen szellős és árnyékos volt a meleg nyári napon. Szívből ajánljuk mindenkinek.
Kiváló 2019. május 23.a párjával járt itt
Szilvásvárad felé tartottunk- de majdnem éhen haltunk- így betértünk az étterembe.
A pincér gyors, figyelmes volt. Az étel és a bor nagyon finom volt, és a megszokott Győr-Moson-Soproni árakhoz képest olcsó. A külső környezet után a belső kicsit meglepő volt. Az étterem tiszta, rendezett volt- a mellékhelyiség is. Ha valaki arra jár álljon meg. Csak ajánlani tudom :)
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 12.a párjával járt itt
19 óra után érkeztünk vacsorázni, (miután egy másik helyen 19:05 perckor a pincér közölte, hogy a konyha csak 19 óráig van nyitva,így vacsorázni már nem tudunk).
A pincérhölgy kedves,gyors készséges volt. Én frissensültet rendeltem. A feltálalt étel finom és bőséges olyannyira, hogy a felét be is csomagoltattam, mert már nem bírtam megenni. Ár érték arány kiváló.