Banyi Halászcsárda Berekfürdő

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Banyi Halászcsárda Berekfürdő vélemények

Szörnyű 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Két harcsa halászlére tértünk be a feleségemmel a csárdába. Ettől pocsékabbat még nem ettünk. Nagyon zsíros volt és harcsa helyett pangasius hal volt benne. Kértük a számlát ami 3400 forintról szólt. Sokalltuk az összeget ezért visszakértük az étlapot. A legdrágább, harcsából készült halászlé 1100 forintba került.
Gyenge 2017. július 29.családjával járt itt
A kiszolgálás indokolatlanul lassú. Az étel hideg. A sajtos, sonkás húsból hiányzott a sajt és sima darálthús volt benne! A rántottsajt fagyasztott volt, azt is hidegen hozták ki.
Gyenge 2016. július 19.gyerekekkel járt itt
Hála a Magasságos Jó Istennek,és az "Itt Jártam. Hu" oldalnak, az étel meg kóstolásáig már el se jutottunk , csak ezért adtam 2-est! Az előttem szólókkal csak egyet tudok érteni. Még délelőtt érdeklődtünk volna (10:30)mikortól lehetne ebédelni ,az unott felszolgáló hölgy azt mondta nem tudja majd mindjárt megkérdezi? ? ?
Gyenge 2016. július 15.gyerekekkel járt itt
Olcsó, mirelit alapanyagokból összedobott vacak étkek. Éhenhalás ellen megteszi. Ár-érték arányban csak jobbak vannak ezen a nem túl nagy településen is. Az élőzene varázsa vitt be ide egyik este. Megbántam. Nem szabad támogatni az ilyen rablóbandákat! Tanuljatok más hibájából, ne támogassátok anyagilag! [moderálva - a szerk. ]
Gyenge 2016. május 21. járt itt
A pincér szemembe mondta rezzenéstelen arccal hogy a rántott harcsa az szürke harcsa aztán persze pangasiust kaptunk. Kerüljétek a helyet nagy ívben. A vendéglátóipar legalja a hely.....
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. november 15.a párjával járt itt
Fűtetlen helyiség, de miután éhesek voltunk, maradtunk, sajnos. Ahová leültettek, egy galamb sereg is csipegethetett volna jóllakásig az abroszról. Már az étlap olvasásakor is megállapítottuk, hogy az árak vetekszenek egy pesti belvárosi étterem áraival, így valami csodát vártunk. . . . ami elmaradt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Berekfürdői kirándulásunk alkalmával tértünk be a Halászcsárdába. Nem vagyunk "halas" vendégek, de a halon kívül is sok-féle étel kapható. A hely elég retró,mi kinn ültünk a teraszon,mert jó idő volt,így kellemesnek volt mondható a hely hangulata.
Átlagos 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Nyaralni mentünk Berekfürdőre, és mivel a vacsora a szállodába még soká volt, igy olyan helyet kerestünk, ahol van menü ebéd. Meg is találtuk a Halászcsárdát. A pincér hamar felvette a rendelést, ugyan nem voltak sokan. Az ételt is gyorsan kihozta, ami forró volt, izletes /Babgulyás, túróscsuszával/. Igaz ami igaz, hiányzott a tepertő.
Banyi Halászcsárda Berekfürdő - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 23., csoporttal járt itt
Nyaralásunk idejére ebédet és vacsorát fizettünk be ebbe az étterembe. Jó választás lett,mert a kiszolgálás gyors , szivélyes és kedves. Az adagok megfelelőek, Nagyon népszerű hely, mert rengeteg elviteles megrendelésük van. Hétvégén még kellemes élőzenével is kedveskednek a vendégeknek.
Banyi Halászcsárda Berekfürdő - EgyébBanyi Halászcsárda Berekfürdő - EgyébBanyi Halászcsárda Berekfürdő - EgyébBanyi Halászcsárda Berekfürdő - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Gyors a kiszolgálás,kedves a pincér,ízletesek az ételek. Az adagok megfelelőek. Árban sem rossz.