Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Puchner pihenés félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2018. szeptember 7.a párjával járt itt
Szinte mindennel megvoltunk elégedve.Egyetlen negatívum volt :érkezéskor derült ki hogy a visszaigazolt 4 éjszakánk valójában csak 3 és csak ha kifizettük volna a plusz 1 éjt akkor maradhattunk volna .Pedig nem mi hibáztunk.
Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A szálláshelyünk tiszta, szép, igényes volt. Olyan mint a képeken. A személyzet egész nap mosolygós, segítőkész, kedves volt pedig egész nap keményen dolgoznak. A kiszolgálás kifogástalan. Az ételek isteni finomak ,változatos, a gyerekeknek is van minden reggelinél és a vacsoránál is. A medencék tiszták. A kert csodaszép.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Augusztusban töltöttünk 3 éjszakát párommal,nagy szerencse hogy a palotában foglaltam szobát. Tágas szoba jó nagy erkéllyel. légkondicionálóval,kissé kényelmetlen ágyakkal. A palota wellnese ,bár 9-kor nyit csak felnőtteket fogad. Ezért aránylag csöndes volt,és nem volt zsúfolt. Ezt inkább pároknak ajánljuk.
2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Júliusban egy rendezvényen töltöttünk egy éjszakát a szállóban. Nagyon tetszett a szálló és környezete, ám a kánikulában a tetőtéri szobában a légkondicionáló ellenére sem volt kellemes tartózkodni, ezért inkább az uszodában, illetve az élménybirtokon tartózkodtunk szabadidőnkben.
Átlagos 2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Idén másodjára jártunk itt, mert tavaly nagyon elvarázsolódtunk. Most kicsit csalódás volt. A programok és az étkezés most is jók voltak, de sajnos idén a Fürdőházban kaptunk szállást. Az ágyak kényelmetlenek voltak, a fürdőszoba és a wc pedig nem volt rendesen kitakarítva (sarokban pókháló, előző lakók által otthagyott hajcsomó), ráadásul itt tartózkodásuk alatt majdnem végig csatorna szag is terjengett a szobában. Még az első nap próbáltam szobát cseréltünk,de nem volt lehetséges.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
„Kenyeret és cirkuszt. ” Már a rómaiak is tudták, hogy mi kell az élményekben bővelkedő szórakozáshoz. És Bikalon az élménybirtok erre a jelmondatra épült. Egy tombola fődíjnak köszönhetően, családunk ismét irányba vehette ezt a Baranya megyei községet és visszatérhettünk a varázslatos középkorba, ami ezen a helyen egyáltalán nem sötét.
Puchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
2018. augusztus 8.a párjával járt itt
Hirtelen elhatározásból több év után újra megszálltunk a Puchner kastélyban. Nagyon tetszettek a kalandpark területén végrehajtott fejlesztések, bővítések. Mivel, hogy nem volt mindig jó időnk, most szembesültünk igazán azzal a helyzettel, ami az objektumok szétszórt voltára. Máshol van a reggeli, a vacsora és megint máshol vannak a fürdők.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2018. július 3.gyerekekkel járt itt
A kastélyszálló minden épülete és a park is gyönyörű, de kisgyerekekkel nem mindenhol biztonságos. Közvetlenül a szálló mellett található a középkori Élménybirtok - jelenleg nem szerepel az ittjartam. hu-n -, ami különleges szórakozási lehetőséget nyújt. A szálló területén is nyagyon sok programlehetőség van, majdnem minden korosztály részére, gyönyörű környezetben.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Belső
Kiváló 2018. július 2.családjával járt itt
Már többször (kb. 4-5-ször jártunk)itt és soha nem okozott csalódást. Minden alkalommal családommal jártam itt. A szálláshely igen változatos,attól függ,hogy melyik épületben száll meg az ember. Nekünk legjobban a kastély tetszett,tágas és kényelmes. Az ételek bőségesek,változatosak,kiválóak. A kiszolgálás kedves,udvarias.
Átlagos 2018. június 30.családjával járt itt
Március elején jártunk egy rövid kikapcsolódáson Bikalon. A szálloda több, különálló épületből áll, ami nem is lett volna probléma, ha nem esett volna a hó. Meglepő módon, a járdáról nem volt ellapátolva a hó. Így elég kellemetlen volt az épületek közti átjárás. A Palota részlegen a szoba rendezett, tiszta, de sötét volt.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád