Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Szörnyű 2019. november 23.a párjával járt itt
Nehéz jó vélemények után egy nagyon rosszat írni, de a mi esetünk nem is szokványos. A barátnőmmel egy 2 éjszakás wellness hétvégére mentünk Bikalra, a Puchner kastélyszállóba. Már többször jártunk itt és eddig különösebb problémánk nem volt a hellyel, de most egy teljesen új helyzettel és a személyzet, valamint a hoteligazgató, a probléma megoldásához történő hozzáállásával kerültünk szembe.
Puchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - Belső
Tisztelt Vendégünk!

Ahogy Ön is írta korábbi levelében, semmilyen szálloda profiljába nem illik bele az, hogy egér legyen a szobában, az okozott kellemetlenségekért a helyszínen is, és levélben is elnézését kértük. Sajnos, olykor előfordulnak olyan hibák, amire nincs megfelelő ráhatásunk minden igyekezetünk ellenére sem.
2019. december 4., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Szörnyű 2017. augusztus 2.családjával járt itt
Sajnálatos módon,teljesen más kép tárult elénk mit amit az interneten lát az ember. Már az első este nagyon csalódott voltam mert,ha ezt tudom akkor máshova megyünk és nem foglalunk 5 napra. Érkezés:hosszas keresgélés mire végre megtaláltuk a szobát.
Szörnyű 2017. február 23.a párjával járt itt
Októberben látogattunk el feleségemmel kastélyszállóba. Az "Angol" stílusban berendezett szobát kértük, és kaptuk meg. A szobában enyhe dögszag volt, és 16 C fok. Arra tippeltem, hogy a tetőszigetelésben megdöglött egy galamb, ha a szoba hőfokát nézem, akkor szerintem megfagyott.
Szörnyű 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
A férjemmel és a 2 éves kislányunkkal voltunk nyaralni. A szoba amit kaptunk sötét volt. Olyan sötét, hogy ha felkapcsoltuk az összes lámpát, akkor se láttam annyira, hogy olvasni tudjak. Habár ez nem is volt akkora gond, mert így legalább nem láttuk a mocskot. A wc-ben mindenfélét találtunk. . . . nem részletezném.
Gyenge 2022. december 28.a párjával járt itt
A felszolgálók és a welness részben dolgozók nagyon kedvesek voltak, amit a recepción dolgozó hölgyekről nem mondható el. Nagyon jó, hogy az étkeséknél, és a fürdőben elvannak különítve egymástól a korosztályok, ha működne. Erre sajnos a dolgozók nem figyelmeztetik, nem hívják fel a vendégek figyelmét.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt ránk, és megosztotta részletes véleményét velünk. Kérjük, engedje meg, hogy röviden reagáljunk az Ön által említett dolgokra.
Örömmel olvastuk, hogy munkatársaink többségéről pozitív benyomásuk alakult ki.
2023. január 4., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Gyenge 2022. május 1.egyedül járt itt
A személyzet nem tartatta be a szálloda által kiírt szabályokat. Külön terem étkezp volt a felnőtteknek. Nem szóltak rá a kisgyerekesekre ne jöjjenek ide be. Volt hely a nekik fenntartott étkezőkben is. Messze volt a parkoló, rengeteget kellett a csomagokkal gyalogolni (ezt nem jelezték előre).
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy leírta véleményét!
Szállodánk célja a komplexitás, melynek keretében a különböző generációkra, valamint a családdal, és a párban érkező felnőtt vendégeinkre külön-külön kiemelt figyelmet fordítunk, így a zavartalan pihenés érdekében az étkezési helyszíneinken, valamint a wellness részlegeinken egyaránt elkülönített rész várja mindkét célcsoportot.
2022. május 10., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Gyenge 2019. május 24.a párjával járt itt
Hideg, esős időt fogtunk ki. Ez nagyon beárnyékolta az öt napunkat. Legutóbbi ottjártunk óta nagyon szépen lett átalakítva a reggeliző és a kastély étterme. Telt ház ellenére nem volt zsúfoltság. Sajnos a csendes wellness részleget analfabéták is látogatták, akik olvasni nem tudnak.
Gyenge 2018. március 21.családjával járt itt
Sajnos nagyot csalódtunk a helyben. A szobánk a palotafürdő fölött volt , nagyon meleg és párás , plusz konyhabűzös , és a mi izlésünk szerint sötét . Hagy kivánnivalót a tisztasága is. Mintha direkt lenne sötét , hogy ne lássuk a koszt. Maga a hely lehetne jobb, ha nem az árakkal akarnák megfogni a vendégeket.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Gyenge 2017. július 3.a párjával járt itt
Nagy csalódás volt, már az 1 nap este eldöntöttük reggel utazunk haza, pedig 3 éjre foglaltunk. Milyen kastélyszálloda ahol nincs recepció,lezárt rácsokat találtunk, személyzet senki, úgy kell felfedezni a lombok között. Rövid bejelentkezés és eligazítás után egy térképet kaptunk. Ismerősök ajánlották, de nem azt kaptuk amiket hallottunk.
Gyenge 2017. május 16.gyerekekkel járt itt
Sajnos az értékesítésen dolgozó kollégák még mindig nem igazán tájékozottak! Több időpontra is szerettem volna foglalni, de ahány munkatárssal beszéltem, mindegyik más információt adott a foglalási feltételekről és árakról! Jobban össze kellene hangolni a munkájukat! A szálloda nem lenne rossz, de sajnos a foglalás sosem egyszerű!
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár