Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Kiváló 2023. október 22.gyerekekkel járt itt
Ez a hely egy csoda, rengeteg a látnivaló és az élmény. 3 kisgyerekkel voltunk ott és ők is imádták az egészet. A szobák hangulatosak, a személyzet nagyon kedves. Mi csak egy hosszú hétvégét töltöttünk ott a Középkori város részben, de biztos, hogy visszatérünk még, mert egyszerűen annyi programlehetőség van, hogy ennyi idő alatt nem lehet kihasználni.
Kiváló 2023. október 16.a párjával járt itt
Párom 40. Szülinapja alkalmából uzaztunk a Puchnerba. Sajnos idő hiánya miatt csak egy éjszakára szálltunk meg. Egy sétával kezdtünk a középkori városban, ami elrepített minket egy időutazásra. A Welness mind mind káprázatosan gyönyörű,szaunákban nincs hiány. A vacsoronál nem voltunk teljesen elégedetek,de cserébe kárpotolt minket a tökéletesség minden másban.
Köszönjük, hogy megosztotta véleményét!
Örömmel olvastuk, hogy ilyen jól érezték magukat szállodánkban. Sajnáljuk, hogy a vacsorával nem voltak teljesen megelégedve.
Sok szeretettel várjuk Önöket a következő alkalommal is!
Kiváló 2023. október 5.a párjával járt itt
A birtok területe szép. A szobák kényelmesek, hangulatosak, tiszták. Az élménypark visszavisz a múltba, házai, berendezései jelképezik ezt.
A reggeli és vacsora a gyönyörű éttermekben, bőséges, választékos, ízletes. A személyzet nagyon készséges, kedves.
A wellnessben is jol éreztük magunkat.
Kiváló 2023. október 4.gyerekekkel járt itt
Szuper volt minden , az ételek nagyon finomak voltak és választékosak. Reggeli és vacsora volt az árban ,de külön tetszett ,hogy ebédelni is lehetett ott. Mindenki kedves volt,de Marika nevezetű hölgy rendkívül kedves volt mindenkivel ,de a gyerekekkel főleg látszik ,hogy szereti a munkáját.
Mindenképpen vissza fogunk látogatni. ♥️
Kedves Alexandra!
Köszönjük, hogy megosztotta véleményét!
Örömmel olvastuk, hogy ilyen jól sikerült a nálunk töltött pihenésük és Marika is belopta magát a szívükbe!
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Kiváló 2023. szeptember 20.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom. Nekünk nagy fák voltak az erkély előtt igy kilátás nem volt, de ettől eltekintve a szoba hatalmas és csodaszép volt, tiszta, igényes, kényelmes. Az ellátás nagyon jó, sokféle, és variálható, és nagyon finom. Kellemes a ház bora is. A vendéglátók kedvesek, rugalmasak. Ide még visszamegyünk!
Kedves Éva!
Köszönjük pozitív visszajelzését! Örömmel olvastuk, hogy itt tartózkodásuk alatt mindennel maximálisan meg voltak elégedve. Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Kiváló 2023. szeptember 5.a párjával járt itt
Nagyon jó a szállás, kedves a személyzet (főleg Nagyné Marika - étkezés). Nagy pacsi azért mert gondoltak azokra a felnőttekre, akik nem szeretik a gyerek zsivajt - a fürdőkben és az étkezésnél is. Javaslom mindenkinek, aki oda megy, hogy a rendezvényes napokon öltözzenek be a szabóságból kölcsönözhető ruhákba.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztotta véleményét velünk! Szállodánk célja a komplexitás, melynek keretében a különböző generációkra, valamint a családdal, és a párban érkező felnőtt vendégeinkre külön-külön kiemelt figyelmet fordítunk. Örömmel olvastuk, hogy szemléletünk elnyerte tetszésüket!
2023. szeptember 8., Kollár Márk, Puchner Kastélyszálló
Kiváló 2023. augusztus 22.családjával járt itt
Még sosem voltunk a Kastélyba, a birtokra már nyitás óta visszajárunk. Nagyon vágytam a Kastélyba is, Júniusba sikerült elmennünk. Tiszta gyönyörű parkok, rendezett a szállás, nagyon jó a fürdő, és az előadások páratlanok a birtokon. Az ellátás az étterembe minden igényt kielégitő.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztotta véleményét! Örömmel olvastuk, hogy szállodánk is elnyerte tetszésüket. Bízunk benne, hogy visszatérnek még hozzánk, szeretettel várjuk Önöket!
2023. augusztus 31., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Kiváló 2023. június 2.a párjával járt itt
Mi egy idősebb pár vagyunk. Tökéletesen megfelelt igényeinknek. Csodálatos ez a hely, minden elismerésünk a megalkotójának. Nyugodt csendes hely. Remek megoldás,hogy ha nincs kedved a kissé zajosabb családokkal együtt lenni,külön lehet étkezni, fürdőzni. Az a ház (41/A) príma helyen volt. Imádtuk! A személyzet, a tisztaság, az ellátás kiváló. Köszönjük szépen ezt az élményt.
Kedves Julianna!

Köszönjük pozitív ajánlását, örömmel olvastuk, hogy mindennel meg voltak elégedve az ittlétük során! Szeretettel várjuk Önöket vissza!

Kollár Márk
szállodaigazgató
2023. június 22., Kollár Márk, Puchner Kastélyszálló
Kiváló 2023. május 22.a párjával járt itt
Minden évben visszatérünk. Nekünk az igazi megnyugvást, kikapcsolódást jelentik az ott töltött napok. A Wellnessrészleg soha nem zsúfolt. Nagyon jó a csendeswellness, ahova gyerekek nem jöhetnek be. Isteni finom ételeket fogyasztunk, a kiszolgáló személyzet kedves és mindenki értünk van. Tisztaság jellemző mindenhol. Imádjuk, imádjuk és mindig visszatérünk.

Köszönjük, hogy megosztotta véleményét!
Örömmel olvastuk, hogy visszatérő vendégeink és ez alkalommal is jól érezték magukat nálunk.
Bízunk benne, hogy hamarosan újra találkozhatunk, sok szeretettel várjuk Önöket!

Kollár Márk
szállodaigazgató
2023. május 25., Kollár Márk, Puchner Kastélyszálló
Kiváló 2023. május 4.gyerekekkel járt itt
Mi kedvencünk a Bikali Puchner Kastélyszálló, ahová nyáron már tizedszer fogunk visszatérni. Megunhatatlan! Mindenkinek csak ajánlani tudom, csodálatos környezet, kitűnő ételek, szuper wellness, számtalan program, nagyon kedves személyzet! ! ! Gyerekes családoknak is kitűnő, hatalmas játszótér, játszóház, állatsimogató és mesefalu, színházi előadások, kézművesség!
Nagyon szeretünk ide járni! ! ! !
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét! Nagy örömmel olvastuk, hogy nem először jártak nálunk és összességében remekül érezték magukat! Munkatársaimmal az év minden napján azon fáradozunk, hogy minden vendégünk hasonlóképp jól érezze magát szállodánkban!
2023. május 9., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár