Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Átlagos 2020. január 30.a párjával járt itt
Sajnos a csendes wellnessben az egyik szauna a hétvégén alig működött. (a jelzett 85-90 fok helyett 60 fokot is alig ért el) . A gőz (a fürdőházban) szintén alulműködött. Az uszodában az ellenáramoltatóból az egyik rossz volt, a másik pedig úszásra alkalmatlan volt. Sajnos az ágymatrac is kényelmetlen, gödrös volt.
Kiváló 2020. január 20.a párjával járt itt
Indulás előtt olvastam a véleményeket a Hotelról,negatívat/ pozitívat egyaránt,de soha nem az alapján választok. Mint az értékelésem is bizonyítja jól tettem most is. Nagyon szép a környezet,tisztaság minden hol. Ételek finomak,változatosak voltak. Program is volt elegendő pedig hét közben voltunk.
2020. január 20.gyerekekkel járt itt
Meglepetés hétvége a férjemnek. Két 12 éves gyerekkel mentünk. Nagyon élvezték. A reggeli és vacsora bőséges. :)
Mivel januárban mentünk hideg volt és a szobában csak 19-20 fok. Este nem fáztunk, de nappal nekem kevés.
Kiváló 2020. január 12.a párjával járt itt
Maradandó élmény és kikapcsolódás. Kiváló szálás, étkezés, maximális kényelem. Gyerekek és felnöttek részére egy csodás idöutazás a múltba.
Minden látogató megtalálja a szorakozási lehetöséget.
Kiváló 2019. december 10.gyerekekkel járt itt
Valódi középkori élmény és mellette XXI. századi luxus. Kiváló a fürdőházi szállásban, hogy valóban csak néhány lépcső és máris a hangulatos marokkói, illetve a nagyszerű francia fürdőben és a szaunáknál találja magát az ember. Kár, hogy az éjszakai gyertyafényes fürdőzésre nem jött össze a létszám.
Szörnyű 2019. november 23.a párjával járt itt
Nehéz jó vélemények után egy nagyon rosszat írni, de a mi esetünk nem is szokványos. A barátnőmmel egy 2 éjszakás wellness hétvégére mentünk Bikalra, a Puchner kastélyszállóba. Már többször jártunk itt és eddig különösebb problémánk nem volt a hellyel, de most egy teljesen új helyzettel és a személyzet, valamint a hoteligazgató, a probléma megoldásához történő hozzáállásával kerültünk szembe.
Puchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - Belső
Puchner Kastélyszálló válasza
Tisztelt Vendégünk!

Ahogy Ön is írta korábbi levelében, semmilyen szálloda profiljába nem illik bele az, hogy egér legyen a szobában, az okozott kellemetlenségekért a helyszínen is, és levélben is elnézését kértük. Sajnos, olykor előfordulnak olyan hibák, amire nincs megfelelő ráhatásunk minden igyekezetünk ellenére sem.
2019. december 4., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Kiváló 2019. október 30.a párjával járt itt
Mindenben maximálisan elégedettek voltunk. Sajnos mégis egy amit említeni szeretnénk: a Fekete lovag vacsorához a köretek kifogástalanok voltak, viszont a húsok nem voltak jól átsülve (kivéve a csirke szárny és a pisztráng) rágósak voltak, alig lehetett megrágni, csak kis falatokban, ezáltal igen megfeküdte a gyomrot.
A svédasztalos reggelik és a vacsorák viszont kifogástalanok voltak.
Puchner Kastélyszálló válasza
Kedves Erzsébet!

Az Ön által említett húsok a Majorannás sült libamell és a Nyárson sült szűzpecsenye zöldségekkel, szalonnával. A húsok ’rozéra’ vannak sütve, hogy belül a szaftosságuk megmaradjon.

Üdvözlettel:
Kollár Márk
szállodaigazgató

2019. november 15., Kollár Márk, Puchner Kastélyszálló
Kiváló 2019. október 1.a párjával járt itt
A Fürdőházban szálltunk meg 3 éjszakára ,szerintem nagyon szuper hely ,tetszenek az ottani szinek,hangulatos és csendes. A wellness többféle és mindenki talál kedvére valót. Sokan voltunk, de nem volt sehol tömeg. A vacsoránál a választék bőséges és finom. Az Élménybirtok most nem működött,de sétálni lehetett ott is, nagyon hangulatos. A Faluban sétálva nagyon tetszett,hogy mindenki köszön egymásnak.
2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Most voltunk harmadszor a Bikalon az élmény birtokon.Mindig jól éreztük magunkat.A reggeli megfelelő.A vacsora nagyon választékos és finom volt.Az ebéd a fogadóban kis adag is bőven elég volt.A fürdők tisztasága megfelelő.Az udvarház egy kicsit sötét.Mindenkinek ajánlani tudom a birtokot.
Kiváló 2019. szeptember 13.a párjával járt itt
Sok szállodában megfordultam már, de ennyi élményt és aktív pihenést még sehol nem éltem át. Udvarias, segítőkész személyzet, változatos, ízletesebbnél ízletesebb ételek, korlátlan étel- és italfogyasztás minőségi borokkal. Reneszánsz korabeli hangulat és pompa. Hatalmas, gondozott kert, élménybirtok kiállításokkal, állatokkal, középkori falu és vár.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár