Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács

3,7
a 7 bogácsi étterem közül
étterem, pizzéria
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria BogácsKőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács

Margaréta Apartmanház Bogács - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács vélemények

Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Kiváló megközelítés, első osztályú kiszolgálás, hihetetlen ötletes és igényes kialakítás és berendezések, Michelin-csillagos ételek! ! ! Fiataloknak ingyen WI-FI! Én elég finnyás vagyok, de itt minden étel átlagon felüli (nem értem azokat akik "átlagos"-at írnak, térjenek be akár a környéken, akár Pesten valahova ennyi pénzért ilyen minőséget enni.
Kiváló 2015. szeptember 6.barátokkal járt itt
Sokszor jártam már a pocak tömőbe családommal, barátaimmal, ha a környéken vagyunk mindig betérünk ebbe a kellemes vendéglőbe. Az ételek nagyon finomak, óriási adagokat adnak, és a kiszolgálás is kiváló. Legutoljára Augusztus 20.
Kiváló 2015. augusztus 24.családjával járt itt
Régebben jártunk már ebben az étteremben,akkor nagyon tetszett, aztán kevésbé jókat halottunk róla. Most visszamentünk, és nem bántuk meg! A kiszolgálás jó volt (mondjuk nem volt nagy feladat, mert rajtunk kívül egy pár volt csak ott). Az ételek finomak voltak, jókora adagokat kaptunk, csakúgy, mint előzőleg. Kár, hogy desszertből nincs választék (csak palacsinta van).
Átlagos 2015. január 28.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már Bogácson,s mikor megérkeztünk a községbe,véletlenszerűen tértünk be ide. A gyerekeknek nagyon tetszett a hely és jól is laktunk de az ételek minősége átlagosnak mondható,igaz az adagok megfelelőek voltak,jól laktunk. A pincérek sem mindig értek rá de igyekeztek/alig volt vendég/,viszont az etetőszéket hamar hozták és a gyerekekkel is barátságosak voltak.
2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
Az étlapon sokkal ígéretesebbek voltak az ételek, főleg a köretek. Tulajdonképpen finom volt minden rántott, töltött hami, a csülök viszont száraz, ízetlenre sikeredett. Sokkal többetmondó az étlap, mint a valóság. A pincérhölgy nem tudta, hogy a borok honnan, mely pincészetből valóak, nem is érdemel szót egyik sem, sajnos. Nincs fagyi, jégkrém,csak palacsinta. :)
Átlagos 2014. augusztus 11.családjával járt itt
Már nem, először jártam a Pocaktömőben, de sajnos ez az utóbbi picit csalódás volt. Hogy miért? - Még "félház" sem volt mégis a pincérek túl elfoglaltak voltak így nem volt idejük "fogadni" a vendéget. . . megérne + 1 pincért alkalmazni. . . .
Átlagos 2014. július 13.a párjával járt itt
Idén is betértünk a Kőkorszakiba bogácsi nyaralásunk során, sajnos most csalódnunk kellett. . . rajtunk kívül nem volt fogyasztó vendég az étteremben, mégis kb. 50 percet vártunk egy csülkös pizzára és egy fokhagymás csülökre. A csülök nem volt a legmelegebb, jó száraz volt, a fokhagymakrém éppen csak rá volt kenve, a steak burgonya inkább vastagabb hasábburgonya volt, a férjem pizzájára én adtam a csülköt.
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács - Belső
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk ezen a környéken. Legutóbb húsvét előtt jártunk Bogácson. A szállásadónk ajánlotta ezt a vendéglőt nekünk. Nem csalódtunk. Nagyon finom, ízletes volt az étel. És ami nagyon fontos, hogy bőséges is. Meg voltunk elégedve az árakkal és a kiszolgálással is.
Kiváló 2013. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Először nyaraltunk a családdal Bogácson ahol a Pocaktömőbe jártunk étkezni. Minden nap alig vártuk azt az időt amikor mehettünk az étterembe reggelizni és ebédelni. Nagyon finom változatos bőséges ételeket tálaltak nekünk. Tökéletesen meg vagyunk elégedve ezzel a hellyel. Remélem máskor is eljutunk és újra végigkóstolhatjuk a finomabbnál finomabb ételeket. Mindenkinek ajánljuk.