Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács

3,7
a 7 bogácsi étterem közül
étterem, pizzéria
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria BogácsKőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács vélemények

Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Bogácsi tartózkodásunk alatt szállásadónk javasolta, hogy keressük fel az éttermet. A kerthelyiségben kaptunk asztalt nem csalódtunk, hangulatos szuper hely a személyzet figyelmes, kedves. Tényleg a vendég számít. Az étterem neve nagyon találó valóban pocak tömő.
Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
Már a bogácsi tartózkodásunk előtt kinéztem a helyet a neten, és nagyon kíváncsivá tett. Ötletes név, különleges környezet és finom ételek fogadtak, nem csalódtunk benne a párommal. A felszolgáló hölgy kedves, segítőkész és gyors volt. A kétszemélyes tál elfogyasztása kihívást jelentett, de sikerült az utolsó morzsáig a pocakba tömni.
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2018. február 7., csoporttal járt itt
Bogácson nyaraltunk és több étterem közül esett erre a választás egyik nap. Nem csalódtunk. magyaros ételek tömkelege, de aki pizzát akart, azt is megkapta. nagy társasággal voltunk, de nem volt fennakadás, gyors, szívélyes vendéglátás. Nagyon kulturált, tiszta kiszolgáló helyiségek. Belül igazi kőkorszaki hangulat, de a terasz is kellemes, hangulatos.
Kiváló 2017. december 3.családjával járt itt
A magyaros és mediterrán ízvilágok
széles palettáját találjuk meg étlapjukon!
Kialakítása különleges környezetet teremt
vendégek számára.
Ízletes, változatos ízekkel találkozhatunk!
Ami fontos minden frissen készül ! ! ! !
Eddig csak nyáron voltak nyitva de vezető váltás történt és most már a téli időszakban minden hét péntek,szombat vasárnap is fogadnak vendégeket, csoportokat.
Nekem nagyon tetszik a hely és az ételek is csak ajánlani tudom mindenkinek !
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Bogácson keresztül mentünk haza Síkfőkútról. Máskor is jártunk már itt, nem is okozott csalódást. Radeberger sört csapolnak, de 4 decis a korsó. Klausthaler citromos volt alkohol mentesen. A pincér udvarias volt, készséges. A csülökre külön rákérdeztem, mert olvastam korábbi értékelést, de biztosított arról, hogy jó.
2016. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Szomszédos matyó faluban nyaraltunk mivel ott nincs étkezésre lehetőség így jutottunk ide. Gyerekek tésztát szeretek volna de az nincs. Pizzát ettek az száraz és nagyon lisztes aljú volt. Mi felnőttek meg voltunk elégedve a választót ételünkkel. Pincérek kedvesek, tele volt a terasz mégsem voltak türelmetlenek nem sürgették a gyerekeket sem a választásban.
Kiváló 2016. július 12.családjával járt itt
Imádom ezt az éttermet és mindig szívesen megyünk be amikor Bogácson vagyunk. Finom ételek, jó hangulat, kellemes környezet :)
Kiváló 2016. június 9.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk,mindenki nagyon jól érezte magát.Finom és kiadós ételeket ettünk,és prìma volt a kiszolgálás!Köszönet a csapatnak!!
Kiváló 2016. június 7.barátokkal járt itt
Hangulatos,nevéhez illően berendezett,finom nagy adag ételek,reális áron,! :-)
Frissen készült,NEM mikrós kaják! Ezáltal várni kell,de nem vészesen sokat! Udvarias,gyors kiszolgálás! Aki jókat akar enni az mindenképpen látogassa meg,nem fogja meg bánni,éhen nem marad! ! !
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
A kiszolgálás tökéletes, a felszolgáló udvarias, kedves és figyelmes. Az ételek nagyon ízletesek, frissek és különlegesek! A kőkorszaki stílust nagyon eltalálták, hatalmas ötlet és igazán egyedi. :)
Az árak nagyon korrektek. Mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer egyen itt, utána úgysem akar majd máshova menni. . . Köszönöm ezt az élményt. Visszavágyom!