Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja

4,8
a 3 boldogkőváraljai étterem közül
étterem
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja
Castrum Boldua középkori étterem BoldogkőváraljaCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja

Angyal Villa Rátka - Napi ár reggelivel
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja vélemények

2014. április 18.barátokkal járt itt
A Castrum Boldua étteremben kétszer jártunk jóbarátokkal. Első ízben Kassát vettük célba, de borász barátaink elfeledték, hogy a gyerekeknek épp nincs útlevele, s akkortájt a Felvidék még nem tartozott a Schengeni országok közé. Így aztán ez volt a kárpótlás. Az étterem a középkori imázsra van építve, akárcsak még vagy egy tucatnyi hely országszerte.
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - BelsőCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Belső
Kiváló 2013. június 12.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben a Boldogkői vár aljában található. Forró nyári napon kirándulni indultunk párommal a várhoz és megéhezvén betértünk ebbe a középkori hangulatú étterembe, ami a hegy oldalában van kialakítva. Nagyon hangulatos és korhű ételkínálattal rendelkezik.
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Belső