Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja

4,8
a 3 boldogkőváraljai étterem közül
étterem
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja
Castrum Boldua középkori étterem BoldogkőváraljaCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja

Angyal Villa Rátka - Napi ár reggelivel
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja vélemények

Kiváló 2016. augusztus 20.családjával járt itt
Korhű étterem ,a padon található klepetusok még közelebb hozzák a középkort. Az ételek mind ízben és árban,-nem is beszélve az adagról-nagyon korrektek. A hangulat ? :Maga a hely hangulatos,de a varázsa egy jó baráti társaságban felülmúlhatatlan és feledhetetlen. A kiszolgálás korrekt,kedves felszolgáló hölgy,a pöttyös gatyás már jobban hasonlít egy középkori csaposra . Egy élmény,ezt át kell élni !
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - BelsőCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - EgyébCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/italCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/ital
Átlagos 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Először voltam itt, ha korábban nem áradoznak ismerőseim a helyről, tehát prekoncepció nélkül érkezem, az első benyomásom lehetett volna kedvezőbb is. A bejárat a lógó kapuszárnnyal nem igazán vendégcsalogató. Ezen lehetne még dolgozni! Belépve a pincébe, már a bejáratnál egy kissé izgatott úr fogad (tulaj?
Kiváló 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Talan egy kicsit nehez megtalalni,en soha nem jartam meg itt. . . Ha a baratnom nem mondja, hogy a var aljaban van egy etterem, biztos nem talalok ra! Azt hittem,csak egy sorozo van a teraszon. . . . Kellemes hangulatu hely,finom etelekkel,jo kiszolgalassal. . . Ha a kozelben laknek,biztosan sokat jarnek ebbe az etterembe. . . .
2016. augusztus 4.barátokkal járt itt
FAtányérokból kell enni kézzel és fakanállal, a tárgyak nem olyan higiénikusak, mint a megszokott evöeszközök, de ez is hozzátartozik a középkor-feelinghez. . . Sokféle részletben elevenedik meg a középkor, de van azért kávé is kis csészében :)
A várat szépen felújítitták, érdemes megnézni, és utána betérni az étterembe!
Kiváló 2016. május 18.barátokkal járt itt
Picit nehéz megtalálni, aki még nem ismeri a helyet. Az étterem jó hangulatú, szépen kialakított. A középkori témához kapcsolódik minden. Falon kardok, pajzsok, asztalon fatányérok és csuprok + megfelelő öltözet,kivasalva mindenki helyén összehajtva, akinek van kedve magára veheti.
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
Barátaink ajánlották a középkori éttermet Boldogkőváralján. A várlátogatás után terveztük befejezésképpen a különleges ebédet. Maga az étterem egy kicsit el van rejtve, de azért könnyen megtaláltuk. A bejáratát tekintve első benyomásként nem néz ki egy nívós helynek, de amit bent kaptunk, az feledteti a kinti kis csalódásunkat.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Egy tanárom ajánlásával jöttünk Boldogkováraljára, mivel ő azt állította, hogy ebben a középkori étteremben nyugodtan lehet „kézzel-lábbal“ enni. :D
El is mentünk, belépve a falon páncélokat, zászlókat és kardokat láttunk, a felszolgálók kék középkori köntöst viseltek, az ételeket meg fatányérban tálalták.
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - EgyébCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - BelsőCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - BelsőCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/italCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/italCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Belső
Kiváló 2016. április 12.gyerekekkel járt itt
Márciusban jártunk ott 3 kis gyerekkel. Nagyon hangulatos volt az étterem. Az ételek és a kiszolgálás is remek volt. Mindekinek csak ajánlani tudom,ha vissza szeretne menni a középkora. Az ételek nagyon válozatosak és nem a szokványos,megérte ellátogatni ebbe az étterembe. Még vissza térünk!
Kiváló 2015. július 21.gyerekekkel járt itt
Koncertre érkeztünk a várhoz, és persze kipróbáltuk az éttermet előtte. Tulajdonképpen azt kaptuk, amit vártunk,tudtuk,hogy középkori,kézzelevős helyről van szó. Az étlap nem túl bő, de változatos,és tényleg középkori, főleg köret tekintetében. nagyon jó, új dolgokkal találkoztunk, és bizony kiadós adagokkal.
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - EgyébCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Belső
Szörnyű 2015. május 18.családjával járt itt
Már harmadszor voltunk az évben de sajnos egyszer sem tudtunk szépkártyával fizetni a kifogás mindig az volt hogy a terminál nem működik. Csak azt nem értem hogy minek hirdetik ha nem lehet használni. Ezért nem is ajánlanám senkinek.
Az ételel nem volt semmi gond finomak voltak de semmi extra . Igaz mind a háromszor jól laktunk.
Sajnálom hogy a terminál nem "működött" egyszer sem.