2092 Budakeszi, Szanatórium u. 2

Budai Gesztenyés Étterem és Kávézó Budakeszi a térképen

Budai Gesztenyés Étterem és Kávézó Budakeszi értékelése:

10. helyezett a 27 budakeszi étterem közül
345. helyezett Budapest környékén - 882 étterem közül

bio alapanyagú ételek ...
Élőzene:
magyar népzene, opera, gitárzene (pénteken)
Gépzene:
Kerthelység (nyáron) - max. 110 fő
Visa, EC/MC, Amex
Beck's, Staropramen

Budai Gesztenyés Étterem és Kávézó Budakeszi bemutatkozása

A Budai Gesztenyés Étterem és Kávézó elődeihez híven a magyar konyha ízvilágát vonultatja fel úgy, hogy közben a múlt és jelen, a hagyományos és a modern közötti egyensúly megtalálására törekszik. Valljuk, hogy a természetben megtalálható minden, amiből tápláló és ízletes ételeket varázsolhatunk az Önök asztalára. Konyhafőnökünk irányításával ételeinket friss zöldségekből lédús gyümölcsökből, minőségi húsokból és illatos zöldfűszerekből készítjük, a megújuló hazai borászat közel hatvan remekét kínáljuk. Az 1800-as években épült Borpincénk autentikus helyszín a minőségi ételek és kiváló borok köré szervezett társasági összejövetelekhez, melyekhez minőségi borkóstoló programokat ajánlunk.

Budai Gesztenyés Étterem és Kávézó Budakeszi képei

Budai Gesztenyés Étterem és Kávézó Budakeszi vélemények

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először (de lehet, nem utoljára) a Gesztenyésben. Tegnap maradt még időnk egy késői ebédre, hazaindulás előtt, a hétvégi autótesztelős kirándulás után. A lányom (édesmindegyblog) javasolta, hogy próbáljuk ki, és jó döntés volt. Az ételek látványosak, és finomak voltak. A felszolgálónk egy kicsit túl közvetlennek bizonyult, de ezt betudtam annak, hogy két gyönyörű lánnyal voltam.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
A hely hangulatára és a remek kacsamellre emlékezve tértünk vissza az étterembe. Télen nagyon hangulatos volt a kandalló mellett ülve vacsorázni, a pincérek közül az egyik rendkívül udvarias, készséges volt, a másik, fiatalabb felszolgáló felszínes.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 8.
A hely nagyon hangulatos és szép, igényes. A pincérek nagyon ügyetlenek és tudatlanok. Az ételek finomak, de nem szokványosak.
Cegléd
Gyöngyös

2016. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Dining City országos étteremhét programján rendre az élbolyban szerepel a Budai Gesztenyés, 2016 tavaszán ők lettek az egyik nyertesek. Budakeszin - a várostábla után pár méterrel - található a főútvonal és a buszmegálló mellett, pontosabban felett. A program keretében ajánlott rövidített, de speciális menüből 3 fogást 3300 Ft-ért lehetett választani, ami kiváló ár-érték arány.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy hétfői napon jártunk az étteremben születésnapom alkalmából. A hely hangulata magával ragadó. A kertben választottunk helyet hatalmas gesztenyefák tövében, de az étterem belső része is tökéletes választás lett volna. A kandalló és a könyves szekrény igazi otthoni hangulatot kölcsönöz az étteremnek. A kiszolgálás kifogástalan volt, az ételeket hamar kihozták.

2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csütörtökön részt vettem a "Geszt-teszt" vacsorán. Ez egy különleges alkalom amikor a meghívott vendégek megkóstolhatják a következő étlap változásához az ajánlott ételeket. Most a füge volt a főszereplő. Frissen, sütve, főzve tálalták az ételekhez. Minden nagyon finom volt és ma már az étlapon is megtalálhatók. Bárkinek szívvel ajánlom a helyet is és az ételeket is.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Gesztenyés étterem azóta piszkálja a fantáziámat, hogy a gasztrojazz blogon olvastam róla egy méltatásnak is beillő kritikát. A minap végre ide is sikerült eljutni, s összességében azt mondhatom: megelégedetten távoztunk. Ettünk egy sütőtökkrémlevest, egy marhahúslevest velőscsonttal, valamint kacsamájat furmint-redukcióval.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családdal és barátnőmmel is jártam már az étteremben. Mindkétszer nagyon készségesek voltak az asztalválasztásnál (ne legyen huzatos, ne pont a zene mellett stb. ). A kiszolgálás figyelmes, a konyha ízletes volt. Az ételek tálalása igényes, szép. A pincérek nem tolakodóak, pont akkor jöttek, amikor szükségünk volt rájuk. A lehűlő levegő miatt kellemes pokrócokat hoztak.

2015. áprilisban járt itt
Értékelt: 2015. április 11.
2015. április 11-én jártunk itt. Nyegle pincérek, jellegtelen és ízetlen ételek. A bécsi szelet húsdarabja még egy McDonaldsban is cikis lenne. Zajos a közeli főút miatt. A kerthelyiség akár hangulatos is lehetne, de a kiszolgálás és a csapnivaló konyha miatt felejtős. Emellett az árak pedig indokolatlanul magasak. Először, utoljára és soha többet.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Az étterem szép és hangulatos,de az elfogyasztott ételek nem nyújtottak maradandó élményt,"elmegy" kategoria. Viszont elég drága. A személytett udvarias nem kellet sokat várni a késöi ebédre,igaz rajtunk kivül nem volt senki az étteremben. Levest és főételt fogyasztottunk,egy-egy üditövel és ezért kicsivel több mint 10 000 ft-ot fizettünk,ami ezért az ebédér kicsit sók.

Legnépszerűbb csomagok Budakeszin és környékén
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.916 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.07.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.753 - 66.513,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 13.191 - 31.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2019.06.25. - 2023.01.02.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.231 - 28.941,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.01.07.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 32.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.681 - 29.286,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.09. - 2020.11.22.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.07.09.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2020.08.31.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.15. - 2021.07.09.

Szállodák Budakeszi környékén
Royal Club Hotel Budakeszi
Tó Wellness Hotel Budakeszi
City Hotel Unió  Budakeszi
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)