Apacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest

Így is ismerheted: Apacuka Fun Dining & Bar
3,9
étterem, kávézó - kávéház, bár
Apacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest
Apacuka Étterem Kávéház Varieté BudapestApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest

Apacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest bemutatkozása

Új kulináris helyszín a Nagymezőben, Budapest egyik legszebb teraszával, francia-magyar konyhával várja Vendégeit az Apacuka étterem.
Az Apacuka nem csupán egy étterem. Több annál. Kávéház, találkozóhely, varieté is egyben, ahol a finomabbnál-finomabb ételek mellett tartalmas szórakozást is kínálunk.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Felejthetetlen pillanatok
2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Apacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2017. április 1., kollégákkal járt itt
Az Apacuka Étteremről már régóta szerettem volna beszámolni, s ehhez előtte friss tapasztalatokat gyűjteni. Évekkel ezelőtt többször megfordultunk itt, amikor a Nagymező utcában dolgoztam. Akkoriban még be lehetett lógni ebédelni is, szerintem verhetetlen menüt kínáltak (ár-érték, minőség tekintetében), de amióta a Prezi kvázi üzemi menzájává léptek elő, azóta "külsős" vendégek részére csak 16 órától tartanak nyitva.
Apacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - EgyébApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - BelsőApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Étlap/itallapApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Étlap/itallapApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - BelsőApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - BelsőApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - BelsőApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Étel/italApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - BelsőApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Étel/italApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - EgyébApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - BelsőApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Étlap/itallapApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - EgyébApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Külső képApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Külső képApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - EgyébApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - EgyébApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Külső képApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Külső képApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - EgyébApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - BelsőApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - BelsőApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Külső képApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2015. március 9.barátokkal járt itt
Egy alkalommal mintha már betértem volna ide egy gyors fröccsre, azóta olvasgattam itt-ott arról, hogy a konyha sem rossz. Úgyhogy a minap, amikor valójában a Pizzicát vettük célba a Nagymező utcában, s elmentünk az Apacuka mellett, akkor mind a hárman arra szavaztunk, hogy nézzük meg, mit tud a hely.
Apacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Étel/italApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Étel/italApacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest - Külső kép
Átlagos 2014. január 26., csoporttal járt itt
Amikor megérkeztünk, még pangott a hely. Az italokkal nem volt gond, kicsit lassú volt a kiszolgálás. Az ételek nagyon ízletesek, és adnak a látványra is, de tényleg nagyon kevés, pedig nem vagyok egy nagyevő. Estére már jobban megtelt a hely élettel. Inkább olyan "koktélozós" hely csajoknak, akik keveset szeretnek enni.
Átlagos 2013. június 13.a párjával járt itt
Nem tudom hogy milyen varieté ez a hely, mert amikor mi voltunk szombaton este, zene nem volt. . Az ételek ugyan finomak, de olyan kis adagok vannak, hogy végig kellene ennie az étlapot annak aki nagyon éhes :) Tehát nagyevőknek nem ajánlanám a helyet. Desszertnek Rákóczi túróst rendeltem, aminek az íze sajnos elvérzett a művészet oltárán, kinézetre tökéletes de az íze az borzalmas. . Szó szerint rossz szájízzel távoztam. .
Apacuka Étterem Kávéház Varieté Budapest a térképen
1065 BudapestNagymező u. 54-56.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene
H-CS
P
Szo
V
mediterrán
grill ételek
Zene
Élőzene: diszkó, jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek
Gépzene: dance, diszkó, jazz, könnyűzene, latino, pop
Különtermek
Szeparé - max. 40 fő