Bamba Marha Burger - Allee Budapest

4Kiszolgálás
4Hangulat
3,5Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Golden Ball Club Hotel Győr
108.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Bamba Marha Burger - Allee Budapest vélemények

1998
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 664 városban járt márFelfedező - 2150 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 40875 feltöltött kép
Átlagos 2023. október 26.egyedül járt itt
Most úgy hirtelen nem ugrik be, hogy milyen cég helyén keletkezett az Allee-ban a Bamba Marha, mert régebben nem volt. De ha már Amálka felhívta rá a figyelmet, akkor el kell menni, meg kell nézni. Ember a pultnál alig, elkezdjük hát a párbeszédet az igényeimről.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Bamba Marha Burger - Allee Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Allee Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 25. járt itt
Az Allee bevásárlóközpont gyorséttermei közül most a Bamba Marhát választottuk. Oktoberfest hamburgerüket szerettem volna megkóstolni. Rendelésnél csipogót kaptunk, ami kb. 5 perc múlva jelezte, hogy kész a hambi. A marhahús szelet alatt pároltkáposzta, rajta sült baconszelet és sajt volt. Ízlett, egy finom sörrel még jobb lett volna.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Bamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - Egyéb
Még több kép (3 db) >>