Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
1085 Budapest, József körút 63.

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest értékelése:

vendéglő
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - vélemények, kritkikák

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk itt, mert imádjuk a hatalmas szelet rántott húst. Az ételben eddig még nem csalódtunk,mindig finom volt. A kiszolgálás udvarias,kedves. Az étterem külleme közepesnek mondható,a díszítésnek föltett fali matricák nem szépek és valahogy nem is illenek oda. Nem kellemes a szemnek. De amikor kihozzák az ételt szerencsére már csak arra kell figyelni.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Külföldi vendégeimmel tértünk be ebédelni. Talán az volt a baj, hogy nem bécsi szeletet ettünk :( A fogas Orly módra és a bécsi salátának csúfolt valami kifejezetten ízetlen és rossz volt. Nem kívánok ide még egyszer ellátogatni. A kiszolgálással nincs baj, az adagok is nagyok, de a minőség már a múlté- pedig régebben már többször jártunk itt.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy hangulatos vasárnap délután tértünk be ide ebédelni. Szokásunk utánanézni az éttermeknek (stb. ), mielőtt elmegyünk lemeózni. :) Az ételekről jót hallottunk és ezt ott jártunkkor is megtapasztaltuk. A hatalmas adagok mellett az ízvilág is szuper, már aki a hagyományosabb, autentikus ízkombinációkat kedveli.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
Valentin napon vitt el a párom ebbe az étterembe, és nagyon megtetszett! A pincér nagyon aranyos volt, amikor meglátta, hogy van nálam egy rózsa (amit korábban páromtól kaptam) gyorsan elvitte az asztalt díszítő művirágot, és hozott a helyére egy vázát, amibe beletette a rózsámat, így nekünk volt a legszebb az asztalunk.

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Kedves Bécsi szelet vendéglő Dolgozói! Az interneten sajnos nem sok jót olvastam a vendéglőről, A feleségemmel voltunk 2013 április 28-án vasárnap délben. Kellemesen éreztük magunkat. A kiszolgálás udvarias volt. Egy kétszemélyes bécsiszelet tálat ettünk,az étel kifogástalan volt. Véleményünk szerint nem ez volt az utosó,hogy a ebben a vendéglőben jártunk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Jagelló Business Hotel
2019.01.18. - 2019.04.18.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022 - 16.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli álom (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestX