Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

3,3
vendéglő
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

2014. január 16.családjával járt itt
A Bécsi szelet vendéglő igazi kockás abroszos hely. Remek falatokban van része az ide betérőknek. Mi sem csalódtunk. Finom és laktatos étkek kerültek az asztalunkra. A felszolgáló kedves, udvarias, tréfálkozós jó hangulatot teremtett a finom ebédhez. Az étterem nagyon egyszerűen berendezett, vannak hangulatos elemek is, de vannak oda nem illő tárgyak is.
2013. október 16.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk itt, mert imádjuk a hatalmas szelet rántott húst. Az ételben eddig még nem csalódtunk,mindig finom volt. A kiszolgálás udvarias,kedves. Az étterem külleme közepesnek mondható,a díszítésnek föltett fali matricák nem szépek és valahogy nem is illenek oda. Nem kellemes a szemnek. De amikor kihozzák az ételt szerencsére már csak arra kell figyelni.
Gyenge 2013. október 8.barátokkal járt itt
Külföldi vendégeimmel tértünk be ebédelni. Talán az volt a baj, hogy nem bécsi szeletet ettünk :( A fogas Orly módra és a bécsi salátának csúfolt valami kifejezetten ízetlen és rossz volt. Nem kívánok ide még egyszer ellátogatni. A kiszolgálással nincs baj, az adagok is nagyok, de a minőség már a múlté- pedig régebben már többször jártunk itt.
2013. május 13.a párjával járt itt
Párommal egy hangulatos vasárnap délután tértünk be ide ebédelni. Szokásunk utánanézni az éttermeknek (stb. ), mielőtt elmegyünk lemeózni. :) Az ételekről jót hallottunk és ezt ott jártunkkor is megtapasztaltuk. A hatalmas adagok mellett az ízvilág is szuper, már aki a hagyományosabb, autentikus ízkombinációkat kedveli.
Kiváló 2013. május 9.a párjával járt itt
Valentin napon vitt el a párom ebbe az étterembe, és nagyon megtetszett! A pincér nagyon aranyos volt, amikor meglátta, hogy van nálam egy rózsa (amit korábban páromtól kaptam) gyorsan elvitte az asztalt díszítő művirágot, és hozott a helyére egy vázát, amibe beletette a rózsámat, így nekünk volt a legszebb az asztalunk.
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Kedves Bécsi szelet vendéglő Dolgozói! Az interneten sajnos nem sok jót olvastam a vendéglőről, A feleségemmel voltunk 2013 április 28-án vasárnap délben. Kellemesen éreztük magunkat. A kiszolgálás udvarias volt. Egy kétszemélyes bécsiszelet tálat ettünk,az étel kifogástalan volt. Véleményünk szerint nem ez volt az utosó,hogy a ebben a vendéglőben jártunk.
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen
1085 BudapestJózsef körút 63.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető
magyar, nemzetközi