Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
1085 Budapest, József körút 63.

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest értékelése:

vendéglő
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - vélemények, kritkikák

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
A Bécsi szelet vendéglő igazi kockás abroszos hely. Remek falatokban van része az ide betérőknek. Mi sem csalódtunk. Finom és laktatos étkek kerültek az asztalunkra. A felszolgáló kedves, udvarias, tréfálkozós jó hangulatot teremtett a finom ebédhez. Az étterem nagyon egyszerűen berendezett, vannak hangulatos elemek is, de vannak oda nem illő tárgyak is.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk itt, mert imádjuk a hatalmas szelet rántott húst. Az ételben eddig még nem csalódtunk,mindig finom volt. A kiszolgálás udvarias,kedves. Az étterem külleme közepesnek mondható,a díszítésnek föltett fali matricák nem szépek és valahogy nem is illenek oda. Nem kellemes a szemnek. De amikor kihozzák az ételt szerencsére már csak arra kell figyelni.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Külföldi vendégeimmel tértünk be ebédelni. Talán az volt a baj, hogy nem bécsi szeletet ettünk :( A fogas Orly módra és a bécsi salátának csúfolt valami kifejezetten ízetlen és rossz volt. Nem kívánok ide még egyszer ellátogatni. A kiszolgálással nincs baj, az adagok is nagyok, de a minőség már a múlté- pedig régebben már többször jártunk itt.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy hangulatos vasárnap délután tértünk be ide ebédelni. Szokásunk utánanézni az éttermeknek (stb. ), mielőtt elmegyünk lemeózni. :) Az ételekről jót hallottunk és ezt ott jártunkkor is megtapasztaltuk. A hatalmas adagok mellett az ízvilág is szuper, már aki a hagyományosabb, autentikus ízkombinációkat kedveli.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
Valentin napon vitt el a párom ebbe az étterembe, és nagyon megtetszett! A pincér nagyon aranyos volt, amikor meglátta, hogy van nálam egy rózsa (amit korábban páromtól kaptam) gyorsan elvitte az asztalt díszítő művirágot, és hozott a helyére egy vázát, amibe beletette a rózsámat, így nekünk volt a legszebb az asztalunk.

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Kedves Bécsi szelet vendéglő Dolgozói! Az interneten sajnos nem sok jót olvastam a vendéglőről, A feleségemmel voltunk 2013 április 28-án vasárnap délben. Kellemesen éreztük magunkat. A kiszolgálás udvarias volt. Egy kétszemélyes bécsiszelet tálat ettünk,az étel kifogástalan volt. Véleményünk szerint nem ez volt az utosó,hogy a ebben a vendéglőben jártunk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
T62 Hotel
2019.06.25. - 2019.07.25.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.041 - 17.767,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.06.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.06.25.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdő, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2019.08.26. - 2019.09.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestX