Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

3,3
vendéglő
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

Szörnyű 2016. február 4.barátokkal járt itt
Az eset 2016. 01. 31-én történt 14:45-kor. Két vasárnapi program között nem akartunk hazamenni, ezért gondoltuk, hogy meglévő kuponunkat is felhasználva a Bécsiszelet vendéglőben (VIII. József krt. 63. ) ebédelünk. Hangsúlyozom: hárman voltunk egy kupon birtokában, tehát bőven lett volna „a la carte” fogyasztás a kuponon felül is.
2015. március 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon udvarias,segítőkész kiszolgálás,finom ételek,kedvező ár,különösen a bonuszok felhasználása miatt.Óriás adagok!Kedvező a külön gyerek menü,valamint a gyerekeknek van etetőszék is.
Egy negatívum,hogy nem lehet kártyával fizetni.
A berendezés valamint az egész hely kicsit retro hangulatot áraszt.
Gyenge 2014. szeptember 15.barátokkal járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk már itt, és nagyon jó emlékeink voltak, így külföldi vendégeinket ide vittük vacsorázni. Kár volt. A régi minőségnek nyoma sem volt. A bécsi szeletek nagyok, de ízetlenek voltak, a bécsi saláta pocsék, ami főtt krumpli leöntve olívaolajjal, mellette fehér/vörös káposzta.
Átlagos 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
08. 23-án jártam a férjemmel az étteremben. Mivel nem pestiek vagyunk, de az ajánlat tettszett, ezért döntöttünk úgy, hogy a amelyik napon a városban leszünk, itt ebédelünk. Egyszer voltunk, úgy gondolom elég volt. Nem tettszett, hogy a terítő pecsétes, morzsás volt.
Szörnyű 2014. július 18.gyerekekkel járt itt
Mi is kupont vásároltunk és össze szerettük volna kötni egy születésnap megünneplésével. Mi is úgy jártunk mint Bajajani és családja: bár üres volt megérkezésünkkor az étterem és volt előzetes foglalásunk, meg kellett várnunk a pincért amíg utána kérdezett és helyet foglalhattunk.
Gyenge 2014. június 25.gyerekekkel járt itt
Májusban tértünk be az étterembe egy vasárnapi napon. Ebédelni szerettünk volna. A felszolgáló kedvesen kérdezte: van asztalfoglalásuk? (A terem üres volt! )Miután válaszunk nemleges volt, mondta: mindjárt megnézem van-e szabad hely! 2-3 perc múlva visszatért (addig álltunk az üres teremben) majd mutatta, hogy a bejárat mellé üljünk le.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 30.a párjával járt itt
Véletlenül két kupont vettünk, ezért két alkalommal látogattuk meg a helyet. Az első alkalommal Bécsi tálat ettünk. Kiváló volt. Élmény számba menő bécsi szelet, kiváló ízű roston sült fűszeres csirkemell és remek rántott sajtok valamint rizs és sült krumpli volt a tálon. Fenséges volt! ! ! Aztán a második alkalom tegnap 2014 április 29.
2014. március 26.a párjával járt itt
Bónusszal vontunk tesztelni a helyet. Kis bécsi szeletet rendeltem zöldségkörettel, mégis megdöbbentően nagy adagot hoztak ki, alig fért belém: külön tányér köret, külön hús!
Az enterior design számomra kissé ugyan szánalmas volt, de lehet, h nem rögtön a krt-ra néző asztaloknál kellet volna helyet foglalnunk. Arra a terem ugyanis ráférne a felújítás.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. február 25.a párjával járt itt
Azért szeretem ezt a helyet, mert nem puccos, így egy hétköznap munka után be lehet térni és egy jót vacsorázni. A hely egyszerűen van berendezve, egyszerű hétköznapokon alig vannak, pedig nagyon finomak az ételeik, és nagy adagokat lehet enni! Az ételek felét mi például mindig hazavisszük.
2014. február 19.a párjával járt itt
Jó volt ott. . . bár egy kicsit körülményesen jutottunk le a helyiségbe,de azért megérte. . . kiadós ételek, magyaros ízek és aránylag gyors kiszolgálás jellemzi a helyet. Nem bécsi szeletet ettünk,hanem "különlegességet", mert azt kívántuk meg :)A helyiség hangulata otthonos. . .
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen
1085 BudapestJózsef körút 63.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető
magyar, nemzetközi