Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
1085 Budapest, József körút 63.

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest értékelése:

vendéglő
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - vélemények, kritkikák

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon udvarias,segítőkész kiszolgálás,finom ételek,kedvező ár,különösen a bonuszok felhasználása miatt.Óriás adagok!Kedvező a külön gyerek menü,valamint a gyerekeknek van etetőszék is.
Egy negatívum,hogy nem lehet kártyával fizetni.
A berendezés valamint az egész hely kicsit retro hangulatot áraszt.

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 15.
Pár évvel ezelőtt jártunk már itt, és nagyon jó emlékeink voltak, így külföldi vendégeinket ide vittük vacsorázni. Kár volt. A régi minőségnek nyoma sem volt. A bécsi szeletek nagyok, de ízetlenek voltak, a bécsi saláta pocsék, ami főtt krumpli leöntve olívaolajjal, mellette fehér/vörös káposzta. Bankkártyát az itt feltűntetekkel ellentétben, nem fogadtak el.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
08. 23-án jártam a férjemmel az étteremben. Mivel nem pestiek vagyunk, de az ajánlat tettszett, ezért döntöttünk úgy, hogy a amelyik napon a városban leszünk, itt ebédelünk. Egyszer voltunk, úgy gondolom elég volt. Nem tettszett, hogy a terítő pecsétes, morzsás volt. A leves nem volt rossz, de a mellé tett pirítóst nem tudtam megenni, teljesen száraz volt, még a vaj sem olvadt meg rajta.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi is kupont vásároltunk és össze szerettük volna kötni egy születésnap megünneplésével. Mi is úgy jártunk mint Bajajani és családja: bár üres volt megérkezésünkkor az étterem és volt előzetes foglalásunk, meg kellett várnunk a pincért amíg utána kérdezett és helyet foglalhattunk. A kétszemélyes bécsi tálon a hasábburgonya hideg, a hús ízetlen és túlklopfolt volt.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban tértünk be az étterembe egy vasárnapi napon. Ebédelni szerettünk volna. A felszolgáló kedvesen kérdezte: van asztalfoglalásuk? (A terem üres volt! )Miután válaszunk nemleges volt, mondta: mindjárt megnézem van-e szabad hely! 2-3 perc múlva visszatért (addig álltunk az üres teremben) majd mutatta, hogy a bejárat mellé üljünk le.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül két kupont vettünk, ezért két alkalommal látogattuk meg a helyet. Az első alkalommal Bécsi tálat ettünk. Kiváló volt. Élmény számba menő bécsi szelet, kiváló ízű roston sült fűszeres csirkemell és remek rántott sajtok valamint rizs és sült krumpli volt a tálon. Fenséges volt! ! ! Aztán a második alkalom tegnap 2014 április 29.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 26.
Bónusszal vontunk tesztelni a helyet. Kis bécsi szeletet rendeltem zöldségkörettel, mégis megdöbbentően nagy adagot hoztak ki, alig fért belém: külön tányér köret, külön hús! Az enterior design számomra kissé ugyan szánalmas volt, de lehet, h nem rögtön a krt-ra néző asztaloknál kellet volna helyet foglalnunk. Arra a terem ugyanis ráférne a felújítás.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 25.
Azért szeretem ezt a helyet, mert nem puccos, így egy hétköznap munka után be lehet térni és egy jót vacsorázni. A hely egyszerűen van berendezve, egyszerű hétköznapokon alig vannak, pedig nagyon finomak az ételeik, és nagy adagokat lehet enni! Az ételek felét mi például mindig hazavisszük. Ha már itt eszik az ember érdemes a Bécsi szeletet megkóstolni Bécsi salátával, nagyon nagyon finom!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Jó volt ott. . . bár egy kicsit körülményesen jutottunk le a helyiségbe,de azért megérte. . . kiadós ételek, magyaros ízek és aránylag gyors kiszolgálás jellemzi a helyet. Nem bécsi szeletet ettünk,hanem "különlegességet", mert azt kívántuk meg :)A helyiség hangulata otthonos. . . néhol pici lelakott volt, ráfér a helyre az újítás, mert nem mindig jön be a retró stílus :)

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
A Bécsi szelet vendéglő igazi kockás abroszos hely. Remek falatokban van része az ide betérőknek. Mi sem csalódtunk. Finom és laktatos étkek kerültek az asztalunkra. A felszolgáló kedves, udvarias, tréfálkozós jó hangulatot teremtett a finom ebédhez. Az étterem nagyon egyszerűen berendezett, vannak hangulatos elemek is, de vannak oda nem illő tárgyak is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2019.01.17. - 2020.01.18.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.28.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2019.12.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
4 nap/3 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, húsvéti bállal, gyerekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2019.12.31.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, kávé és sütemény kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.01.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022 - 16.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli álom (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestX