Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
1085 Budapest, József körút 63.

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest értékelése:

vendéglő
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - vélemények, kritkikák

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 4. - 11 látogató hasznosnak vélte
Az eset 2016. 01. 31-én történt 14:45-kor. Két vasárnapi program között nem akartunk hazamenni, ezért gondoltuk, hogy meglévő kuponunkat is felhasználva a Bécsiszelet vendéglőben (VIII. József krt. 63. ) ebédelünk. Hangsúlyozom: hárman voltunk egy kupon birtokában, tehát bőven lett volna „a la carte” fogyasztás a kuponon felül is.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon udvarias,segítőkész kiszolgálás,finom ételek,kedvező ár,különösen a bonuszok felhasználása miatt.Óriás adagok!Kedvező a külön gyerek menü,valamint a gyerekeknek van etetőszék is.
Egy negatívum,hogy nem lehet kártyával fizetni.
A berendezés valamint az egész hely kicsit retro hangulatot áraszt.

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 15.
Pár évvel ezelőtt jártunk már itt, és nagyon jó emlékeink voltak, így külföldi vendégeinket ide vittük vacsorázni. Kár volt. A régi minőségnek nyoma sem volt. A bécsi szeletek nagyok, de ízetlenek voltak, a bécsi saláta pocsék, ami főtt krumpli leöntve olívaolajjal, mellette fehér/vörös káposzta. Bankkártyát az itt feltűntetekkel ellentétben, nem fogadtak el.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
08. 23-án jártam a férjemmel az étteremben. Mivel nem pestiek vagyunk, de az ajánlat tettszett, ezért döntöttünk úgy, hogy a amelyik napon a városban leszünk, itt ebédelünk. Egyszer voltunk, úgy gondolom elég volt. Nem tettszett, hogy a terítő pecsétes, morzsás volt. A leves nem volt rossz, de a mellé tett pirítóst nem tudtam megenni, teljesen száraz volt, még a vaj sem olvadt meg rajta.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi is kupont vásároltunk és össze szerettük volna kötni egy születésnap megünneplésével. Mi is úgy jártunk mint Bajajani és családja: bár üres volt megérkezésünkkor az étterem és volt előzetes foglalásunk, meg kellett várnunk a pincért amíg utána kérdezett és helyet foglalhattunk. A kétszemélyes bécsi tálon a hasábburgonya hideg, a hús ízetlen és túlklopfolt volt.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban tértünk be az étterembe egy vasárnapi napon. Ebédelni szerettünk volna. A felszolgáló kedvesen kérdezte: van asztalfoglalásuk? (A terem üres volt! )Miután válaszunk nemleges volt, mondta: mindjárt megnézem van-e szabad hely! 2-3 perc múlva visszatért (addig álltunk az üres teremben) majd mutatta, hogy a bejárat mellé üljünk le.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül két kupont vettünk, ezért két alkalommal látogattuk meg a helyet. Az első alkalommal Bécsi tálat ettünk. Kiváló volt. Élmény számba menő bécsi szelet, kiváló ízű roston sült fűszeres csirkemell és remek rántott sajtok valamint rizs és sült krumpli volt a tálon. Fenséges volt! ! ! Aztán a második alkalom tegnap 2014 április 29.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 26.
Bónusszal vontunk tesztelni a helyet. Kis bécsi szeletet rendeltem zöldségkörettel, mégis megdöbbentően nagy adagot hoztak ki, alig fért belém: külön tányér köret, külön hús! Az enterior design számomra kissé ugyan szánalmas volt, de lehet, h nem rögtön a krt-ra néző asztaloknál kellet volna helyet foglalnunk. Arra a terem ugyanis ráférne a felújítás.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 25.
Azért szeretem ezt a helyet, mert nem puccos, így egy hétköznap munka után be lehet térni és egy jót vacsorázni. A hely egyszerűen van berendezve, egyszerű hétköznapokon alig vannak, pedig nagyon finomak az ételeik, és nagy adagokat lehet enni! Az ételek felét mi például mindig hazavisszük. Ha már itt eszik az ember érdemes a Bécsi szeletet megkóstolni Bécsi salátával, nagyon nagyon finom!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Jó volt ott. . . bár egy kicsit körülményesen jutottunk le a helyiségbe,de azért megérte. . . kiadós ételek, magyaros ízek és aránylag gyors kiszolgálás jellemzi a helyet. Nem bécsi szeletet ettünk,hanem "különlegességet", mert azt kívántuk meg :)A helyiség hangulata otthonos. . . néhol pici lelakott volt, ráfér a helyre az újítás, mert nem mindig jön be a retró stílus :)

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.161,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, délutáni gyógyteával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2019.12.20.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.435,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Vitta Hotel Superior Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.817,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.04.30.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestX