Bestia Budapest

Bestia Budapest
Bestia BudapestBestia Budapest
Bestia BudapestBestia Budapest

Bestia Budapest bemutatkozása

Sokak számára ismerős lehet Wossala Rozina neve, aki a Konyhafőnök versenyzője, majd zsűritagja volt. Ő a társalapítója a Bestiának, a séf pedig Krizmanincs Norbert. Az étterem a kiváló steakek, csapolt kézműves sörök és élő zene hármasával a hétköznapok és a hétvégék kiváló választása lehet.

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Bestia Budapest vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 28.barátokkal járt itt
Rendszeres etterembe jarok vagyunk a felesegemmel,eddig a bestiaban is jartunk szamos alkalommal kozosen majd en hatarozottan ugy dontottem tobbet nem. . igy amikor a felesegem baratnoje norvegiabol,meglatogatott bennunket ok ugy dontottek vasarnap este nem nezik az atletikai vb utolso napjat hanem belszin vacsoraestet tartanak a bestiaban.
Kiváló 2022. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon rgóta terveztem már ezt a talákozást az étteremmel , azt kell mondjam nagyon kellemes volt ! ! ! 3 mondatban : A hely hangulatos kellemes ,kicsit sötét volt , de megoldottam :) vacsorázni érkeztünk , tudatosan választottam , indítottam egy hideg tök krm kevéssel ami friss és üde volt , majd egy BBQ oldalassal 3x sült krumplival , zártam egy fehér csokis rikottás Panna cottaval sárgabarackkal pisztáciával mentával .
2022. január 17.barátokkal járt itt
A kínálata és a tálalás stílusa alapján bisztrónak mondanám, a helyszín miatt viszont annál puccosabb. Most, a covid alatt kevés a külföldi, de így is ajánlott helyet foglalni. Ha nem akarsz steak-et enni, akkor is találsz neked valót a kínálatból. A napi leves sütőtökkrémleves volt, jó volt, de semmi extra.
Kiváló 2020. november 13.barátokkal járt itt
A Bestia Wossala Rozina trendi sörkocsmája, remek konyhával. Tartanak jó borokat is. Első ízben csak ittam, másodszor már ebéd után voltam, s még vacsora előtt, így csak sörkorcsolyának kértem tepertőt, ha jól emlékszem.
Bestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - Étlap/itallapBestia Budapest - MosdóBestia Budapest - MosdóBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - Belső
Átlagos 2018. december 28.a párjával járt itt
Férjemmel egy péntek délutáni napon jártunk az étteremben, szülinapot ünnepeltünk. A hely kb 20 %-os telítettségű volt, minket mégis egy 15 fős külföldi társaság mellé akartak leültetni, ahová először le is ültünk, majd kértünk egy másik asztalt és kaptunk is, a bejárat mellett. Borzasztóan hideg volt. A székek kényelmetlenek.
2017. június 20.a párjával járt itt
Délután fél 4-kor érkeztünk a Párommal, így nem voltak túl sokan, ráadásul hétköznap volt. Bent foglaltunk helyet, ahol egyedül mi voltunk, így a kissé unatkozó, céltalanul lézengő, néha egymással hencegő pincéreket is láthattuk, ami számomra kicsit negatívum volt. (Egy hölgyet leszámítva, aki viszont tette a dolgát folyamatosan és még mosolyra is futotta :) ).
2016. november 12., csoporttal járt itt
A Szent István tér Budapest egyik legmenőbb helye, így ezeknek fel kell venni a pörgést és komoly attrakciókat is kell mutatni már a berendezésnél és a kínálatnál. A Wossala Rozina vezette bár és bisztro ennek minden tekintetben megfelel.
2016. január 31., kollégákkal járt itt
A város egyik legfelkapottabb helyén, a Szent István tér sarkán, a Bazilikával szemben egy egykori bankfiókban nyitott meg a Bestia. Azóta is gondolkodom, vajon mi foroghatott a névalkotók fejében, de a választ nem sikerült megtalálni. Trendi, fiatalos hely, ennek minden manapság szükséges kellékével.
Bestia Budapest - Külső képBestia Budapest - Külső képBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - Étlap/itallapBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - Étlap/itallapBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - Étel/italBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - BelsőBestia Budapest - Külső képBestia Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. január 16.barátokkal járt itt
A Bestia kemény 11 ponttal bír a Gault Millau kalauzban, ami azért egy kézműves sörökre alapozó szórakozóhely esetében egyáltalán nem jellemző. Sajnos a konyhájukat nem volt alkalmam kipróbálni, vélhetőleg nem is volt már konyha éjfél után, amikor beestünk az ajtón, de ha lett volna, akkor sem kértünk volna semmit, mert az a zene címszó alatt sugárzott borzalmas zaj, ami szólt, aktivizálta a menekülési ösztöneinket.