Bohemia Söröző Budapest

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Bohemia Söröző Budapest vélemények

2016. november 14.barátokkal járt itt
A Bohémia egy igazi cseh kocsma hangulatát hozza el Bp-re annak minden előnyével (jó sörök) és hátrányával (kicsit hányaveti kiszolgálás, néha nem kerül bele a korsóba a kellő mennyiség). Viszont az árak is barátiak, a Postrizinsky, a Novopacke és a Bohemia Regent sörei váltják egymást a csapon, és a közeli, szintén a tulajdonban lévő kis boltban otthonra is megvehetjük az adagunkat a jóféle cseh világosból vagy barnából.
Bohemia Söröző Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2016. augusztus 26.barátokkal járt itt
Érkezéskor már fogad a tábla (több ilyen instrukció is kiírásra került, később mesélem majd), hogy az emeleten nincs kiszolgálás, csak alsó szinten. Rendben, teljesen érthető, miért is lépcsőzne fel s alá a kiszolgáló. Nincs is ezzel semmi baj, lepakolás után már megyek is le a mini területi lejebbre, ahol kis szőke leányzó áll a pult mögött.
Bohemia Söröző Budapest - Külső képBohemia Söröző Budapest - Egyéb
Kiváló 2016. április 7.egyedül járt itt
A Bohémia sörbárban voltunk már egyszer pár éve, most ismét benéztem ide egy kocsmatúra elején. Az alsó rész rendkívül hangulatos, nagyon jól alkalmazzák az üres sörösüvegeket valamint „Sörgyári capriccio” című klasszikus filmalkotásból származó képeket dekorációs elemként.
Bohemia Söröző Budapest - BelsőBohemia Söröző Budapest - BelsőBohemia Söröző Budapest - EgyébBohemia Söröző Budapest - Étlap/itallapBohemia Söröző Budapest - Étlap/itallapBohemia Söröző Budapest - EgyébBohemia Söröző Budapest - BelsőBohemia Söröző Budapest - BelsőBohemia Söröző Budapest - Étel/italBohemia Söröző Budapest - BelsőBohemia Söröző Budapest - BelsőBohemia Söröző Budapest - BelsőBohemia Söröző Budapest - Étel/italBohemia Söröző Budapest - Külső kép