Bombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest

Ez a hely megszűnt!
2,8
étterem, gyorsétterem
Bombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest
Bombay Curry Bar - Corvin sétány BudapestBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Bombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest vélemények

2082
Átlagos 2018. június 28.egyedül járt itt
Szóval, egy kicsit ilyen is, olyan is. Az indiai konyha csábító, és érdemes olykor újra és újra kipróbálni. Vannak azután jobb meg rosszabb helyek, tapasztalatok. . . ez a Bombay például egy gyorsétkezde, berendezése, jellegtelen jellege alapján is. Beülni kis sivárság. A felszolgáló lány inkább magyar, a szakács inkább indiai.
Bombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - Étel/italBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - Belső
Szörnyű 2018. május 11.egyedül járt itt
Kedves, szimpatikus hely,indiai személyzettel. A menü 1500 Ft körül van. Én főételt kértem, 2500 Ft körül fizettem érte, de nem különbözött a menü adagjától. Egy nagyobb adag főtt rizshez adtak egy kisebb adag feketelencsés curry-t, ami teljesen ízetlen volt. Nemcsak a só, hanem a jellegzetes indiai ízek, fűszerek is hiányoztak belőle, holott ez egy kimondottan fűszeres étel lett volna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. április 12.a párjával járt itt
Nincs szívem 1-est adni, pedig azt érdemelne sajnos. Imádom az indiai ételeket, a kedvencem. Én ötletem volt idejönni, mert a kirakatából, az indiai tulajból azt reméltem jó lesz. Menüt ebédeltünk, egyikünk vegát, a másik csirkéset, és sajnos minden borzasztó volt, a naan régi és száraz, a levesek kb.
Átlagos 2017. január 28., kollégákkal járt itt
Szeretem az indiai ételeket, így rábeszéltem kollégákat, hogy térjünk be ide. Hárman menüztünk, a negyedik ember pedig tekercset evet. A leves finom volt, a főétel is az lett volna, de a naan kenyér kemény és száraz volt. Ketten kértünk még mangó szuflét desszert gyanánt, de az abszolút csalódás volt.
2016. augusztus 15.barátokkal járt itt
Ami curry az jöhet, feltéve, hogy autentikus. A Bombay annak tűnik. Az Epic burger után ültünk ide be, mert csatlakozott hozzánk egy nagyon éhes társunk, aki evett egy remek curryt, hasonlóan remek kenyérrel. Jómagam egy desszertet kértem s persze megkóstoltam a curryt is. A beltér kissé jellegtelen, az árak nem alacsonyak, de nem is megfizethetetlenek.
2014. október 13.a párjával járt itt
Az Andrássy úton nyílt első Bombay Curry Bart már teszteltük pár hónapja, most az összehasonlítás végett megnéztük a Corvin sétányon nyílt második egységüket is. Itt is van egy kellemes, tágas terasz, ahol az őszi napfényben jólesően lehet sütkérezni, de benn is hasonló a dizájn, mint a másik étteremben.
Bombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - Külső képBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - Külső képBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - Külső képBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - Külső képBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - Külső képBombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest - Külső kép