Aniani: Az ítélet: életfogytiglan! - Borbíróság Budapest

Borbíróság Budapest értékelése

Az ítélet: életfogytiglan!

2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Évek óta ide viszem, küldöm vendégeimet. Mivel az árak a külföldi pénztárcákhoz vannak szabva, én nem járok gyakran, de mindig remek kiszolgálás, kifogástalan minőségű étel-ital vár. Ami még fontosabb: mikor én nem vagyok ott, akkor se csapják be a vendégeimet, mindenki mindig elégedett volt. Szakértő pincérek segítenek, ami nagyon fontos főleg a borok kiválasztásában, mert nagy a választék. Sajnos, idősekkel amiatt nem tudok menni, mert sok a lépcső (a toalett a pincében van), de a két belső hely (emeleten is van) és a terasz is ebédre is, vacsorára is nagyon hangulatos. Jó időben a teraszon lehet ülni,nagy csoport nem fér el, de 10-15 embernek kint is, bent is kellemes.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Aniani felhasználót?    Igen

Borbíróság Budapest
1093 Budapest
Csarnok tér 5.

2018. december 30.
Az elmúlt években úgy 1-2 évvel ezelőttig rendre a legjobb fővárosi éttermek között tartották számon, mindig fel-felbukkant a nevük a toplistákon, de mostanában kevesebbet hallottam róluk, bár a helyszín, a berendezés, az irányvonal a konyhájukban mit sem változott. Talán nem "marketingelik", nem...